Orodje in zaščitna oprema
Ministrstvo za obrambo
Orodje in zaščitna oprema za vzdrževanje okolice in površin
RokDeadline 2026-09-18
Kdo? Kaj?- • Orodje › Ročno orodje
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Orodje in zaščitna oprema
Referenčna številka:
Kratek opis: Orodje in zaščitna oprema za vzdrževanje okolice in površin
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Ročno orodje 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 343831.9700 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Trajanje: 3 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-18 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-18 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Ejn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-18 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: EJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-04 09:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za obrambo
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Vojkova cesta055
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: glavna.pisarna@mors.si 📧
Telefon: +386 1 471 22 11 📞
URL: https://www.mo.gov.si 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Obramba
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5MzM4O1JEXzIxM18yMDI2X09EUC56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77998 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 162-584040 (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Orodje in zaščitna oprema
Referenčna številka:
MORS 213/2026-ODP
Kratek opis: Orodje in zaščitna oprema za vzdrževanje okolice in površin
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Ročno orodje 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 343831.9700 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
525882
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Trajanje: 3 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-18 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-18 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Ejn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-18 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: EJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-04 09:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za obrambo
Nacionalna registrska številka:
5268923000
Poštni naslov: Vojkova cesta055
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: glavna.pisarna@mors.si 📧
Telefon: +386 1 471 22 11 📞
URL: https://www.mo.gov.si 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Obramba
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5MzM4O1JEXzIxM18yMDI2X09EUC56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77998 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 162-584040 (2026-08-21)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕