Nakup novega gasilskega vozila GVC-4
Mestna občina Nova Gorica
Nakup novega gasilskega vozila GVC-4
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-07-28. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-06-23.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-23 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-27 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-23)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup novega gasilskega vozila GVC-4
Referenčna številka:
Kratek opis: Nakup novega gasilskega vozila GVC-4
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Gasilska vozila 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Goriška 🏙️
Trajanje: 14 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-28 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-28 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-07-28 10:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-15 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Mestna občina nova gorica
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Trg Edvarda Kardelja 1
Poštna številka: 5000
Poštno mesto: Nova Gorica
Regija: Goriška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: mestna.obcina@nova-gorica.si 📧
Telefon: 05 3350368 📞
URL: https://www.nova-gorica.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU3Nzg0O1pBIE9CSkFWTy56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75864 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 120-437533 (2026-06-23)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup novega gasilskega vozila GVC-4
Referenčna številka:
430-224/2026
Kratek opis: Nakup novega gasilskega vozila GVC-4
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Gasilska vozila 📦
Opis
Notranji identifikator:
494159
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Goriška 🏙️
Trajanje: 14 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-28 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-28 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-07-28 10:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-15 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Mestna občina nova gorica
Nacionalna registrska številka:
5881773000
Poštni naslov: Trg Edvarda Kardelja 1
Poštna številka: 5000
Poštno mesto: Nova Gorica
Regija: Goriška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: mestna.obcina@nova-gorica.si 📧
Telefon: 05 3350368 📞
URL: https://www.nova-gorica.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU3Nzg0O1pBIE9CSkFWTy56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75864 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 120-437533 (2026-06-23)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-27)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 300819.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 344097.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 344097.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 344097.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-26 📅
Naslov: Pogodba za dobavo novega gasilskega vozila GVC-4
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 344097.0000 💰
Najnižja ponudba: 344097.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 344097.0000 EUR 💰
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: ROSENBAUER, proizvodnja in trgovina za gasilsko dejavnost, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Ljutomerska cesta006
Poštna številka: 9250
Poštno mesto: Gornja Radgona
Regija: Pomurska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Ime in naslovi
Vodja skupine ✅
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: aee87260-910b-45a3-ba6c-e24636241d7e-01
Vir: OJS 2026/S 166-596132 (2026-08-27)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 300819.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 344097.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 344097.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 344097.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
549828
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
430-224/2026-12
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-26 📅
Naslov: Pogodba za dobavo novega gasilskega vozila GVC-4
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 344097.0000 💰
Najnižja ponudba: 344097.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 344097.0000 EUR 💰
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: ROSENBAUER, proizvodnja in trgovina za gasilsko dejavnost, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
1121677000
Poštni naslov: Ljutomerska cesta006
Poštna številka: 9250
Poštno mesto: Gornja Radgona
Regija: Pomurska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Ime in naslovi
Vodja skupine ✅
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: aee87260-910b-45a3-ba6c-e24636241d7e-01
Vir: OJS 2026/S 166-596132 (2026-08-27)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet (19 nova javna naročila)