KONCESIJA ZA IZVAJANJE OBVEZNE GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE UREJANJA IN VZDRŽEVANJA OBČINSKIH CEST NA OBMOČJU OBČINE KOMENDA V OBDOBJU 2027 - 2031
Občina Komenda
Predmet naročila je koncesija za izvajanje obvezne gospodarske javne službe urejanja in vzdrževanja občinskih cest na območju Občine Komenda v obdobju 2027 - 2031 in je podrobneje opredeljena v specifikaciji naročila, popisu del ter vzorcu pogodbe, ki so sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
RokDeadline 2026-10-02
Kdo? Kaj?- • Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve za opremo zračnega, železniškega, cestnega in pomorskega prometa › Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve, povezane s cestnim prevozom in drugo opremo
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-31 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: KONCESIJA ZA IZVAJANJE OBVEZNE GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE UREJANJA IN VZDRŽEVANJA OBČINSKIH CEST NA OBMOČJU OBČINE KOMENDA V OBDOBJU 2027 - 2031
Referenčna številka:
Kratek opis:
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve, povezane s cestnim prevozom in drugo opremo 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 1900000.0000 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila:
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-12-30 📅
Končni datum: 2031-12-31 📅
Opis
Največje število podaljšanj: 5
Dodatne informacije o podaljšanju:
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 80.0000
Merilo kakovosti (ime): Odzivni čas ponudnika
Merilo kakovosti (utež): 20.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-02 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-02 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-02 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-18 16:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Občina komenda
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Zajčeva cesta 23
Poštna številka: 1218
Poštno mesto: Komenda
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: obcina@komenda.si 📧
Telefon: +38617247400 📞
URL: http://www.komenda.si 🌏
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwNzUwO1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78757 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 168-601068 (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: KONCESIJA ZA IZVAJANJE OBVEZNE GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE UREJANJA IN VZDRŽEVANJA OBČINSKIH CEST NA OBMOČJU OBČINE KOMENDA V OBDOBJU 2027 - 2031
Referenčna številka:
JN-78757
Kratek opis:
Predmet naročila je koncesija za izvajanje obvezne gospodarske javne službe urejanja in vzdrževanja občinskih cest na območju Občine Komenda v obdobju 2027 - 2031 in je podrobneje opredeljena v specifikaciji naročila, popisu del ter vzorcu pogodbe, ki so sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
Pokaži več
Izdelki/storitve: Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve, povezane s cestnim prevozom in drugo opremo 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 1900000.0000 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
550157
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila:
Predmet naročila je koncesija za izvajanje obvezne gospodarske javne službe urejanja in vzdrževanja občinskih cest na območju Občine Komenda v obdobju 2027 - 2031 in je podrobneje opredeljen v specifikaciji naročila, popisu del ter vzorcu pogodbe, ki sta sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
Pokaži več
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-12-30 📅
Končni datum: 2031-12-31 📅
Opis
Največje število podaljšanj: 5
Dodatne informacije o podaljšanju:
Na podlagi skupnega interesa je mogoče pogodbo vsakoletno podaljšati, pri čemer se morata pogodbeni stranki o podaljšanju pogodbe dogovoriti najkasneje do 30. 06. v tekočem letu za prihodnje leto. Pogodba se lahko skupno podaljša največ za pet (5) let.
Pokaži več
Cena ✅
Cena (utež): 80.0000
Merilo kakovosti (ime): Odzivni čas ponudnika
Merilo kakovosti (utež): 20.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-02 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-02 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-02 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-18 16:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Občina komenda
Nacionalna registrska številka:
1332155000
Poštni naslov: Zajčeva cesta 23
Poštna številka: 1218
Poštno mesto: Komenda
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: obcina@komenda.si 📧
Telefon: +38617247400 📞
URL: http://www.komenda.si 🌏
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjEwNzUwO1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78757 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 168-601068 (2026-08-31)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Storitve popravila in vzdrževanja (13 nova javna naročila)