Obdelava (sežig ali sosežig) odpadnih lesenih železniških pragov (klasifikacijska številka odpadka 17 02 04*) za obdobje 2026 - 2027

Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniš

Obdelava (sežig ali sosežig) odpadnih lesenih železniških pragov (klasifikacijska številka odpadka 17 02 04*) za obdobje 2026 - 2027

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-05-15. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-03-27.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-03-27 Obvestilo o javnem naročilu
2026-04-02 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-20 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-03-27)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Obdelava (sežig ali sosežig) odpadnih lesenih železniških pragov (klasifikacijska številka odpadka 17 02 04*) za obdobje 2026 - 2027
Referenčna številka: JN-70526
Kratek opis:
Obdelava (sežig ali sosežig) odpadnih lesenih železniških pragov (klasifikacijska številka odpadka 17 02 04*) za obdobje 2026 - 2027
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Odstranjevanje in obdelava odpadkov 📦
Druge omejitve glede kraja izvedbe: Kjer koli v določeni državi
Opis
Notranji identifikator: 409473
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Trajanje: 2 let
Največje število podaljšanj: 0
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/25/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-05-15 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-05-15 13:05:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN na spletnem mestu https://ejn.gov.si/eJN2.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 150 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-05-15 13:05:00.0000000 📅
Lokacija:
Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN na spletnem mestu https://ejn.gov.si/eJN2.
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-05-04 10:00:00.0000000 📅
Pogodba vsebuje pogoje izvedbe

Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Zahtevani depoziti in jamstva: Tako kot je navedeno v razpisni dokumentaciji.
Glavni pogoji financiranja in načini plačila in/ali sklicevanje na ustrezne določbe, ki jih urejajo: Tako kot je navedeno v razpisni dokumentaciji.
Pogoji v zvezi s pogodbo
Pogoji za izvajanje pogodbe: Tako kot je navedeno v razpisni dokumentaciji.

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 6017177000
Poštni naslov: Kolodvorska ulica 11
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: vposta.infra@slo-zeleznice.si 📧
Telefon: +386 1 291 40 21 📞
URL: https://infrastruktura.sz.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Železniški promet
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDc5NTYxO09kcGFkbmkgcHJhZ292aSAoMikuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=70526 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 062-216525 (2026-03-27)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-04-02)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 421324

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: a4f9072d-d68d-42c2-ab2b-12f214c8b3ec-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
V razpisni dokumentaciji je napačna telefonska številka za ogled odpadka. Pravilna kontaktna telefonska številka za ogled je 030 634 141.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: a4f9072d-d68d-42c2-ab2b-12f214c8b3ec-01
Vir: OJS 2026/S 066-231228 (2026-04-02)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-20)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 2636000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 2633166.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 2633166.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 2633166.0000 💰
Opis
Notranji identifikator: 528267

Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Številka pogodbe: pog.nab.št. 181/2026/32
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-19 📅
Naslov: Obdelava (sežig ali sosežig) odpadnih lesenih železniških pragov (klasifikacijska številka odpadka 17 02 04*) za obdobje 2026 - 2027
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 2
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 2633166.0000 💰
Najnižja ponudba: 2633166.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 2633166.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0000
Informacije o sklepanju pogodb s podizvajalci
Delež oddaje naročil podizvajalcem je znan
Opis: obdelava odpadkov in prevoz odpadkov
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0000
Država porekla proizvoda ali storitve: Slovenija 🇸🇮
Delež (%): 80.0000
Kratek opis dela naročila, ki se odda v podizvajanje: obdelava odpadkov in prevoz odpadkov
Naročilo bo verjetno oddano podizvajalcem
Ime in naslov izvajalca
Ime: CEP, proizvodnja, trgovina, storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 1411861000
Poštni naslov: Lava007
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@odpadki.info 📧
Telefon: 03 499 22 994 📞
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 13b98f57-d5c3-4196-a0c9-3784bed28b88-01
Vir: OJS 2026/S 161-580634 (2026-08-20)