JN Naročnina na uporabo programske opreme VMware
Univerza v Ljubljani
Naročnina na uporabo programske opreme VMware
RokDeadline 2026-10-08
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-09-03)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: JN Naročnina na uporabo programske opreme VMware
Referenčna številka:
Kratek opis: Naročnina na uporabo programske opreme VMware
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Programski paketi in informacijski sistemi 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-11-26 📅
Končni datum: 2029-11-25 📅
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 80.0000
Merilo kakovosti (ime): Certifikat ISO/IEC 27001
Merilo kakovosti (utež): 10.0000
Merilo kakovosti (ime): Certifikat ISO 9001
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-08 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-08 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-08 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-22 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerza v ljubljani
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Kongresni trg012
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@uni-lj.si 📧
Telefon: +386 12418548 📞
URL: https://www.uni-lj.si/o_univerzi_v_ljubljani/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExODk4O09iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78874 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 171-611003 (2026-09-03)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: JN Naročnina na uporabo programske opreme VMware
Referenčna številka:
JN-78874
Kratek opis: Naročnina na uporabo programske opreme VMware
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Programski paketi in informacijski sistemi 📦
Opis
Notranji identifikator:
551090
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-11-26 📅
Končni datum: 2029-11-25 📅
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 80.0000
Merilo kakovosti (ime): Certifikat ISO/IEC 27001
Merilo kakovosti (utež): 10.0000
Merilo kakovosti (ime): Certifikat ISO 9001
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-08 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-08 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-08 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-22 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Univerza v ljubljani
Nacionalna registrska številka:
5085063000
Poštni naslov: Kongresni trg012
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@uni-lj.si 📧
Telefon: +386 12418548 📞
URL: https://www.uni-lj.si/o_univerzi_v_ljubljani/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Izobraževanje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExODk4O09iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78874 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 171-611003 (2026-09-03)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Programski paketi in informacijski sistemi (11 nova javna naročila)
- Informacijski sistemi in strežniki (3)
- Komunikacijski in multimedijski programski paket
- Programski paket s pripomočki (2)
- Programski paket za omrežja, internet in intranet (2)
- Programski paket za podatkovne baze in operacijski programski paket
- Programski paket za posamezno industrijo
- Programski paket za poslovne transakcije in osebno poslovanje (1)
- Programski paket za ustvarjanje dokumentov, risanje, zajem slik, časovno načrtovanje in storilnost
- Razni programski paketi in računalniški sistemi