Nakup strežniške infrastrukture
GEN-I, trgovanje in prodaja električne energije, d.o.o.
Nakup strežniške infrastrukture
RokDeadline 2026-10-01
Kdo? Kaj?- • Informacijski sistemi in strežniki › Strežniki
- • Tiskarska in grafična oprema › Grafične delovne postaje
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-28 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-28)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup strežniške infrastrukture
Referenčna številka:
Kratek opis: Nakup strežniške infrastrukture
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Strežniki 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 7
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 7
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Strežnik za AI
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Strežnik za AI
Dodatni izdelki/storitve: Strežniki 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 3 mesecev
Največje število podaljšanj: 1
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Delovna postaja
Opis javnega naročila: Delovna postaja
Dodatni izdelki/storitve: Grafične delovne postaje 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Strežnik za DWH
Opis javnega naročila: Strežnik za DWH
Naslov
Identifikacijska številka lota:
4️⃣
Notranji identifikator:
Naslov
Identifikacijska številka lota:
5️⃣
Notranji identifikator:
Naslov
Identifikacijska številka lota:
6️⃣
Notranji identifikator:
Naslov
Identifikacijska številka lota:
7️⃣
Notranji identifikator:
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/25/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-01 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-01 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): elektronsko na e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 30 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-01 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: elektronsko na e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-17 12:00:00.0000000 📅
Pogodba vsebuje pogoje izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Zahtevani depoziti in jamstva:
Pogoji v zvezi s pogodbo
Pogoji za izvajanje pogodbe: Skladno z razpisno dokumentacijo
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: GEN-I, trgovanje in prodaja električne energije, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Vrbina017
Poštna številka: 8270
Poštno mesto: Krško
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@gen-i.si 📧
Telefon: +386 30 712 650 📞
URL: https://gen-i.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Električna energija
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwNjA4O05BS1VQIFNUUkXFvU5JxaBLRSBJTkZSQVNUUlVLVFVSRS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77446 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 167-599294 (2026-08-28)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup strežniške infrastrukture
Referenčna številka:
JN-77446
Kratek opis: Nakup strežniške infrastrukture
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Strežniki 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 7
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 7
1️⃣
Notranji identifikator:
549954
Naslov: Strežnik za AI
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Strežnik za AI
Dodatni izdelki/storitve: Strežniki 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 3 mesecev
Največje število podaljšanj: 1
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
549955
Naslov: Delovna postaja
Opis javnega naročila: Delovna postaja
Dodatni izdelki/storitve: Grafične delovne postaje 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
549956
Naslov: Strežnik za DWH
Opis javnega naročila: Strežnik za DWH
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
549957
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
5️⃣
Notranji identifikator:
549958
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
6️⃣
Notranji identifikator:
549959
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0006
7️⃣
Notranji identifikator:
549960
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0007
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/25/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-01 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-01 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): elektronsko na e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 30 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-01 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: elektronsko na e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-17 12:00:00.0000000 📅
Pogodba vsebuje pogoje izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Zahtevani depoziti in jamstva:
Finančno zavarovanje za dobro izvedbo pogodbenih obveznosti in Finančno zavarovanje za odpravo napak v garancoijskem roku
Glavni pogoji financiranja in načini plačila in/ali sklicevanje na ustrezne določbe, ki jih urejajo:
Dobavitelj bo po uspešno opravljeni dobavi blaga naročniku izdal račun za plačilo pogodbene vrednosti iz 4. člena te pogodbe, katerega bo naročnik poravnal v roku trideset (30) dni od prejema pravilno izstavljenega računa. Plačilni rok prične teči naslednji dan po prejemu pravilno izstavljenega računa. K računu je dobavitelj dolžan priložiti prevzemni zapisnik, podpisan s strani naročnika. Če blago po tej pogodbi ni v celoti dobavljeno ali ni dobavljeno v skladu s to pogodbo, lahko naročnik račun v celoti ali delno zavrne.
Pokaži več
Pogoji za izvajanje pogodbe: Skladno z razpisno dokumentacijo
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: GEN-I, trgovanje in prodaja električne energije, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
1587714000
Poštni naslov: Vrbina017
Poštna številka: 8270
Poštno mesto: Krško
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@gen-i.si 📧
Telefon: +386 30 712 650 📞
URL: https://gen-i.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Električna energija
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwNjA4O05BS1VQIFNUUkXFvU5JxaBLRSBJTkZSQVNUUlVLVFVSRS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77446 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 167-599294 (2026-08-28)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕