Nakup, dobava in montaža opreme za Dom starejših Lendava
Dom starejših Lendava Idoesebb polgarok otthona Lendva
Nakup, dobava in montaža opreme za Dom starejših Lendava
RokDeadline 2026-09-21
Kdo? Kaj?- • Oprema za pripravo in dostavo hrane › Industrijska kuhinjska oprema
- • Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva › Pohištvo
- • Stroji za tekstil › Pralni stroji za pralnice, stroji za kemično čiščenje in stroji za sušenje
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-21 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup, dobava in montaža opreme za Dom starejših Lendava
Referenčna številka:
Kratek opis: Nakup, dobava in montaža opreme za Dom starejših Lendava
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 3
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 3
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Notranja oprema
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Notranja oprema
Dodatni izdelki/storitve: Pohištvo 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Pomurska 🏙️
Trajanje: 60 dni
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 80.0000
Merilo kakovosti (ime): Dobavni rok
Merilo kakovosti (utež): 20.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Pralni stroji
Opis javnega naročila: Pralni stroj
Dodatni izdelki/storitve: Pralni stroji za pralnice, stroji za kemično čiščenje in stroji za sušenje 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Kuhinja
Opis javnega naročila: Kuhinja
Dodatni izdelki/storitve: Industrijska kuhinjska oprema 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-21 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-21 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-21 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-04 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Dom starejših lendava idoesebb polgarok otthona lendva
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slomškovo naselje 7
Poštna številka: 9220
Poštno mesto: Lendava - Lendva
Regija: Pomurska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@dslendava.si 📧
Telefon: 02 5781236 📞
URL: https://dslendava.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Socialno varstvo
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5NDc3O1JEX0RTIExlbmRhdmFfTkFLVVAgT1BSRU1FLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78452 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 162-584075 (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup, dobava in montaža opreme za Dom starejših Lendava
Referenčna številka:
4300-0005/2026
Kratek opis: Nakup, dobava in montaža opreme za Dom starejših Lendava
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 3
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 3
1️⃣
Notranji identifikator:
528424
Naslov: Notranja oprema
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Notranja oprema
Dodatni izdelki/storitve: Pohištvo 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Pomurska 🏙️
Trajanje: 60 dni
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 80.0000
Merilo kakovosti (ime): Dobavni rok
Merilo kakovosti (utež): 20.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
528425
Naslov: Pralni stroji
Opis javnega naročila: Pralni stroj
Dodatni izdelki/storitve: Pralni stroji za pralnice, stroji za kemično čiščenje in stroji za sušenje 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
528426
Naslov: Kuhinja
Opis javnega naročila: Kuhinja
Dodatni izdelki/storitve: Industrijska kuhinjska oprema 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-21 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-21 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-21 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-04 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Dom starejših lendava idoesebb polgarok otthona lendva
Nacionalna registrska številka:
5865948000
Poštni naslov: Slomškovo naselje 7
Poštna številka: 9220
Poštno mesto: Lendava - Lendva
Regija: Pomurska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@dslendava.si 📧
Telefon: 02 5781236 📞
URL: https://dslendava.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Socialno varstvo
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5NDc3O1JEX0RTIExlbmRhdmFfTkFLVVAgT1BSRU1FLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78452 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 162-584075 (2026-08-21)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕