Prevzem digestata kot produkta iz obdelave komunalnih odpadkov v RCERO Ljubljana z oznako 19 06 04 za obdobje 24 mesecev

Javno podjetje Vodovod Kanalizacija Snaga d.o.o.

Predmet javnega naročila je prevzem, odvoz in nadaljnja obdelava digestata s številko odpadka 19 06 04, ki nastaja pri mehansko-biološki obdelavi komunalnih odpadkov v RCERO Ljubljana, za obdobje 24 mesecev. Ocenjena količina znaša 22.000 ton in za naročnika ni zavezujoča.

Rok

Deadline 2026-10-02

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-09-02 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Prevzem digestata kot produkta iz obdelave komunalnih odpadkov v RCERO Ljubljana z oznako 19 06 04 za obdobje 24 mesecev
Referenčna številka: VKS-139/26
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je prevzem, odvoz in nadaljnja obdelava digestata s številko odpadka 19 06 04, ki nastaja pri mehansko-biološki obdelavi komunalnih odpadkov v RCERO Ljubljana, za obdobje 24 mesecev. Ocenjena količina znaša 22.000 ton in za naročnika ni zavezujoča.
Pokaži več
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve v zvezi z odpadki 📦
Opis
Notranji identifikator: 551386
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 24 mesecev
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-02 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-02 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): informacijski sistem e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-10-02 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: informacijski sistem e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-22 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (odstotek, točen)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: JAVNO PODJETJE VODOVOD KANALIZACIJA SNAGA d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5046688000
Poštni naslov: Vodovodna cesta090
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: vokasnaga@vokasnaga.si 📧
Telefon: 01 580 81 00 📞
URL: https://www.vokasnaga.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Okolje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNTI1O29iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78924 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 170-607108 (2026-09-02)