PLOČEVINA

Elektro Maribor, podjetje za distribucijo električne energije, d.d.

PLOČEVINA

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-06-08. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-04.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-05-04 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-31 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-04)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Pločevina
Referenčna številka: JN-73231
Kratek opis: PLOČEVINA
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Kovinski izdelki 📦
Opis
Notranji identifikator: 458784
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-07-01 📅
Končni datum: 2028-12-31 📅
Opis
Največje število podaljšanj: 0
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/25/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-08 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-08 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-06-08 10:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-05-29 10:00:00.0000000 📅
Pogodba vsebuje pogoje izvedbe

Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Zahtevani depoziti in jamstva: razvidno iz dokumentacije naročnika
Glavni pogoji financiranja in načini plačila in/ali sklicevanje na ustrezne določbe, ki jih urejajo: razvidno iz dokumentacije naročnika
Pogoji v zvezi s pogodbo
Pogoji za izvajanje pogodbe: razvidno iz dokumentacije naročnika

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: ELEKTRO MARIBOR, podjetje za distribucijo električne energije, d.d.
Nacionalna registrska številka: 5231698000
Poštni naslov: Vetrinjska ulica002
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@elektro-maribor.si 📧
Telefon: 022200000 📞
URL: https://elektro-maribor.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Električna energija
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI2NTQ4O1JEIEpOIFBMT8SMRVZJTkEuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73231 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 086-306036 (2026-05-04)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 798650.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 809750.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 809750.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 809750.0000 💰
Opis
Notranji identifikator: 550510

Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Številka pogodbe: ND2026/0382
Datum sklenitve pogodbe: 2026-07-31 📅
Naslov: Pločevina
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 809750.0000 💰
Najnižja ponudba: 809750.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 809750.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0000
Država porekla proizvoda ali storitve: Slovenija 🇸🇮
Ime in naslov izvajalca
Ime: ELTEZ d.o.o. trgovina in inženiring Ljubljana
Nacionalna registrska številka: 5552745000
Poštni naslov: Šlandrova ulica 10
Poštna številka: 1231
Poštno mesto: Ljubljana - Črnuče
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@eltez.si 📧
Telefon: 01 5611740 📞
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 3a7d1bc5-09c5-4860-8be6-0c2eb72fb464-01
Vir: OJS 2026/S 168-600016 (2026-08-31)