Nakup vozil za ZD Kamnik

Občina Kamnik

Javno naročilo zajema nakup naslednjih vozil za ZD Kamnik: SKLOP 1: Nakup reševalnega vozila za nenujne prevoze SKLOP 2: Nakup dveh osebnih vozil za patronažno službo

Rok

Deadline 2026-09-24

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-08-25 Obvestilo o javnem naročilu
2026-09-02 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-25)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup vozil za ZD Kamnik
Referenčna številka: JN-78591
Kratek opis:
Javno naročilo zajema nakup naslednjih vozil za ZD Kamnik: SKLOP 1: Nakup reševalnega vozila za nenujne prevoze SKLOP 2: Nakup dveh osebnih vozil za patronažno službo
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Motorna vozila 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 2
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 2

1️⃣
Notranji identifikator: 529460
Naslov: Nakup reševalnega vozila za nenujne prevoze
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: Predmet naročila je nakup reševalnega vozila za nenujne prevoze za ZD Kamnik.
Dodatni izdelki/storitve: Reševalna vozila 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-10-10 📅
Končni datum: 2026-12-21 📅
Opis
Največje število podaljšanj: 0
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 529461
Naslov: Nakup dveh osebnih vozil za patronažno službo
Opis javnega naročila:
Predmet naročila je nakup dveh osebnih vozil za patronažno službo, in sicer 1 vozilo na bencinski pogon in 1 vozilo na lahki hibridni pogon.
Dodatni izdelki/storitve: Osebni avtomobili 📦
Pristop k zmanjšanju vplivov na okolje: Drugo
Trajanje: 60 dni
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-24 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-24 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-24 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-14 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (odstotek, točen)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Občina kamnik
Nacionalna registrska številka: 5874483000
Poštni naslov: Glavni trg024
Poštna številka: 1241
Poštno mesto: Kamnik
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: obcina@kamnik.si 📧
Telefon: +38618318100 📞
URL: https://www.kamnik.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTkwMDI1O0pOIE5ha3VwIHZvemlsIHphIFpEIEthbW5pay56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78591 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Dodatne informacije
Investicijo sofinancira Ministrstvo za zdravje RS, na podlagi Sklepa Vlade RS, št. 16000-4/2023/2 za »Sofinanciranje investicij na primarni ravni zdravstvene dejavnosti v Republiki Sloveniji«.
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 164-587857 (2026-08-25)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-09-02)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 551466
551467

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNjA5O1NLTE9QIDIgLSBUZWhuacSNbmUgc3BlY2lmaWthY2lqZSAyIG9zZWJuaWggdm96aWxfcG9wcmF2ZWsuemlw 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 69517f70-94a6-4eed-bea9-207c8be21c66-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik s tem Popravkom objavlja popravljen dokument Tehnične specifikacije vozil - del SKLOP 2: Tehnične specifikacije dveh osebnih vozil za patronažno službo. Ponudniki naj pri pripravi oz. oddaji svojih ponudb obvezno upoštevajo specifikacije, objavljene ob tem Popravku. Popravljeni dokument s tehničnimi specifikacijami vozil za SKLOP 2 je dostopen pod točko B.2 tega Popravka. Ostala dokumentacija se ne spreminja in ostaja v veljavi dokumentacija, objavljena v prvotnem Obvestilu o javnem naročilu JN006765/2026-EUe16/01.
Pokaži več
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 69517f70-94a6-4eed-bea9-207c8be21c66-01
Vir: OJS 2026/S 170-607289 (2026-09-02)