Naročilo projektne dokumentacije za agromelioracije in sanacije kmetijskih zemljišč 2026

Sklad kmetijskih zemljišč in gozdov Republike Slovenije

Naročilo projektne dokumentacije za agromelioracije in sanacije kmetijskih zemljišč 2026

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-08-31. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-07-29.

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-07-29 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-29)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Naročilo projektne dokumentacije za agromelioracije in sanacije kmetijskih zemljišč 2026
Referenčna številka: V_7/2026/S
Kratek opis:
Naročilo projektne dokumentacije za agromelioracije in sanacije kmetijskih zemljišč 2026
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve na področju kmetijstva, gozdarstva, hortikulture, akvakulture in čebelarstva 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 12
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 12

1️⃣
Notranji identifikator: 522821
Naslov: Geotehnično poročilo in načrt sanacije plazu na delu zemljišč s parc. št. 589/3, 590, 591 k.o. 187 - Črešnjevci
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila:
Geotehnično poročilo in načrt sanacije plazu na delu zemljišč s parc. št. 589/3, 590, 591 k.o. 187 - Črešnjevci
Dodatni izdelki/storitve: Storitve na področju kmetijstva 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-09-15 📅
Končni datum: 2026-12-31 📅
Informacije o različicah
Sprejete bodo tudi različice
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 522822
Naslov: Geološko geotehnično poročilo in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 44/1, 44/2 in 52 k.o. 467 Goričak, skladno z geomehanskim mnenjem št. 108/2025-TV, Atol 9 d.o.o., december 2025
Opis javnega naročila:
Geološko geotehnično poročilo in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 44/1, 44/2 in 52 k.o. 467 Goričak, skladno z geomehanskim mnenjem št. 108/2025-TV, Atol 9 d.o.o., december 2025
Trajanje
Datum začetka: 2026-09-14 📅
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 522823
Naslov: Geološko geotehnično poročilo  in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 219/3, 218/11 in 218/2 v k.o. 591 Slatinski dol, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 14)
Opis javnega naročila:
Geološko geotehnično poročilo  in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 219/3, 218/11 in 218/2 v k.o. 591 Slatinski dol, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 14)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

4️⃣
Notranji identifikator: 522824
Naslov: Geološko geotehnično poročilo  in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 6/8 v k.o. 608 Gačnik, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 19)
Opis javnega naročila:
Geološko geotehnično poročilo  in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 6/8 v k.o. 608 Gačnik, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 19)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0004

5️⃣
Notranji identifikator: 522825
Naslov: Geološko geotehnično poročilo  in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 178/2, 189/2 in 187 v k.o. 585 Kresnica, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 20)
Opis javnega naročila:
Geološko geotehnično poročilo  in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 178/2, 189/2 in 187 v k.o. 585 Kresnica, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 20)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0005

6️⃣
Notranji identifikator: 522826
Naslov: Geološko geotehnično poročilo in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 243/1 k.o. 2284 Neblo, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 3)
Opis javnega naročila:
Geološko geotehnično poročilo in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 243/1 k.o. 2284 Neblo, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 3)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0006

7️⃣
Notranji identifikator: 522827
Naslov: Geološko geotehnično poročilo  in izvedbeni načrt sanacije plazov na zemljišču parc. št. 943/1 k.o. 2284 Neblo, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 4)
Opis javnega naročila:
Geološko geotehnično poročilo  in izvedbeni načrt sanacije plazov na zemljišču parc. št. 943/1 k.o. 2284 Neblo, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 4)
Informacije o elektronskih katalogih
Ponudbe morajo biti predložene v obliki elektronskih katalogov ali vključevati elektronski katalog
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0007

8️⃣
Notranji identifikator: 522828
Naslov: Geološko geotehnično poročilo  in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 48/2, 90/2 in 91/1 v k.o. 649 Celestrina, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 8)
Opis javnega naročila:
Geološko geotehnično poročilo  in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 48/2, 90/2 in 91/1 v k.o. 649 Celestrina, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 8)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0008

9️⃣
Notranji identifikator: 522829
Naslov: Geološko geotehnično poročilo  in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljišču parc. št. 334/9 v k.o. 640 Pekel, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 9)
Opis javnega naročila:
Geološko geotehnično poročilo  in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljišču parc. št. 334/9 v k.o. 640 Pekel, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 9)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Notranji identifikator: 522830
Naslov: Geološko geotehnično poročilo  in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 183, 187 in 191 v k.o. 651 Hrenca, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 12)
Opis javnega naročila:
Geološko geotehnično poročilo  in izvedbeni načrt sanacije plazu na zemljiščih parc. št. 183, 187 in 191 v k.o. 651 Hrenca, skladno z elaboratom št. 83508, Ljubljana marec 2026 (lokacija 12)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0010

1️⃣1️⃣
Notranji identifikator: 522831
Naslov: Geološko geotehnično poročilo in izvedbeni načrt sanacije plazu na Z delu zemljišča parc. št. 1206/1 k.o. 1183 Lemberg trg, skladno z inženirsko geološkim poročilom št. 83508, marec 2026 (lokacija 7)
Opis javnega naročila:
Geološko geotehnično poročilo in izvedbeni načrt sanacije plazu na Z delu zemljišča parc. št. 1206/1 k.o. 1183 Lemberg trg, skladno z inženirsko geološkim poročilom št. 83508, marec 2026 (lokacija 7)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0011

1️⃣2️⃣
Notranji identifikator: 522832
Naslov: Geološko geotehnično poročilo in izvedbeni načrt sanacije plazu na parc. št. 421, 422, 424/2, 424/6, vse k.o. 1242 Kozje., skladno z inženirsko geološkim poročilom št. 83508, april 2026 (lokacija 5)
Opis javnega naročila:
Geološko geotehnično poročilo in izvedbeni načrt sanacije plazu na parc. št. 421, 422, 424/2, 424/6, vse k.o. 1242 Kozje., skladno z inženirsko geološkim poročilom št. 83508, april 2026 (lokacija 5)
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0012

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-08-31 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-08-31 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Sklad kmetijskih zemljišč in gozdov Republike Slovenije, Dunajska 58, 1000 Ljubljana
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-08-31 11:00:00.0000000 📅
Lokacija:
Sklad kmetijskih zemljišč in gozdov Republike Slovenije, Dunajska 58, 1000 Ljubljana
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-08-20 12:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Sklad kmetijskih zemljišč in gozdov republike slovenije
Nacionalna registrska številka: 5729963000
Poštni naslov: Dunajska cesta 58
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info.skzgrs@gov.si 📧
Telefon: 014341100 📞
URL: https://www.s-kzg.gov.si/si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg0OTE0O0RPS1VNRU5UQUNJSkEgWkEgT0JKQVZPLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77408 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 145-528206 (2026-07-29)