Nadgradnja sistema za upravljanje prometa na občinskih cestah

Mestna občina Ljubljana

Nadgradnja sistema za upravljanje prometa na občinskih cestah

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-06-30. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-26.

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-05-26 Obvestilo o javnem naročilu
2026-06-23 Obvestilo o javnem naročilu
2026-07-03 Obvestilo o javnem naročilu
2026-07-21 Obvestilo o javnem naročilu
2026-07-22 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-11 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-20 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-31 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-26)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nadgradnja sistema za upravljanje prometa na občinskih cestah
Referenčna številka: JN-7560-26-200014
Kratek opis: Nadgradnja sistema za upravljanje prometa na občinskih cestah
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Oprema za upravljanje, nadzor, varnost ali signalizacijo v cestnem prometu 📦
Opis
Notranji identifikator: 463371
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 1 let
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 92.0000
Merilo kakovosti (ime): garancijski rok za ponujeno opremo
Merilo kakovosti (utež): 5.0000
Merilo kakovosti (ime): dodatne reference za kader
Merilo kakovosti (utež): 3.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-30 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-30 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e- jn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-06-30 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: e- jn
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-15 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Mestna občina ljubljana
Nacionalna registrska številka: 5874025000
Poštni naslov: Mestni trg 1
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@ljubljana.si 📧
Telefon: +386 13061000 📞
URL: https://ljubljana.si 🌏
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUxNTk4O1JEIEZJTkFMIDE5LjUuMjAyNi56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74055 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 100-362204 (2026-05-26)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-23)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 504361

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-16 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-16 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-07-16 14:00:00.0000000 📅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-06 12:00:00.0000000 📅

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: d7666e5a-dd70-4287-b776-637e602b23ac-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik je v dopolnitvah dodal -dopolnjen Obrazec - kadri -popravek navodil -tehnične specifikacije in prilogo 1 (mikroservisi...), prilogo 2 (specifikacija adapterja)in prilogo 3 (seznam parkirišč) - popravek datumov
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: d7666e5a-dd70-4287-b776-637e602b23ac-01
Vir: OJS 2026/S 120-437271 (2026-06-23)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-03)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 504362

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-31 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-31 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-07-31 14:00:00.0000000 📅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-13 12:00:00.0000000 📅

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik s tem popravkom, ki se nahaja na povezavi https://www.ljubljana.si/sl/mestni-servis/razpisi-razgrnitve-in-javne-objave/nadgradnja-sistema-za-upravljanje-prometa-na-obcinskih-cestah , objavlja: -dopolnjen Obrazec - kadri -popravek navodil -tehnične specifikacije in prilogo 1 (mikroservisi...), prilogo 2 (specifikacija adapterja)in prilogo 3 (seznam parkirišč) - popravek roka za prejem ponudb, ki se po novem glasi: 31.7.2026 12:00 - popravek datuma/časa odpiranja ponudb, ki se po novem glasi: 31.7.2026 14:00 - popravek roka za sprejemanje ponudnikovih vprašanj, ki se po novem glasi: 13.7.2026 12:00
Pokaži več
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: d7666e5a-dd70-4287-b776-637e602b23ac-01
Vir: OJS 2026/S 127-462788 (2026-07-03)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-21)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 521012

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-08-14 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-08-14 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-08-14 14:00:00.0000000 📅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-24 12:00:00.0000000 📅

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTgzMjQ2O1JEIEZJTkFMIDE5LjUuMjAyNi56aXA 🌏

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik glede na podane odgovore objavlja čistopis razpisne dokumentacije. Spremembe so označene z rdečo in zeleno barvo. naročnik hkrati podaljšuje rok za prejem ponudb, vprašanj in odpiranje.
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: e6bf2449-ec30-4a10-8917-447c819af41e-01
Vir: OJS 2026/S 139-506081 (2026-07-21)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-22)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 521342

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTgzNTAxO1JEX01PTF9jaXN0b3Bpc19icmV6IHByaWxvZy56aXA 🌏

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik glede na podane odgovore objavlja čistopis razpisne dokumentacije. Spremembe so označene z rdečo in zeleno barvo. Naročnik je že s prejšnjim popravkom podaljšal rok za prejem ponudb, vprašanj in odpiranje. Naročnik pojasnjuje, da je v tem popravku objavil zadnji čistopis razpisne dokumentacije v zip datoteki "RD_MOL_cistopis_brez prilog". Naročnik zaradi omejitve velikosti na Portalu javnih naročil ločeno objavlja tudi Prilogo 1, Prilogo 2 in Prilogo 3 tehnične specifikacije, in sicer je priloge objavil v zip datoteki "razpisna dokumentacija" na spletni strani MOL. Dokumentacija je dostopna na povezavi: https://www.ljubljana.si/sl/mestni-servis/razpisi-razgrnitve-in-javne-objave/nadgradnja-sistema-za-upravljanje-prometa-na-obcinskih-cestah
Pokaži več
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: ae9a8546-0879-4c0c-8345-164d45c48f65-01
Vir: OJS 2026/S 140-509992 (2026-07-22)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-11)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 525887

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-08-24 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-08-24 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-08-24 14:00:00.0000000 📅

Spremembe
Druge dodatne informacije
SPOROČAMO, DA SE PODALJŠUJE DATUM ZA ODDAJO PONUDB IN SICER JE ROK ZA ODDAJO PONUDB SEDAJ 24.8.2026 DO 12 URE. DATUM ZA POSTAVLJANJE VPRAŠANJ SE NE SPREMINJA, KOT TUDI OSTALA DOKUMENTACIJA NE.
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 56a6cf25-72ca-4619-b0a0-1d724d6dbc68-01
Vir: OJS 2026/S 154-558119 (2026-08-11)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-20)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 528217

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-04 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-04 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-04 14:00:00.0000000 📅

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5MTI5O1BPUFJBVkVLIE9CSkFWRSAyMC44LjIwMjYgMTEuemlw 🌏

Spremembe
Druge dodatne informacije
NAROČNIK JE OBJAVIL POPRAVEK TEHNIČNIH SPECIFIKACIJ. NAROČNIK JE DODAL 4 DOKUMENTE IZ KATERIH SO VIDNI POPRAVKI IN OBRAZLOŽITVE; - POPISI OBRAZEC 20.8. -POROČILO O SPREMEMBI - TEHNIČNA SPECIGIKACIJA 20.8. -navodila 20.8.26 (kjer so popravljeni samo datumi) HKRATI NAROČNIK PODALJŠUJE ROK ZA ZA ODDAJO PONUDB IN SICER JE NOV ROK ZA ODDAJO PONUDB 4.9.2026 DO 12.00 URE. ODPIRANJE PONUDB PA BO 4.9.2026 OB 14.00
Pokaži več
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 0a08125c-4378-48a4-a499-3aa72056725d-01
Vir: OJS 2026/S 161-580620 (2026-08-20)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-31)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 550476

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-07 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-07 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-07 14:00:00.0000000 📅

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik v razpisni dokumentaciji v točki 3. MERILA, podtočka A) briše del besedila "glede na ponujeno višino zajamčenega prihranka", ki je glede na predmet naročila očitna napaka in ne vpliva na vsebino merila niti na pripravo ponudbene dokumentacije. Naročnik v točki 3. MERILA podtočka A) spreminja navedbo imena obrazca, in sicer se "OBR-Povzetek ponudbe" pravilno imenuje "OBR-PONUDBENI PREDRAČUN". Besedilo se glasi: "Ponudnik ceno vnese v obrazec »MOL-X4ITS-popisi_obrazec« ter v obrazec »OBR-PONUDBENI PREDRAČUN«, ki ga naloži v razdelek »Predračun« v informacijski sistem e-JN. Predračun bo dostopen/razkrit na javnem odpiranju ponudb. V primeru razhajanj med ponudbenimi cenami, bo naročnik upošteval ponudbene cene iz obrazca »MOL-X4ITS-popisi_obrazec«. Na strani 22, točka 9. PONUDBENA DOKUMENTACIJA se briše 1. točka "OBR-Povzetek ponudbe" saj obrazec ni bil del dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila. Naročnik podaljšuje rok za prejem ponudb do ponedeljka, 7.9.2026, do 12.00 ure.
Pokaži več
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 8ffcc662-dea0-45c6-83c7-af42977ea00a-01
Vir: OJS 2026/S 168-601002 (2026-08-31)