Nakup opreme za ureditev rondele na Velenjskem gradu

Mestna Občina Velenje

Predmet javnega naročila je: Nakup opreme za ureditev rondele na Velenjskem gradu. Specifikacija naročila je v prilogi razpisne dokumentacije. Rok za dobavo opreme je najkasneje do 15. 9. 2026. Operacijo delno financirata Evropska unija, in sicer iz Evropskega sklada za regionalni razvoj, ter Republika Slovenija (Ministrstvo za kulturo). Operacija se izvaja v okviru Programa evropske kohezijske politike v obdobju 2021-2027 v Sloveniji.

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-07-13. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-06-12.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-06-12 Obvestilo o javnem naročilu
2026-07-03 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-31 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-12)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup opreme za ureditev rondele na Velenjskem gradu
Referenčna številka: JN-75316
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je: Nakup opreme za ureditev rondele na Velenjskem gradu. Specifikacija naročila je v prilogi razpisne dokumentacije. Rok za dobavo opreme je najkasneje do 15. 9. 2026. Operacijo delno financirata Evropska unija, in sicer iz Evropskega sklada za regionalni razvoj, ter Republika Slovenija (Ministrstvo za kulturo). Operacija se izvaja v okviru Programa evropske kohezijske politike v obdobju 2021-2027 v Sloveniji.
Pokaži več
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Multimedijska oprema 📦
Opis
Notranji identifikator: 490320
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Savinjska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-07-20 📅
Končni datum: 2026-09-15 📅
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 1.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-13 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-13 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Elektronsko v sistemu za elektronsko odpiranje ponudb
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-07-13 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Elektronsko v sistemu za elektronsko odpiranje ponudb
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-03 11:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (decimalno število, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Mestna občina velenje
Nacionalna registrska številka: 5884268000
Poštni naslov: Titov trg 1
Poštna številka: 3320
Poštno mesto: Velenje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@velenje.si 📧
Telefon: +386038961710 📞
URL: https://www.velenje.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU1NTgyO3JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEgb3ByZW1hX29iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75316 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 113-407818 (2026-06-12)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-03)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 506797

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTY5NzM0O3BvcHJhdmVrXyAxLnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 6418a052-7a9c-4c32-81c0-efcbccc6ce93-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik objavlja popravljene obrazce , usklajene z odgovori na prejeta vprašanja in pojasnila v postopku javnega naročila. Ponudniki naj pri pripravi ponudbe upoštevajo popravljene obrazce.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 6418a052-7a9c-4c32-81c0-efcbccc6ce93-01
Vir: OJS 2026/S 127-463010 (2026-07-03)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 23071.5700 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 22275.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 22275.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 22275.0000 💰
Opis
Notranji identifikator: 550546

Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Številka pogodbe: POG-10532026
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-21 📅
Naslov: POGODBA št. POG-1053/2026 za nakup opreme za ureditev rondele na Velenjskem gradu
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 22275.0000 💰
Najnižja ponudba: 22275.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 22275.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: RPS Računalniško podprti sistemi za inženiring in proizvodnjo d.o.o. Ljubljana
Nacionalna registrska številka: 5516960000
Poštni naslov: Cesta v Gorice 3
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: c3ab28a2-ae86-4145-a2f6-a04c58ab2212-01
Vir: OJS 2026/S 168-601442 (2026-08-31)