Nakup, dostava in montaža visoko zmogljivega pretočnega citometra s sočasnim zajemanjem slike

Univerza v Ljubljani, Biotehniška fakulteta

Nakup, dostava in montaža visoko zmogljivega pretočnega citometra s sočasnim zajemanjem slike

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-06-26. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-26.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-05-26 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-17 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-26)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup, dostava in montaža visoko zmogljivega pretočnega citometra s sočasnim zajemanjem slike
Referenčna številka: JN-74406
Kratek opis:
Nakup, dostava in montaža visoko zmogljivega pretočnega citometra s sočasnim zajemanjem slike
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Citometri 📦
Opis
Notranji identifikator: 485177
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 90 dni
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 58.0000
Merilo kakovosti (ime): 2. DODATNE TEHNIČNE LASTNOSTI OPREME
Merilo kakovosti (utež): 39.0000
Merilo kakovosti (ime): 3. PODALJŠAN GARANCIJSKI ROK
Merilo kakovosti (utež): 3.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-26 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-26 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
angleščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 2 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-06-26 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-15 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (odstotek, točen)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerza v ljubljani, biotehniška fakulteta
Nacionalna registrska številka: 1626914000
Poštni naslov: Jamnikarjeva ulica 101
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@bf.uni-lj.si 📧
Telefon: +386 1 3203 000 📞
URL: https://www.bf.uni-lj.si/sl/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUxNTQ2OzQwMS0xNi0yMDI2LTMgUmF6cGlzbmEgZG9rdW1lbnRhY2lqYS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74406 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 100-359056 (2026-05-26)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-17)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 245937.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 245937.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 245937.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 245937.0000 💰
Opis
Notranji identifikator: 527081

Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Številka pogodbe: 401-16/2026-14
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-14 📅
Naslov: POGODBA O NAKUPU, DOSTAVI IN MONTAŽI VISOKOZMOGLJIVEGA PRETOČNEGA CITOMETRA S SOČASNIM ZAJEMANJEM SLIKE ZA POTREBE UL BF št. 401-16/2026-14
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 245937.0000 💰
Najnižja ponudba: 245937.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 245937.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: MEDIPRO, trženje in raziskave, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 3295478000
Poštni naslov: Tacenska cesta026
Poštna številka: 1210
Poštno mesto: Ljubljana - Šentvid
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: f4acc3e1-9753-471f-b231-decbb96b77a9-01
Vir: OJS 2026/S 158-572075 (2026-08-17)