Nabava sistema za razvoj in karakterizacijo funkcionalnih premazov za tekstilije
Univerza v Mariboru Fakulteta za strojništvo
Predmet javnega naročila je nabava sestavnih delov opreme za razvoj in karakterizacijo funkcionalnih premazov za tekstilije, vključno z dobavo, montažo, priključitvijo, konfiguracijo in zagonom opreme. Sistem sestoji iz dveh funkcionalno samostojnih sklopov, ki skupaj omogočata podatkovno podprt razvoj premaznih formulacij od priprave disperzij do potrditve njihove termične stabilnosti in funkcionalnosti.
RokDeadline 2026-10-05
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-31 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nabava sistema za razvoj in karakterizacijo funkcionalnih premazov za tekstilije
Referenčna številka:
Kratek opis:
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Aparati za odkrivanje in analizo 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 2
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 2
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Instrument za strukturno karakterizacijo delcev in disperzij
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Instrument za strukturno karakterizacijo delcev in disperzij
Dodatni izdelki/storitve: Analizatorji 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 56 dni
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Integrirani sistem za napredno termično analizo
Opis javnega naročila: Integrirani sistem za napredno termično analizo
Dodatni izdelki/storitve: Kalorimetri 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-05 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-05 11:30:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78795
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-10-05 11:30:00.0000000 📅
Lokacija: Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-21 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (odstotek, točen)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: UNIVERZA V MARIBORU Fakulteta za strojništvo
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Smetanova ulica 17
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: fs@um.si 📧
Telefon: +386 22207500 📞
URL: https://www.fs.um.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwOTY0O1JJVU0yX0ZTMTJfRG9rdW1lbnRhY2lqYV9za2xvcGlfb2Rsb8W-bmkuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78795 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 168-602622 (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nabava sistema za razvoj in karakterizacijo funkcionalnih premazov za tekstilije
Referenčna številka:
JN-78795
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je nabava sestavnih delov opreme za razvoj in karakterizacijo funkcionalnih premazov za tekstilije, vključno z dobavo, montažo, priključitvijo, konfiguracijo in zagonom opreme. Sistem sestoji iz dveh funkcionalno samostojnih sklopov, ki skupaj omogočata podatkovno podprt razvoj premaznih formulacij od priprave disperzij do potrditve njihove termične stabilnosti in funkcionalnosti.
Pokaži več
Izdelki/storitve: Aparati za odkrivanje in analizo 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 2
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 2
1️⃣
Notranji identifikator:
550484
Naslov: Instrument za strukturno karakterizacijo delcev in disperzij
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Instrument za strukturno karakterizacijo delcev in disperzij
Dodatni izdelki/storitve: Analizatorji 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 56 dni
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
550485
Naslov: Integrirani sistem za napredno termično analizo
Opis javnega naročila: Integrirani sistem za napredno termično analizo
Dodatni izdelki/storitve: Kalorimetri 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-05 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-05 11:30:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78795
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-10-05 11:30:00.0000000 📅
Lokacija: Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-21 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (odstotek, točen)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: UNIVERZA V MARIBORU Fakulteta za strojništvo
Nacionalna registrska številka:
5089638010
Poštni naslov: Smetanova ulica 17
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: fs@um.si 📧
Telefon: +386 22207500 📞
URL: https://www.fs.um.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwOTY0O1JJVU0yX0ZTMTJfRG9rdW1lbnRhY2lqYV9za2xvcGlfb2Rsb8W-bmkuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78795 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 168-602622 (2026-08-31)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) (15 nova javna naročila)