Nakup petih (5) električnih avtobusov kategorije M3, dolžine 9 m
Mestna občina Ljubljana
Nakup petih (5) električnih avtobusov kategorije M3, dolžine 9 m
RokDeadline 2026-09-22
Kdo? Kaj?- • Avtobusi in potovalni avtobusi › Avtobusi za javni promet
- • Električna vozila › Električni avtobusi
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup petih (5) električnih avtobusov kategorije M3, dolžine 9 m
Referenčna številka:
Kratek opis: Nakup petih (5) električnih avtobusov kategorije M3, dolžine 9 m
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Električni avtobusi 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Dodatni izdelki/storitve: Avtobusi za javni promet 📦
Namen strateškega javnega naročanja: Zmanjšanje okoljskih vplivov
Varstvo okolja
Pristop k zmanjšanju vplivov na okolje: Prilagajanje podnebnim spremembam
Spodbujani socialni cilj: Pošteni delovni pogoji
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Vključeni so pogoji dostopnosti za invalidne osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 10 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 1000.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-22 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-22 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-22 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-11 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Mestna občina ljubljana
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Mestni trg 1
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@ljubljana.si 📧
Telefon: +386 13061000 📞
URL: https://ljubljana.si 🌏
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5NDAwO29iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78460 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 162-582135 (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup petih (5) električnih avtobusov kategorije M3, dolžine 9 m
Referenčna številka:
7560-26-200051
Kratek opis: Nakup petih (5) električnih avtobusov kategorije M3, dolžine 9 m
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Električni avtobusi 📦
Opis
Notranji identifikator:
528469
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Dodatni izdelki/storitve: Avtobusi za javni promet 📦
Namen strateškega javnega naročanja: Zmanjšanje okoljskih vplivov
Varstvo okolja
Pristop k zmanjšanju vplivov na okolje: Prilagajanje podnebnim spremembam
Spodbujani socialni cilj: Pošteni delovni pogoji
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Vključeni so pogoji dostopnosti za invalidne osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 10 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 1000.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-22 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-22 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-22 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-11 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Mestna občina ljubljana
Nacionalna registrska številka:
5874025000
Poštni naslov: Mestni trg 1
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@ljubljana.si 📧
Telefon: +386 13061000 📞
URL: https://ljubljana.si 🌏
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5NDAwO29iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78460 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 162-582135 (2026-08-21)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet (20 nova javna naročila)
- Motorna vozila (16)