Nadgradnja strežniškega okolja BS
Banka Slovenije
S tem javnim naročilom se naroča nadgradnjo strežniškega okolja BS. Podrobnejši opis in popis predmeta naročila je naveden v Obrazcu 1 dokumentacije javnega naročila.
RokDeadline 2026-10-12
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-02 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nadgradnja strežniškega okolja BS
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Naprave za obdelavo podatkov (strojna oprema) 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila:
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 7 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-12 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-12 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): preko portala eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 45 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-10-12 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: preko portala eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-18 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Banka slovenije
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 35
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@bsi.si 📧
Telefon: +386 14719000 📞
URL: http://www.bsi.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNDM5O1JhenBpc25hX2Rva3VtZW50YWNpamFfLV9OYWRncmFkbmplIHN0cmXFvm5pa292IE9kcHJ0aV9wb3N0b3Bla18oNTcpLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78811 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 170-606698 (2026-09-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nadgradnja strežniškega okolja BS
Referenčna številka:
JN-78811
Kratek opis:
S tem javnim naročilom se naroča nadgradnjo strežniškega okolja BS.
Podrobnejši opis in popis predmeta naročila je naveden v Obrazcu 1 dokumentacije javnega naročila.
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Naprave za obdelavo podatkov (strojna oprema) 📦
Opis
Notranji identifikator:
550700
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila:
S tem javnim naročilom se naroča nadgradnjo strežniškega okolja BS. Podrobnejši opis in popis predmeta naročila je naveden v Obrazcu 1.
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 7 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-12 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-12 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): preko portala eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 45 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-10-12 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: preko portala eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-18 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Banka slovenije
Nacionalna registrska številka:
5023912000
Poštni naslov: Slovenska cesta 35
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@bsi.si 📧
Telefon: +386 14719000 📞
URL: http://www.bsi.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNDM5O1JhenBpc25hX2Rva3VtZW50YWNpamFfLV9OYWRncmFkbmplIHN0cmXFvm5pa292IE9kcHJ0aV9wb3N0b3Bla18oNTcpLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78811 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 170-606698 (2026-09-02)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕