OKOLJU PRIJAZNE STORITVE ČIŠČENJA PROSTOROV DOMA DANICE VOGRINEC MARIBOR za pogodbeno obdobje 2026-2029

Dom Danice Vogrinec Maribor

OKOLJU PRIJAZNE STORITVE ČIŠČENJA PROSTOROV DOMA DANICE VOGRINEC MARIBOR za pogodbeno obdobje 2026-2029

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-07-31. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-07-10.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-07-10 Obvestilo o javnem naročilu
2026-09-01 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-10)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: OKOLJU PRIJAZNE STORITVE ČIŠČENJA PROSTOROV DOMA DANICE VOGRINEC MARIBOR za pogodbeno obdobje 2026-2029
Referenčna številka: JN-76354
Kratek opis:
OKOLJU PRIJAZNE STORITVE ČIŠČENJA PROSTOROV DOMA DANICE VOGRINEC MARIBOR za pogodbeno obdobje 2026-2029
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve čiščenja 📦
Opis
Notranji identifikator: 506996
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila:
OKOLJU PRIJAZNE STORITVE ČIŠČENJA PROSTOROV DOMA DANICE VOGRINEC MARIBORza pogodbeno obdobje 2026-2029
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-09-01 📅
Končni datum: 2029-08-31 📅
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Pospešeni postopek: V SKLADU Z 4. ODSTAVKOM 40 ČLENA ZJN-3.
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-31 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-31 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): E-jn.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 36 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-07-31 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: E-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-24 15:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Dom danice vogrinec maribor
Nacionalna registrska številka: 5050367000
Poštni naslov: Čufarjeva cesta 9
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: ana.pignar@danica-vogrinec.si 📧
Telefon: 02 480 61 00 📞
URL: http://www.danica-vogrinec.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTcwOTg1O8K7T0tPTEpVIFBSSUpBWk5FIFNUT1JJVFZFIMSMScWgxIxFTkpBIFBST1NUT1JPViBET01BIERBTklDRSBWT0dSSU5FQyBNQVJJQk9SIFpBIFBPR09EQkVOTyBPQkRPQkpFIDIwMjMtMjAyNsKrLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76354 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 132-480903 (2026-07-10)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-09-01)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 2934000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 2778773.4100 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 2813432.0200 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 2778773.4100 💰
Opis
Notranji identifikator: 550879

Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Številka pogodbe: IP2604460
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-25 📅
Naslov: OKOLJU PRIJAZNE STORITVE ČIŠČENJE PROSTOROV DOMA DANICE VOGRINEC MARIBOR 2026-2029
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 2813432.0200 💰
Najnižja ponudba: 2778773.4100 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 2778773.4100 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: PANHYGIA čiščenje in trgovina d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5915163000
Poštni naslov: Parmova ulica053
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 79839379-a0d9-4fab-ad34-2cc66e07b3f2-01
Vir: OJS 2026/S 169-604293 (2026-09-01)