SERVIS IN VZDRŽEVANJE HVAC sistemov, razdeljen v 3 sklope

Zdravstveni dom Dr. Adolfa Drolca Maribor

SERVIS IN VZDRŽEVANJE HVAC sistemov, razdeljen v 3 sklope

Rok

Deadline 2026-09-28

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-08-24 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-31 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: SERVIS IN VZDRŽEVANJE HVAC sistemov, razdeljen v 3 sklope
Referenčna številka: JN-78554
Kratek opis: SERVIS IN VZDRŽEVANJE HVAC sistemov, razdeljen v 3 sklope
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve popravila in vzdrževanja hladilnih skupin 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 3
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 3

1️⃣
Notranji identifikator: 529196
Naslov: 1. sklop: Servis in vzdrževanje klim in klimatov
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: 1. sklop: Servis in vzdrževanje klim in klimatov
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 3 let
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 529197
Naslov: 2. sklop: Servis in vzdrževanje lokalnih grelnih naprav na fosilna goriva
Opis javnega naročila: 2. sklop: Servis in vzdrževanje lokalnih grelnih naprav na fosilna goriva
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 529198
Naslov: 3. sklop: Servis in vzdrževanje samostojnih toplotnih črpalk
Opis javnega naročila: 3. sklop: Servis in vzdrževanje samostojnih toplotnih črpalk
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-28 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-28 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Maribor
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 5 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci
Največje število udeležencev: 0
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-28 10:00:00.0000000 📅
Lokacija: Maribor
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-07 12:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Zdravstveni dom dr. adolfa drolca maribor
Nacionalna registrska številka: 5054095000
Poštni naslov: Ulica talcev 9
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: jasmin.mujkic@zd-mb.si 📧
Telefon: +386 22 86 361 📞
URL: https://www.zd-mb.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5ODE5O0pOMTktUy0yNiByYXpwIGRvay56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78554 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 164-589447 (2026-08-24)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-31)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 550471
550472
550473

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwOTM4O1Nlem5hbSBzcGxpdCBrbGltIFBPUFJBVkVLLnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 3dae6a05-f8d4-4485-b3c4-41c6bfa9e5f0-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Popravki so označeni z rdečo barvo.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 3dae6a05-f8d4-4485-b3c4-41c6bfa9e5f0-01
Vir: OJS 2026/S 168-599867 (2026-08-31)