Nakup, dostava in montaža naprav za prezračevanje za potrebe UL BF
Univerza v Ljubljani, Biotehniška fakulteta
Nakup, dostava in montaža naprav za prezračevanje za potrebe UL BF
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-08-06. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-07-07.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj?- • Inštalacija prezračevalnih in klimatskih naprav › Inštalacija prezračevalnih naprav
- • Naprave za hlajenje in prezračevanje › Prezračevalne naprave
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-07 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-07-17 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-09-02 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-07)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup, dostava in montaža naprav za prezračevanje za potrebe UL BF
Referenčna številka:
Kratek opis: Nakup, dostava in montaža naprav za prezračevanje za potrebe UL BF
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Prezračevalne naprave 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-08-28 📅
Končni datum: 2026-09-30 📅
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve: Inštalacija prezračevalnih naprav 📦
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-08-06 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-08-06 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): ejn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 146 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-08-06 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: ejn
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-21 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerza v ljubljani, biotehniška fakulteta
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Jamnikarjeva ulica101
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@bf.uni-lj.si 📧
Telefon: +386 1 3203 000 📞
URL: https://www.bf.uni-lj.si/sl/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTcwMjEyOzQwMS0yMC0yMDI2IE5hcHJhdmUgemEgcHJlenJhxI1ldmFuamUgKEcpLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76446 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 129-469129 (2026-07-07)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup, dostava in montaža naprav za prezračevanje za potrebe UL BF
Referenčna številka:
JN-76446
Kratek opis: Nakup, dostava in montaža naprav za prezračevanje za potrebe UL BF
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Prezračevalne naprave 📦
Opis
Notranji identifikator:
507370
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-08-28 📅
Končni datum: 2026-09-30 📅
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve: Inštalacija prezračevalnih naprav 📦
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-08-06 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-08-06 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): ejn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 146 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-08-06 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: ejn
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-21 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerza v ljubljani, biotehniška fakulteta
Nacionalna registrska številka:
1626914000
Poštni naslov: Jamnikarjeva ulica101
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@bf.uni-lj.si 📧
Telefon: +386 1 3203 000 📞
URL: https://www.bf.uni-lj.si/sl/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTcwMjEyOzQwMS0yMC0yMDI2IE5hcHJhdmUgemEgcHJlenJhxI1ldmFuamUgKEcpLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76446 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 129-469129 (2026-07-07)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-17)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTcyNjczOzQwMS0yMC0yMDI2IE5hcHJhdmUgemEgcHJlenJhxI1ldmFuamUgKEcpIHYuMS56aXA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 44bf0ff1-317a-43f8-bf21-091499bfd0cd-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 44bf0ff1-317a-43f8-bf21-091499bfd0cd-01
Vir: OJS 2026/S 137-500015 (2026-07-17)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
510409
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTcyNjczOzQwMS0yMC0yMDI2IE5hcHJhdmUgemEgcHJlenJhxI1ldmFuamUgKEcpIHYuMS56aXA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 44bf0ff1-317a-43f8-bf21-091499bfd0cd-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik je objavil nov obrazec Ponudbeni predračun v.1 ter Tehnične specifikacije v.1. Pri vsaki postavki je zapisana dodatna tehnična zahteva: ponujeni prezračevalni sistem mora zagotavljati tudi aktivno hlajenje prostorov. Ponudniki naj pri oddaji ponudbe upoštevajo zadnjo verzijo obrazca Ponudbeni predračun.
Pokaži več
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 44bf0ff1-317a-43f8-bf21-091499bfd0cd-01
Vir: OJS 2026/S 137-500015 (2026-07-17)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 113669.2200 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 113669.2200 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 113669.2200 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 113669.2200 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-09-02 📅
Naslov: Nakup, dostava in montaža naprav za prezračevanje za potrebe ul bf
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 113669.2200 💰
Najnižja ponudba: 113669.2200 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 113669.2200 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
Informacije o sklepanju pogodb s podizvajalci
Vrednost oddaje naročil podizvajalcem je znana ✅
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Vrednost brez DDV, ki bo verjetno oddana v podizvajanje tretjim osebam: 32972.2200 EUR 💰
Naročilo bo verjetno oddano podizvajalcem ✅
Ime in naslov izvajalca
Ime: MIK mednarodno trgovsko in proizvodno podjetje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Celjska cesta055
Poštna številka: 3212
Poštno mesto: Vojnik
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 6a853931-3438-4897-bc98-77279f948ec5-01
Vir: OJS 2026/S 170-606274 (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 113669.2200 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 113669.2200 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 113669.2200 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 113669.2200 💰
Opis
Notranji identifikator:
527400
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
401-20/2026-17
Datum sklenitve pogodbe: 2026-09-02 📅
Naslov: Nakup, dostava in montaža naprav za prezračevanje za potrebe ul bf
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 113669.2200 💰
Najnižja ponudba: 113669.2200 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 113669.2200 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Informacije o sklepanju pogodb s podizvajalci
Vrednost oddaje naročil podizvajalcem je znana ✅
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Vrednost brez DDV, ki bo verjetno oddana v podizvajanje tretjim osebam: 32972.2200 EUR 💰
Naročilo bo verjetno oddano podizvajalcem ✅
Ime in naslov izvajalca
Ime: MIK mednarodno trgovsko in proizvodno podjetje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5370507000
Poštni naslov: Celjska cesta055
Poštna številka: 3212
Poštno mesto: Vojnik
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 6a853931-3438-4897-bc98-77279f948ec5-01
Vir: OJS 2026/S 170-606274 (2026-09-02)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Industrijski stroji (7 nova javna naročila)