Prenova video-mešalne mize in kamernih verig v Studiu S-4
Radiotelevizija Slovenija javni zavod, Ljubljana
Predmet javnega naročila je prenova video-mešalne mize in kamernih verig v Studiu S-4. V okviru predmeta javnega naročila naročnik nabavlja 1 x video-mešalno mizo in 4 x studijske kamere. Javno naročilo je razdeljeno na dva (2) sklopa, in sicer: • Sklop A: Video-mešalna miza • Sklop B: Studijske kamere in studijski stativi Tehnične zahteve, ki se nanašajo na video-mešalno mizo in studijske kamere so razvidne v nadaljevanju te Dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
RokDeadline 2026-10-07
Kdo? Kaj?- • Oddajniki za radiotelefonijo, radiotelegrafijo, radiodifuzijo in televizijo › Televizijske kamere
- • Pribor za zvočno in video opremo › Oprema za video montažo
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-01 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-09-01)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Prenova video-mešalne mize in kamernih verig v Studiu S-4
Referenčna številka:
Kratek opis:
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Oprema za video montažo 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 2
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 2
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Video-mešalna miza
Opis javnega naročila:
Dodatni izdelki/storitve: Oprema za video montažo
📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 45 dni
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Studijske kamere in studijski stativi
Opis javnega naročila:
Dodatni izdelki/storitve: Televizijske kamere
📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-07 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-07 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Sistem eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-07 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Sistem eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-24 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: RADIOTELEVIZIJA SLOVENIJA javni zavod, Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Kolodvorska ulica 2
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: tilen.harc@rtvslo.si 📧
Telefon: 014752194 📞
URL: https://www.rtvslo.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExMzA4O0pOLUIxMTI3IC0gRE9LVU1FTlRBQ0lKQSAtIEZJTkFMLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78814 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 169-604531 (2026-09-01)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Prenova video-mešalne mize in kamernih verig v Studiu S-4
Referenčna številka:
JN-B1127
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je prenova video-mešalne mize in kamernih verig v Studiu S-4. V okviru predmeta javnega naročila naročnik nabavlja 1 x video-mešalno mizo in 4 x studijske kamere.
Javno naročilo je razdeljeno na dva (2) sklopa, in sicer:
• Sklop A: Video-mešalna miza
• Sklop B: Studijske kamere in studijski stativi
Tehnične zahteve, ki se nanašajo na video-mešalno mizo in studijske kamere so razvidne v nadaljevanju te Dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Pokaži več
Izdelki/storitve: Oprema za video montažo 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 2
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 2
1️⃣
Notranji identifikator:
550849
Naslov: Video-mešalna miza
Opis javnega naročila:
Ponudnik mora v svoji ponudbi za video-mešalno mizo izpolniti naslednje minimalne zahteve (HD pomeni 1,5G-SDI in 3G-SDI, UHD je 12G-SDI):
• Število nedeljenih miks efektov v HD načinu video mešalne mize: zahtevana minimalna količina: 4
• Število nedeljenih miks efektov v UHD načinu video mešalne mize: zahtevana minimalna količina: 2
• 3G-SDI vhodi zahtevana minimalna količina: 64 (video mešalna miza v HD načinu)
• 12G-SDI vhodi zahtevana minimalna količina: 32 (video mešalna miza v HD načinu)
• 3G, 12G-SDI izhodi (vsi izhodi, ki so prisotni v video mešalni mizi: PGMs, MEs, PVs, CLEAN, ..AUX) zahtevana minimalna količina: 32
• Vsaki drugi vhod in izhod mora imeti funkcionalnost format konverterja – video mešalna miza v HD načinu mora imeti vsaj naslednje konverzije:1080i v 1080p in obratno
• Vsaki drugi vhod in izhod mora imeti funkcionalnost format konverterja – video mešalna miza v UHD načinu mora imeti vsaj naslednje konverzije:1080i, 1080p v 2160p in obratno
• Število kanalov 3D digitalnih video efektov zahtevana minimalna količina: 4 (video mešalna miza v HD načinu)
• Število kanalov 3D digitalnih video efektov zahtevana minimalna količina: 2 (video mešalna miza v UHD načinu)
• Nadzorni sistem z zaslonom na dotik s katerim nastavljamo parametre ponujane video mešalne mize zahtevana minimalna količina: 1
V ponudbo morajo biti vključeni vsi razpoložljivi redundantni napajalniki za vsako elektronsko enoto in napajalniki za vsako nadzorno ploščo. Ponudnik mora ponuditi vsaj en (1) rezervni kos za ponujano M/E enoto (plaketo).
Ponudnik mora ob dobavi predložiti:
• Navodila za uporabo (v elektronski obliki in dve tiskani kopiji)
• Navodila za namestitev (elektronski obliki)
• Vzdrževalni priročnik (elektronski obliki)
Pokaži več
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 45 dni
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
550850
Naslov: Studijske kamere in studijski stativi
Opis javnega naročila:
Ponudnik mora v svoji ponudbi za studijske kamere ponuditi naslednje sestavne dele kamernih verig v pripadajočih količinah:
• Glava kamere s 3x2/3'' CMOS senzorji - minimalna zahtevana količina: 4
• 7'' HD 16:9 OLED iskalo ali večje (LCD ni dovoljen) - minimalna zahtevana količina: 4
• Kamerna napajalno kontrolna enota - minimalna zahtevana količina: 4
• Daljinska kontrolna enota - minimalna zahtevana količina: 4
• Adapter za kamerno stojalo - minimalna zahtevana količina :4
• Dvoušne slušalke z XLR5 konektorjem - minimalna zahtevana količina : 4
• Enoušne slušalke z XLR5 konektorjem - minimalna zahtevana količina : 4
• Komplet za montažo na stojalo (19'') za krmilno enoto kamere - minimalna zahtevana količina: 2
• Vsi potrebni podatkovni kabli za medsebojno povezavo različnih delov verige kamere, razen hibridnega optičnega kabla za kamero – razdalja med CCU in daljinskim upravljalnikom je 25 - minimalna zahtevana količina: 4
• Enota za dinamično povezovanje RCP enot in kamernih verig - minimalna zahtevana količina: 1
Ponudnik mora ob dobavi predložiti:
• Navodila za uporabo za vse artikle: 2x
• Vzdrževalni priročnik za vse artikle: 2x
Pokaži več
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-07 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-07 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Sistem eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-07 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Sistem eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-24 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: RADIOTELEVIZIJA SLOVENIJA javni zavod, Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
5056497000
Poštni naslov: Kolodvorska ulica 2
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: tilen.harc@rtvslo.si 📧
Telefon: 014752194 📞
URL: https://www.rtvslo.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExMzA4O0pOLUIxMTI3IC0gRE9LVU1FTlRBQ0lKQSAtIEZJTkFMLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78814 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 169-604531 (2026-09-01)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Radijski in televizijski aparati, komunikacijska, telekomunikacijska in z njimi povezana oprema (3 nova javna naročila)