Nakup aktivne mrežne opreme in strežnikov
Vrhovno sodišče Republike Slovenije
Nakup aktivne mrežne opreme in strežnikov v šestih sklopih. Predmet naročila za posamezen sklop je opisan v Tehničnih specifikacijah.
RokDeadline 2026-09-30
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-31 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup aktivne mrežne opreme in strežnikov
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Informacijski sistemi in strežniki 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 176500.0000 EUR 💰
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 6
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 6
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Stikalo za večje lokacije
Ocenjena vrednost brez DDV: 52000.0000 EUR 💰
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Stikalo za vgradnjo v komunikacijsko omaro - 20 kos.
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 60 dni
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Stikalo za manjše lokacije
Ocenjena vrednost brez DDV: 20000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: Stikalo za vgradnjo v komunikacijsko omaro - 10 kos.
Naslov
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Tiho stikalo za razpravne dvorane
Ocenjena vrednost brez DDV: 16000.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota:
4️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Datotečni strežniški sistem
Ocenjena vrednost brez DDV: 35000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: Datotečni strežniški sistem s pokončnim ohišjem - 10 kos.
Naslov
Identifikacijska številka lota:
5️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Datotečni strežniški sistem za večje lokacije
Ocenjena vrednost brez DDV: 45000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: Datotečni strežniški sistem za vgradnjo v standardno strežniško omaro - 10 kos.
Naslov
Identifikacijska številka lota:
6️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Centralni komunikacijski strežniški sistem
Ocenjena vrednost brez DDV: 8500.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila:
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-30 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-30 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Informacijski sistem eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-30 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: Informacijski sistem eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-20 13:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (odstotek, točen)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Vrhovno sodišče republike slovenije
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Tavčarjeva ulica009
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: urad.vsrs@sodisce.si 📧
Telefon: +38613664444 📞
URL: http://www.sodisce.si 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExMDEwO1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78813 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 168-601404 (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup aktivne mrežne opreme in strežnikov
Referenčna številka:
JN-12/2026
Kratek opis:
Nakup aktivne mrežne opreme in strežnikov v šestih sklopih.
Predmet naročila za posamezen sklop je opisan v Tehničnih specifikacijah.
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Informacijski sistemi in strežniki 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 176500.0000 EUR 💰
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 6
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 6
1️⃣
Notranji identifikator:
550704
Naslov: Stikalo za večje lokacije
Ocenjena vrednost brez DDV: 52000.0000 EUR 💰
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Stikalo za vgradnjo v komunikacijsko omaro - 20 kos.
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 60 dni
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
550725
Naslov: Stikalo za manjše lokacije
Ocenjena vrednost brez DDV: 20000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: Stikalo za vgradnjo v komunikacijsko omaro - 10 kos.
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
550729
Naslov: Tiho stikalo za razpravne dvorane
Ocenjena vrednost brez DDV: 16000.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
550732
Naslov: Datotečni strežniški sistem
Ocenjena vrednost brez DDV: 35000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: Datotečni strežniški sistem s pokončnim ohišjem - 10 kos.
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
5️⃣
Notranji identifikator:
550734
Naslov: Datotečni strežniški sistem za večje lokacije
Ocenjena vrednost brez DDV: 45000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: Datotečni strežniški sistem za vgradnjo v standardno strežniško omaro - 10 kos.
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
6️⃣
Notranji identifikator:
550758
Naslov: Centralni komunikacijski strežniški sistem
Ocenjena vrednost brez DDV: 8500.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila:
Centralni komunikacijski strežniški sistem za vgradnjo v standardno strežniško omaro - 1 kos.
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0006
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-30 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-30 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Informacijski sistem eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-30 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: Informacijski sistem eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-20 13:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (odstotek, točen)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Vrhovno sodišče republike slovenije
Nacionalna registrska številka:
5022789000
Poštni naslov: Tavčarjeva ulica009
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: urad.vsrs@sodisce.si 📧
Telefon: +38613664444 📞
URL: http://www.sodisce.si 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExMDEwO1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78813 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 168-601404 (2026-08-31)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Programski paketi in informacijski sistemi (10 nova javna naročila)