NABAVA VSIPNIKA ZA POTREBE TERMINALA SIPKIH TOVOROV
Luka Koper, pristaniški in logistični sistem, delniška družba
Predmet naročila je nabava vsipnika za potrebe Luke Koper, d.d. (Terminal sipkih tovorov).
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-08-06. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-07-07.
Kdo? Kaj?- • Stroji za dviganje, manipulacijo, nakladanje ali razkladanje › Stroji za nakladanje in manipulacijo
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-07-07 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-07)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nabava vsipnika za potrebe terminala sipkih tovorov
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Stroji za nakladanje in manipulacijo 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Obalno-kraška 🏙️
Trajanje: 150 dni
Največje število podaljšanj: 5
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/25/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-08-06 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-08-06 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Portal e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-08-06 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: Portal e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-27 12:00:00.0000000 📅
Pogodba vsebuje pogoje izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Zahtevani depoziti in jamstva: Glej razpisno dokumentacijo oz. dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.
Glavni pogoji financiranja in načini plačila in/ali sklicevanje na ustrezne določbe, ki jih urejajo: Glej razpisno dokumentacijo oz. dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.
Pogoji v zvezi s pogodbo
Pogoji za izvajanje pogodbe: Glej razpisno dokumentacijo oz. dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: LUKA KOPER, pristaniški in logistični sistem, delniška družba
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Vojkovo nabrežje038
Poštna številka: 6000
Poštno mesto: Koper - Capodistria
Regija: Obalno-kraška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna-narocila@luka-kp.si 📧
Telefon: +38656656100 📞
URL: https://www.luka-kp.si/slo/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Pristaniške dejavnosti/pomorski promet in promet po celinskih plovnih poteh
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTcwMDEzO1JEIEpOIDM3XzIwMjYgVnNpcG5pa18wNjA3MjYuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76397 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 129-471209 (2026-07-07)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nabava vsipnika za potrebe terminala sipkih tovorov
Referenčna številka:
JN 37/2026
Kratek opis:
Predmet naročila je nabava vsipnika za potrebe Luke Koper, d.d. (Terminal sipkih tovorov).
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Stroji za nakladanje in manipulacijo 📦
Opis
Notranji identifikator:
507163
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Obalno-kraška 🏙️
Trajanje: 150 dni
Največje število podaljšanj: 5
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/25/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-08-06 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-08-06 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Portal e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-08-06 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: Portal e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-27 12:00:00.0000000 📅
Pogodba vsebuje pogoje izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Zahtevani depoziti in jamstva: Glej razpisno dokumentacijo oz. dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.
Glavni pogoji financiranja in načini plačila in/ali sklicevanje na ustrezne določbe, ki jih urejajo: Glej razpisno dokumentacijo oz. dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.
Pogoji v zvezi s pogodbo
Pogoji za izvajanje pogodbe: Glej razpisno dokumentacijo oz. dokumentacijo v zvezi z oddajo javnega naročila.
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: LUKA KOPER, pristaniški in logistični sistem, delniška družba
Nacionalna registrska številka:
5144353000
Poštni naslov: Vojkovo nabrežje038
Poštna številka: 6000
Poštno mesto: Koper - Capodistria
Regija: Obalno-kraška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna-narocila@luka-kp.si 📧
Telefon: +38656656100 📞
URL: https://www.luka-kp.si/slo/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Pristaniške dejavnosti/pomorski promet in promet po celinskih plovnih poteh
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTcwMDEzO1JEIEpOIDM3XzIwMjYgVnNpcG5pa18wNjA3MjYuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76397 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 129-471209 (2026-07-07)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕