OKOLJU PRIJAZNO ČIŠČENJE ZUNANJIH STEKLENIH POVRŠIN ZAVODA ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA LJUBLJANA, LOKACIJA DOBRUNJE

Ministrstvo za pravosodje uprava RS za izvrševanje kazenskih sankcij

Predmet javnega naročila je čiščenje zunanjih steklenih površin Zavoda za prestajanje kazni zapora Ljubljana z okolju prijaznimi čistili in upoštevanjem temeljnih okoljskih zahtev na lokaciji: Litijska cesta 217, 1261 Ljubljana - Dobrunje.

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-09-04. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-07-27.

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-07-27 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-10 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-27)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Okolju prijazno čiščenje zunanjih steklenih površin zavoda za prestajanje kazni zapora ljubljana, lokacija dobrunje
Referenčna številka: JN-77319
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je čiščenje zunanjih steklenih površin Zavoda za prestajanje kazni zapora Ljubljana z okolju prijaznimi čistili in upoštevanjem temeljnih okoljskih zahtev na lokaciji: Litijska cesta 217, 1261 Ljubljana - Dobrunje.
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve čiščenja oken 📦
Opis
Notranji identifikator: 521976
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni iz naslednjih razlogov
Obrazložitev: Merila dostopnosti se ne uporabljajo.
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-10-01 📅
Končni datum: 2029-08-31 📅
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 90.0000
Merilo kakovosti (ime): socialna merila
Merilo kakovosti (utež): 5.0000
Merilo kakovosti (ime): sistem ravnanja z okoljem
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-04 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-04 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 118 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-04 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-08-27 13:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za pravosodje uprava rs za izvrševanje kazenskih sankcij
Nacionalna registrska številka: 5888093000
Poštni naslov: Beethovnova ulica003
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gp.ursiks@gov.si 📧
Telefon: 01 300 56 70 📞
URL: https://www.gov.si/drzavni-organi/organi-v-sestavi/uprava-za-izvrsevanje-kazenskih-sankcij/ 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg0MjI2O1JEX2Npc2NlbmplXy1fWlBLWl9ManVibGphbmFfX0RvYnJ1bmplXy1fc3Rla2xhX1BfUC56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77319 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 143-521601 (2026-07-27)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-10)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 525144

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg3MDEzO1JEX2Npc2NlbmplXy1fWlBLWl9ManVibGphbmFfX0RvYnJ1bmplXy1fc3Rla2xhX1JEK3BvcHJhdmVrLnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: b63db013-a5c1-401f-8d21-343027fff1dc-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik spreminja dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila zaradi natančnejše opredelitve zahtev glede izvajanja storitev. Spremembe se nanašajo na dopolnitev tehničnih specifikacij in osnutka pogodbe glede organizacije izvajanja storitev, varnostnih zahtev za osebje ter drugih obveznosti izvajalca med izvajanjem pogodbe. Dopolnitve so namenjene zagotavljanju jasnejše opredelitve pravic in obveznosti pogodbenih strank ter varnega in kakovostnega izvajanja storitev. Predmet javnega naročila, obseg storitev in rok za oddajo ponudb ostajajo nespremenjeni.
Pokaži več
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: b63db013-a5c1-401f-8d21-343027fff1dc-01
Vir: OJS 2026/S 153-556115 (2026-08-10)