Nakup in najem službenih vozil ob upoštevanju Uredbe o zelenem javnem naročanju, Sklop 1-11
DRI upravljanje investicij, Družba za razvoj infrastrukture, d.o.o.
Nakup in najem službenih vozil ob upoštevanju Uredbe o zelenem javnem naročanju, Sklop 1-11
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-06-30. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-21.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
- • Porsche Leasing SLO d.o.o. firma za leasing, Ljubljana
- • Porsche Slovenija d.o.o. trgovina na debelo in drobno, Ljubljana
- • Toyota Center Ljubljana, podjetje za prodajo in servisiranje motornih vozil, d.o.o., Ljubljana
- • Toyota Tsusho Leasing Slovenija d.o.o.
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-21 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-06-02 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-17 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup in najem službenih vozil ob upoštevanju Uredbe o zelenem javnem naročanju, Sklop 1-11
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Osebni avtomobili 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 11
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 11
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Nakup hibrid
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Nakup hibrid
Dodatni izdelki/storitve: Osebni avtomobili 📦
Pristop k zmanjšanju vplivov na okolje: Drugo
Spodbujani socialni cilj: Drugo
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Trajanje: 5 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Nakup bencin A
Opis javnega naročila: Nakup bencin A
Naslov
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Nakup bencin B
Opis javnega naročila: Nakup bencin B
Naslov
Identifikacijska številka lota:
4️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Nakup bencin C
Opis javnega naročila: Nakup bencin C
Naslov
Identifikacijska številka lota:
5️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Nakup dizel
Opis javnega naročila: Nakup dizel
Naslov
Identifikacijska številka lota:
6️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Najem hibrid 4x4 A
Opis javnega naročila: Najem hibrid 4x4 A
Trajanje: 53 mesecev
Največje število podaljšanj: 12
Naslov
Identifikacijska številka lota:
7️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Najem hibrid 4x4 B
Opis javnega naročila: Najem hibrid 4x4 B
Naslov
Identifikacijska številka lota:
8️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Najem hibrid osebni
Opis javnega naročila: Najem hibrid osebni
Naslov
Identifikacijska številka lota:
9️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Najem električni osebni A
Opis javnega naročila: Najem električni osebni A
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣0️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Najem električni 4x4
Opis javnega naročila: Najem električni 4x4
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Najem električni osebni B
Opis javnega naročila: Najem električni osebni B
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-30 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-30 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): https://ejn.gov.si/
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 180 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-06-30 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: https://ejn.gov.si/
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-10 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: DRI upravljanje investicij, Družba za razvoj infrastrukture, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Kotnikova ulica040
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@dri.si 📧
Telefon: +386 13068100 📞
URL: https://www.dri.si/sl 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTMwNjE0O0Rva3VtZW50YWNpamEgUG9ydGFsIDEzMi0yMDI2LnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74148 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 098-353229 (2026-05-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup in najem službenih vozil ob upoštevanju Uredbe o zelenem javnem naročanju, Sklop 1-11
Referenčna številka:
132/2026
Kratek opis:
Nakup in najem službenih vozil ob upoštevanju Uredbe o zelenem javnem naročanju, Sklop 1-11
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Osebni avtomobili 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 11
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 11
1️⃣
Notranji identifikator:
463777
Naslov: Nakup hibrid
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Nakup hibrid
Dodatni izdelki/storitve: Osebni avtomobili 📦
Pristop k zmanjšanju vplivov na okolje: Drugo
Spodbujani socialni cilj: Drugo
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Trajanje: 5 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
463778
Naslov: Nakup bencin A
Opis javnega naročila: Nakup bencin A
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
463779
Naslov: Nakup bencin B
Opis javnega naročila: Nakup bencin B
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
463780
Naslov: Nakup bencin C
Opis javnega naročila: Nakup bencin C
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
5️⃣
Notranji identifikator:
463781
Naslov: Nakup dizel
Opis javnega naročila: Nakup dizel
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
6️⃣
Notranji identifikator:
463782
Naslov: Najem hibrid 4x4 A
Opis javnega naročila: Najem hibrid 4x4 A
Trajanje: 53 mesecev
Največje število podaljšanj: 12
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0006
7️⃣
Notranji identifikator:
463783
Naslov: Najem hibrid 4x4 B
Opis javnega naročila: Najem hibrid 4x4 B
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0007
8️⃣
Notranji identifikator:
463784
Naslov: Najem hibrid osebni
Opis javnega naročila: Najem hibrid osebni
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0008
9️⃣
Notranji identifikator:
463785
Naslov: Najem električni osebni A
Opis javnega naročila: Najem električni osebni A
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Notranji identifikator:
463786
Naslov: Najem električni 4x4
Opis javnega naročila: Najem električni 4x4
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Notranji identifikator:
463787
Naslov: Najem električni osebni B
Opis javnega naročila: Najem električni osebni B
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0011
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-30 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-30 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): https://ejn.gov.si/
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 180 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-06-30 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: https://ejn.gov.si/
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-10 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: DRI upravljanje investicij, Družba za razvoj infrastrukture, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5269652000
Poštni naslov: Kotnikova ulica040
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@dri.si 📧
Telefon: +386 13068100 📞
URL: https://www.dri.si/sl 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTMwNjE0O0Rva3VtZW50YWNpamEgUG9ydGFsIDEzMi0yMDI2LnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74148 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 098-353229 (2026-05-21)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-02)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUzMDQ3O0RvZGF0ZWsgMS0xMzItMjAyNi56aXA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 2528b184-edb1-4a96-ab5b-f62144035df3-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 2528b184-edb1-4a96-ab5b-f62144035df3-01
Vir: OJS 2026/S 105-381257 (2026-06-02)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
487550
487551
487552
487553
487554
487555
487556
487557
487558
487559
487560
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUzMDQ3O0RvZGF0ZWsgMS0xMzItMjAyNi56aXA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 2528b184-edb1-4a96-ab5b-f62144035df3-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik z dodatkom št. 1 objavlja odgovor na vprašanje ponudnika in spreminja razpisno dokumentacijo.
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 2528b184-edb1-4a96-ab5b-f62144035df3-01
Vir: OJS 2026/S 105-381257 (2026-06-02)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-17)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 2725600.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 1817448.5500 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 109078.7200 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 109078.7200 💰
Opis
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 142400.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 260000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 152000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 82000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 42000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 432000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 277200.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 420000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 234000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 252000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
1️⃣
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-11 📅
Naslov: Nakup hibrid
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 109078.7200 💰
Najnižja ponudba: 109078.7200 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 109078.7200 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: TOYOTA CENTER LJUBLJANA, podjetje za prodajo in servisiranje motornih vozil, d.o.o., Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Leskoškova cesta001
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@toyota-center.si 📧
Telefon: 012007903 📞
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
2️⃣
Identifikacijska številka lota:
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb MSP: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 193303.6000 💰
Najnižja ponudba: 193303.6000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 193303.6000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: PORSCHE SLOVENIJA d.o.o. trgovina na debelo in drobno, Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Bravničarjeva ulica 5
E-naslov: miran.zerjav@porsche.si 📧
Telefon: 015825232 📞
Velikost gospodarskega subjekta: Veliko
3️⃣
Identifikacijska številka lota:
Informacije o razpisih
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 139324.6800 💰
Najnižja ponudba: 139324.6800 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 139324.6800 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
4️⃣
Identifikacijska številka lota:
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 77742.7600 💰
Najnižja ponudba: 77742.7600 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 77742.7600 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
5️⃣
Identifikacijska številka lota:
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 34597.9900 💰
Najnižja ponudba: 34597.9900 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 34597.9900 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
6️⃣
Identifikacijska številka lota:
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 249192.0000 💰
Najnižja ponudba: 249192.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 249192.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: Toyota Tsusho Leasing Slovenija d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Brnčičeva ulica051
Poštna številka: 1231
Poštno mesto: Ljubljana - Črnuče
E-naslov: info@toyota-fs.si 📧
Telefon: 031337173 📞
7️⃣
Identifikacijska številka lota:
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 192752.6400 💰
Najnižja ponudba: 192752.6400 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 192752.6400 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
8️⃣
Identifikacijska številka lota:
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 365592.0000 💰
Najnižja ponudba: 286166.4000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 286166.4000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
9️⃣
Identifikacijska številka lota:
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 143111.5200 💰
Najnižja ponudba: 143111.5200 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 143111.5200 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: PORSCHE LEASING SLO d.o.o. firma za leasing, Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Verovškova ulica074
E-naslov: info@porscheleasing.si 📧
Telefon: 015303700 📞
1️⃣0️⃣
Identifikacijska številka lota:
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 152951.0400 💰
Najnižja ponudba: 152951.0400 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 152951.0400 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
1️⃣1️⃣
Identifikacijska številka lota:
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 239227.2000 💰
Najnižja ponudba: 239227.2000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 239227.2000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 7dd4ccff-45d9-47a3-aeec-7524ecf476d4-01
Vir: OJS 2026/S 158-570486 (2026-08-17)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 2725600.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 1817448.5500 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 109078.7200 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 109078.7200 💰
Opis
Notranji identifikator:
522759
Ocenjena vrednost brez DDV: 142400.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
522760
Ocenjena vrednost brez DDV: 260000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
522761
Ocenjena vrednost brez DDV: 152000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
522762
Ocenjena vrednost brez DDV: 82000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
522763
Ocenjena vrednost brez DDV: 42000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
522764
Ocenjena vrednost brez DDV: 432000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
522765
Ocenjena vrednost brez DDV: 277200.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
522766
Ocenjena vrednost brez DDV: 420000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
522767
Ocenjena vrednost brez DDV: 234000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
522768
Ocenjena vrednost brez DDV: 252000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
522769
Oddaja naročila
1️⃣
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
Številka pogodbe:
535
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-11 📅
Naslov: Nakup hibrid
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 109078.7200 💰
Najnižja ponudba: 109078.7200 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 109078.7200 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0001
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0001
Ime in naslov izvajalca
Ime: TOYOTA CENTER LJUBLJANA, podjetje za prodajo in servisiranje motornih vozil, d.o.o., Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
2041928000
Poštni naslov: Leskoškova cesta001
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@toyota-center.si 📧
Telefon: 012007903 📞
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
2️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb MSP: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 193303.6000 💰
Najnižja ponudba: 193303.6000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 193303.6000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0002
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0002
Ime in naslov izvajalca
Ime: PORSCHE SLOVENIJA d.o.o. trgovina na debelo in drobno, Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
5758980000
Poštni naslov: Bravničarjeva ulica 5
E-naslov: miran.zerjav@porsche.si 📧
Telefon: 015825232 📞
Velikost gospodarskega subjekta: Veliko
3️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
Informacije o razpisih
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 139324.6800 💰
Najnižja ponudba: 139324.6800 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 139324.6800 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0003
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0003
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
nimat-500
4️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 77742.7600 💰
Najnižja ponudba: 77742.7600 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 77742.7600 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0004
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0004
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
nimat-501
5️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 34597.9900 💰
Najnižja ponudba: 34597.9900 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 34597.9900 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0005
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0005
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
nimat-502
6️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0006
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 249192.0000 💰
Najnižja ponudba: 249192.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 249192.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0006
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0006
Ime in naslov izvajalca
Ime: Toyota Tsusho Leasing Slovenija d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
8848904000
Poštni naslov: Brnčičeva ulica051
Poštna številka: 1231
Poštno mesto: Ljubljana - Črnuče
E-naslov: info@toyota-fs.si 📧
Telefon: 031337173 📞
7️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0007
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 192752.6400 💰
Najnižja ponudba: 192752.6400 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 192752.6400 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0007
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0007
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
nimat-503
8️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0008
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 365592.0000 💰
Najnižja ponudba: 286166.4000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 286166.4000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
TEN-0008
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0008
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
nimat-504
9️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0009
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 143111.5200 💰
Najnižja ponudba: 143111.5200 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 143111.5200 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0009
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0009
Ime in naslov izvajalca
Ime: PORSCHE LEASING SLO d.o.o. firma za leasing, Ljubljana
Nacionalna registrska številka:
5790760000
Poštni naslov: Verovškova ulica074
E-naslov: info@porscheleasing.si 📧
Telefon: 015303700 📞
1️⃣0️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0010
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 152951.0400 💰
Najnižja ponudba: 152951.0400 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 152951.0400 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0010
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0010
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
nimat-505
1️⃣1️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0011
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 239227.2000 💰
Najnižja ponudba: 239227.2000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 239227.2000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0011
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0011
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
nimat-506
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 7dd4ccff-45d9-47a3-aeec-7524ecf476d4-01
Vir: OJS 2026/S 158-570486 (2026-08-17)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet (19 nova javna naročila)