Prevoz blata s klasifikacijsko številko odpadka 19 08 05 za obdobje dveh let

Vodovod - kanalizacija javno podjetje, d.o.o.

Naročilo je razdeljeno na dva sklopa: Sklop 1 Prevoz predzgoščenega blata s klasifikacijsko številko odpadka 19 08 05 iz čistilnih naprav v upravljanju naročnika v zalogovnik na ČN Celje Sklop 2 Prevoz dehidriranega blata s klasifikacijsko številko odpadka 19 08 05 v kotalnih kontejnerjih iz ČN Celje v Toplarno Celje

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-06-29. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-28.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-05-28 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-18 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-28)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Prevoz blata s klasifikacijsko številko odpadka 19 08 05 za obdobje dveh let
Referenčna številka: JN-74547
Kratek opis:
Naročilo je razdeljeno na dva sklopa: Sklop 1 Prevoz predzgoščenega blata s klasifikacijsko številko odpadka 19 08 05 iz čistilnih naprav v upravljanju naročnika v zalogovnik na ČN Celje Sklop 2 Prevoz dehidriranega blata s klasifikacijsko številko odpadka 19 08 05 v kotalnih kontejnerjih iz ČN Celje v Toplarno Celje
Pokaži več
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve prevoza odpadkov 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 2
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 2

1️⃣
Notranji identifikator: 486592
Naslov: Prevoz predzgoščenega blata s klasifikacijsko številko odpadka 19 08 05 iz čistilnih naprav v upravljanju naročnika v zalogovnik na ČN Celje
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila:
Predmet naročila je prevoz predzgoščenega blata s klasifikacijsko številko odpadka 19 08 05 iz čistilnih naprav v upravljanju naročnika v zalogovnik na ČN Celje, kjer se vrši dehidracija blata.
Dodatni izdelki/storitve: Storitve prevoza odpadkov 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Savinjska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-08-02 📅
Končni datum: 2028-08-02 📅
Opis
Največje število podaljšanj: 0
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 486593
Naslov: Prevoz dehidriranega blata s klasifikacijsko številko odpadka 19 08 05 v kotalnih kontejnerjih iz ČN Celje v Toplarno Celje
Opis javnega naročila:
Predmet naročila je prevoz dehidriranega blata v kotalnih kontejnerjih iz ČN Celje v Toplarno Celje.
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/25/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-29 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-29 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-06-29 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-17 10:00:00.0000000 📅
Pogodba vsebuje pogoje izvedbe

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: VODOVOD - KANALIZACIJA javno podjetje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5914540000
Poštni naslov: Lava002A
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@vo-ka-celje.si 📧
Telefon: +386 (3) 42 50 300 📞
URL: https://www.vo-ka-celje.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Okolje
Voda
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUyMjkzO09iamF2YV8yMDI2LTA1LTI4LnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74547 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 102-370195 (2026-05-28)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 571015.5700 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 368306.0000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 446970.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 411394.9900 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 347750.0000 💰
Opis
Notranji identifikator: 527387
Ocenjena vrednost brez DDV: 451951.5700 EUR 💰
Trajanje
Datum začetka: 2026-08-03 📅
Končni datum: 2028-08-03 📅
Opis
Notranji identifikator: 527388
Ocenjena vrednost brez DDV: 119064.0000 EUR 💰

Oddaja naročila

1️⃣
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0001
Številka pogodbe: JNSTvk08/2026
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-03 📅
Naslov: OKVIRNI SPORAZUM, ŠT. JNSTvk08/2026 - Prevoz blata s klasifikacijsko številko odpadka 19 08 05, Sklop 1 - Prevoz predzgoščenega blata s klasifikacijsko številko odpadka 19 08 05 iz čistilnih naprav v upravljanju naročnika v zalogovnik na ČN Celje
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 411394.9900 💰
Najnižja ponudba: 347750.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 347750.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 288930.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 347750.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0001
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0001
Država porekla proizvoda ali storitve: Slovenija 🇸🇮
Ime in naslov izvajalca
Ime: LEDNIK & LEDNIK, proizvodnja in zastopanje, d.o.o. Arja vas 51/b, Petrovče
Nacionalna registrska številka: 5597587000
Poštni naslov: Arja vas 51B
Poštna številka: 3301
Poštno mesto: Petrovče
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

2️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0002
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 99220.0000 💰
Najnižja ponudba: 99220.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 99220.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 79376.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 99220.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0002
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0002
Ime in naslov izvajalca
Ime: SIMBIO, družba za ravnanje z odpadki d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5914523000
Poštni naslov: Teharska cesta049
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 7290a294-d667-4e90-99aa-07c3f26a1b5b-01
Vir: OJS 2026/S 159-573882 (2026-08-18)