Premoženjsko zavarovanje za 48 mesecev
Občina Preddvor
Zavarovanje za Občino ter za dva zavoda in vozila gasilskega društva, za dobo 48 mesecev
RokDeadline 2026-09-29
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-27 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-27)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Premoženjsko zavarovanje za 48 mesecev
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Zavarovalniške storitve 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Gorenjska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2027-01-01 📅
Končni datum: 2030-12-31 📅
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-29 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-29 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN sistem
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-29 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN sistem
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-22 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Občina preddvor
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Dvorski trg010
Poštna številka: 4205
Poštno mesto: Preddvor
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: obcina@preddvor.si 📧
Telefon: 04 275 10 00 📞
URL: https://www.preddvor.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTkwMzkyO0phdm5pIHJhenBpcyB6YXZhcm92YW5qZS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78643 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 166-595770 (2026-08-27)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Premoženjsko zavarovanje za 48 mesecev
Referenčna številka:
JN-78643
Kratek opis:
Zavarovanje za Občino ter za dva zavoda in vozila gasilskega društva, za dobo 48 mesecev
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Zavarovalniške storitve 📦
Opis
Notranji identifikator:
529707
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Gorenjska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2027-01-01 📅
Končni datum: 2030-12-31 📅
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-29 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-29 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN sistem
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-29 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN sistem
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-22 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Občina preddvor
Nacionalna registrska številka:
5874599000
Poštni naslov: Dvorski trg010
Poštna številka: 4205
Poštno mesto: Preddvor
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: obcina@preddvor.si 📧
Telefon: 04 275 10 00 📞
URL: https://www.preddvor.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTkwMzkyO0phdm5pIHJhenBpcyB6YXZhcm92YW5qZS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78643 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 166-595770 (2026-08-27)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Finančne in zavarovalniške storitve (4 nova javna naročila)
- Zavarovalniške in pokojninske storitve (4)
- Zavarovalniške storitve (4)
- Storitve nezgodnega in zdravstvenega zavarovanja
- Storitve zavarovalniških posrednikov in agentov
- Storitve zavarovanja odgovornosti (1)
- Storitve zavarovanja pravnega varstva in zavarovanja proti vsem tveganjem
- Storitve zavarovanja tehnične opreme, dodatne zavarovalniške storitve, storitve likvidacije škode in škode, nastale pri transportu, aktuarske zavarovalniške storitve in zavarovalniške storitve v zvezi z reševanjem
- Storitve škodnega zavarovanja (1)
- Storitve življenjskega zavarovanja
- Zavarovanje blaga v prevozu in storitve transportnih zavarovanj