Operativni najem multifunkcijskih naprav za obdobje 36 mesecev
Nacionalni inštitut za javno zdravje
Predmet javnega naročila je operativni najem multifunkcijskih naprav za obdobje 36 mesecev
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-08-31. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-07-31.
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-31 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Operativni najem multifunkcijskih naprav za obdobje 36 mesecev
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Storitve upravljanja dokumentov 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 36 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-08-31 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-08-31 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Informacijski sistem e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-08-31 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Informacijski sistem e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-08-21 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (odstotek, točen)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Nacionalni inštitut za javno zdravje
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Trubarjeva cesta002
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@nijz.si 📧
Telefon: 012441400 📞
URL: http://www.nijz.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg1MzMzO1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamFfMTA1TDE3MDcyNi56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77583 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 147-537073 (2026-07-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Operativni najem multifunkcijskih naprav za obdobje 36 mesecev
Referenčna številka:
JN-77583
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je operativni najem multifunkcijskih naprav za obdobje 36 mesecev
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve upravljanja dokumentov 📦
Opis
Notranji identifikator:
523445
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 36 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-08-31 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-08-31 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Informacijski sistem e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-08-31 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Informacijski sistem e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-08-21 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (odstotek, točen)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Nacionalni inštitut za javno zdravje
Nacionalna registrska številka:
6462642000
Poštni naslov: Trubarjeva cesta002
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@nijz.si 📧
Telefon: 012441400 📞
URL: http://www.nijz.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg1MzMzO1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamFfMTA1TDE3MDcyNi56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77583 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 147-537073 (2026-07-31)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora (>20 nova javna naročila)