Nakup gasilskega vozila za gašenje gozdnih požarov
Javni zavod Gasilska brigada Koper Ente Pubblico Vigili del fuoco, Capodistria
Predmet javnega naročila je nakup in dobava gasilskega vozila za gašenje gozdnih požarov za potrebe Gasilske brigade Koper.
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-06-15. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-15.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-05-15 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-24 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-15)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup gasilskega vozila za gašenje gozdnih požarov
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Gasilska vozila 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Obalno-kraška 🏙️
Trajanje: 15 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-15 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-15 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Spletna aplikacija e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-06-15 10:00:00.0000000 📅
Lokacija: Spletna aplikacija e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-03 09:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javni zavod gasilska brigada koper ente pubblico vigili del fuoco, capodistria
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Ljubljanska cesta 6
Poštna številka: 6000
Poštno mesto: Koper - Capodistria
Regija: Obalno-kraška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@gb-koper.si 📧
Telefon: +38656632841 📞
URL: https://www.gb-koper.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Javni red in mir ter varnost
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI5MTM5O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73837 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 094-335766 (2026-05-15)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup gasilskega vozila za gašenje gozdnih požarov
Referenčna številka:
JN-02/26
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je nakup in dobava gasilskega vozila za gašenje gozdnih požarov za potrebe Gasilske brigade Koper.
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Gasilska vozila 📦
Opis
Notranji identifikator:
461912
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Obalno-kraška 🏙️
Trajanje: 15 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-15 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-15 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Spletna aplikacija e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-06-15 10:00:00.0000000 📅
Lokacija: Spletna aplikacija e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-03 09:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javni zavod gasilska brigada koper ente pubblico vigili del fuoco, capodistria
Nacionalna registrska številka:
5241626000
Poštni naslov: Ljubljanska cesta 6
Poštna številka: 6000
Poštno mesto: Koper - Capodistria
Regija: Obalno-kraška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@gb-koper.si 📧
Telefon: +38656632841 📞
URL: https://www.gb-koper.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Javni red in mir ter varnost
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI5MTM5O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73837 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 094-335766 (2026-05-15)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 360000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 379110.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 379110.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 379110.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-10 📅
Naslov: pogodba o dobavi gasilskega vozila za gašenje gozdnih požarov
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 379110.0000 💰
Najnižja ponudba: 379110.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 379110.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: GASILSKA VOZILA PUŠNIK, proizvodnja, posredništvo, trgovina in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Črešnjevec120A
Poštna številka: 2310
Poštno mesto: Slovenska Bistrica
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: dcabbc85-55fc-4c3d-a187-bb3b183b762b-01
Vir: OJS 2026/S 163-585638 (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 360000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 379110.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 379110.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 379110.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
528857
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
3210-410/13-26
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-10 📅
Naslov: pogodba o dobavi gasilskega vozila za gašenje gozdnih požarov
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 379110.0000 💰
Najnižja ponudba: 379110.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 379110.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: GASILSKA VOZILA PUŠNIK, proizvodnja, posredništvo, trgovina in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
2044226000
Poštni naslov: Črešnjevec120A
Poštna številka: 2310
Poštno mesto: Slovenska Bistrica
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: dcabbc85-55fc-4c3d-a187-bb3b183b762b-01
Vir: OJS 2026/S 163-585638 (2026-08-24)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet (19 nova javna naročila)