Nakup licenčne programske opreme
Zdravstveni dom Ljubljana
Nakup licenčne programske opreme
RokDeadline 2026-10-06
Kdo? Kaj?- • Programski paket za omrežja › Programski paket za upravljanje licenc
- • Programski paket za prodajo, trženje in poslovne informacije › Programski paket za poslovne informacije
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup licenčne programske opreme
Referenčna številka:
Kratek opis: Nakup licenčne programske opreme
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Programski paket za poslovne informacije 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 3 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve: Programski paket za upravljanje licenc 📦
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-06 09:37:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-06 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-10-06 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-24 09:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Zdravstveni dom ljubljana
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Metelkova ulica009
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: nabava@zd-lj.si 📧
Telefon: 01 555 2500 📞
URL: https://www.zd-lj.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNDU4O0pOLTM5LTIwMjYuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78826 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 170-609099 (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup licenčne programske opreme
Referenčna številka:
JN-39-2026
Kratek opis: Nakup licenčne programske opreme
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Programski paket za poslovne informacije 📦
Opis
Notranji identifikator:
551276
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 3 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve: Programski paket za upravljanje licenc 📦
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-06 09:37:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-06 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-10-06 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-24 09:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Zdravstveni dom ljubljana
Nacionalna registrska številka:
5056063000
Poštni naslov: Metelkova ulica009
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: nabava@zd-lj.si 📧
Telefon: 01 555 2500 📞
URL: https://www.zd-lj.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNDU4O0pOLTM5LTIwMjYuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78826 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 170-609099 (2026-09-02)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕