Nakup sijalk
Javno podjetje Ljubljanska parkirišča in tržnice, d.o.o.
Opis naveden v razpisni dokumentaciji.
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-07-06. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-06-02.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-02 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-18 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup sijalk
Referenčna številka:
Kratek opis: Opis naveden v razpisni dokumentaciji.
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Električni stroji, aparati, oprema in potrošno blago; razsvetljava 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 2 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-06 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-06 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Preko sistema e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 5
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-07-06 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: Preko sistema e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-24 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javno podjetje Ljubljanska parkirišča in tržnice, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Kopitarjeva ulica002
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@lpt.si 📧
Telefon: 003861 300 12 00 📞
URL: https://www.lpt.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUzMTA1O09iamF2YSBMUFQtNTctMjYuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74763 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 105-379223 (2026-06-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup sijalk
Referenčna številka:
JN-74763 (LPT-57/26)
Kratek opis: Opis naveden v razpisni dokumentaciji.
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Električni stroji, aparati, oprema in potrošno blago; razsvetljava 📦
Opis
Notranji identifikator:
487668
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 2 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-06 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-06 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Preko sistema e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 5
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-07-06 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: Preko sistema e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-24 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javno podjetje Ljubljanska parkirišča in tržnice, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5607906000
Poštni naslov: Kopitarjeva ulica002
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@lpt.si 📧
Telefon: 003861 300 12 00 📞
URL: https://www.lpt.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUzMTA1O09iamF2YSBMUFQtNTctMjYuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74763 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 105-379223 (2026-06-02)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 300000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 300000.0000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 300000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 294395.7200 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 294395.7200 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-04 📅
Naslov: Nakup sijalk
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 1
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 294395.7200 💰
Najnižja ponudba: 294395.7200 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 300000.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 300000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 294395.7200 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: WATT ELEKTRO trgovsko podjetje z elektromaterialom d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Brezovce 1
Poštna številka: 1236
Poštno mesto: Trzin
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 10fd88c9-d26d-49a6-b0fd-2b7ae9ab4838-01
Vir: OJS 2026/S 159-573748 (2026-08-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 300000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 300000.0000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 300000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 294395.7200 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 294395.7200 💰
Opis
Notranji identifikator:
527457
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
LPT-57/26
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-04 📅
Naslov: Nakup sijalk
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 1
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 294395.7200 💰
Najnižja ponudba: 294395.7200 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 300000.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 300000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 294395.7200 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: WATT ELEKTRO trgovsko podjetje z elektromaterialom d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5526850000
Poštni naslov: Brezovce 1
Poštna številka: 1236
Poštno mesto: Trzin
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 10fd88c9-d26d-49a6-b0fd-2b7ae9ab4838-01
Vir: OJS 2026/S 159-573748 (2026-08-18)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Električni stroji, aparati, oprema in potrošno blago; razsvetljava (6 nova javna naročila)
- Akumulatorji, primarne celice in primarne baterije
- Aparati za distribucijo in krmiljenje elektrike (1)
- Električna oprema in aparati (2)
- Elektromotorji, generatorji in transformatorji (1)
- Elektronske, elektromehanske in elektrotehniške potrebščine
- Izolirana žica in kabli (1)
- Oprema za razsvetljavo in električne svetilke