Prevzem in obdelava odpadkov za obdobje 2027–2028

Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.

Prevzem in obdelava odpadkov po posameznih vrstah (klasifikacijskih številkah) za obdobje od 1. 1. 2027 do 31. 12. 2028

Rok

Deadline 2026-09-25

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-08-24 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Prevzem in obdelava odpadkov za obdobje 2027–2028
Referenčna številka: JN-78494
Kratek opis:
Prevzem in obdelava odpadkov po posameznih vrstah (klasifikacijskih številkah) za obdobje od 1. 1. 2027 do 31. 12. 2028
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve v zvezi z odpadki 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 19
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 19

1️⃣
Notranji identifikator: 528652
Naslov: 19 12 12 Lahka frakcija (mleta/balirana)
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: Lahka frakcija (mleta/balirana)
Dodatni izdelki/storitve: Storitve v zvezi z odpadki 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 1 let
Največje število podaljšanj: 1
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 528653
Naslov: 20 01 08 in 20 02 01 Biološko razgladljivi odpadki
Opis javnega naročila: 20 01 08 in 20 02 01 Biološko razgladljivi odpadki
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 528654
Naslov: 20 03 01 Težka frakcija (fina/groba)
Opis javnega naročila: 20 03 01 Težka frakcija (fina/groba)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

4️⃣
Notranji identifikator: 528655
Naslov: 20 01 01 Papir/karton (umazan)
Opis javnega naročila: 20 01 01 Papir/karton (umazan)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0004

5️⃣
Notranji identifikator: 528656
Naslov: 17 06 05 Azbestni odpadki (salonit. plošče)
Opis javnega naročila: 17 06 05 Azbestni odpadki (salonit. plošče)
Merila za podelitev
Cena (utež): 80.0000
Merilo kakovosti (ime): Rok prevzema
Merilo kakovosti (utež): 20.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0005

6️⃣
Notranji identifikator: 528657
Naslov: 20 01 38 Odpadni les
Opis javnega naročila: 20 01 38 Odpadni les
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0006

7️⃣
Notranji identifikator: 528658
Naslov: 17 09 04 Gradbeni odpadki
Opis javnega naročila: 17 09 04 Gradbeni odpadki
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0007

8️⃣
Notranji identifikator: 528659
Naslov: 20 01 38 Zeleni obrez - veje
Opis javnega naročila: 20 01 38 Zeleni obrez - veje
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0008

9️⃣
Notranji identifikator: 528660
Naslov: 20 01 39 Raznobarvna folija
Opis javnega naročila: 20 01 39 Raznobarvna folija
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Notranji identifikator: 528661
Naslov: 19 07 03 Izcedne vode (nenev)
Opis javnega naročila: 19 07 03 Izcedne vode (nenev)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Notranji identifikator: 528662
Naslov: 20 01 28 Barve, laki, lepila (nenev)
Opis javnega naročila: 20 01 28 Barve, laki, lepila (nenev)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Notranji identifikator: 528663
Naslov: 17 08 02 Gips plošče
Opis javnega naročila: 17 08 02 Gips plošče
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0012

1️⃣3️⃣
Notranji identifikator: 528664
Naslov: 20 01 11 Odpadni tekstil
Opis javnega naročila: 20 01 11 Odpadni tekstil
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0013

1️⃣4️⃣
Notranji identifikator: 528665
Naslov: 17 03 02 Bitumen
Opis javnega naročila: 17 03 02 Bitumen
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0014

1️⃣5️⃣
Notranji identifikator: 528666
Naslov: 13 05 02 Mulji iz naprav za ločevanje olja in vode
Opis javnega naročila: 13 05 02 Mulji iz naprav za ločevanje olja in vode
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0015

1️⃣6️⃣
Notranji identifikator: 528667
Naslov: 20 01 27 Barve, laki, lepila (nev)
Opis javnega naročila: 20 01 27 Barve, laki, lepila (nev)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0016

1️⃣7️⃣
Notranji identifikator: 528668
Naslov: 18 01 04 Plenice
Opis javnega naročila: 18 01 04 Plenice
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0017

1️⃣8️⃣
Notranji identifikator: 528669
Naslov: 20 03 01 Mešani komunalni odpadki
Opis javnega naročila: 20 03 01 Mešani komunalni odpadki
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0018

1️⃣9️⃣
Notranji identifikator: 528670
Naslov: 20 03 07 Kosovni odpadki
Opis javnega naročila: 20 03 07 Kosovni odpadki
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0019

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-25 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-25 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): ejn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem
Največje število udeležencev: 3
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-25 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: ejn
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-14 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 8709459000
Poštni naslov: Zagrebška cesta030
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@jhmb.si 📧
Telefon: 02 45 00 300 📞
URL: https://www.jhmb.si/ 🌏
Vodja skupine
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5NTE1O0pOLTAwNTEtMjAyNl9SQVpQSVNOQV9ET0tVTUVOVEFDSUpBLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78494 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 163-585109 (2026-08-24)