Izvedba terenskega in spletnega anketiranja za izvedbo Nacionalne raziskave o varnosti in zdravju pri delu 2026/2027
Nacionalni inštitut za javno zdravje
Izvedba terenskega in spletnega anketiranja za izvedbo Nacionalne raziskave o varnosti in zdravju pri delu 2026/2027
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-07-20. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-06-18.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj?- • Storitve anketiranja › Storitve izvajanja anket
- • Storitve anketiranja › Storitve oblikovanja anket
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-18 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-06-22 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-28 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Izvedba terenskega in spletnega anketiranja za izvedbo Nacionalne raziskave o varnosti in zdravju pri delu 2026/2027
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Storitve oblikovanja anket 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Dodatni izdelki/storitve: Storitve izvajanja anket 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-08-01 📅
Končni datum: 2027-05-31 📅
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 1.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-20 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-20 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Sistem eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-07-20 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Sistem eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-03 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Vrstni red glede na pomembnost
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Nacionalni inštitut za javno zdravje
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Trubarjeva cesta002
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@nijz.si 📧
Telefon: 012441400 📞
URL: http://www.nijz.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU3MDE4O1JEIHphIG9iamF2by56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75643 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 118-428123 (2026-06-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Izvedba terenskega in spletnega anketiranja za izvedbo Nacionalne raziskave o varnosti in zdravju pri delu 2026/2027
Referenčna številka:
75K110626
Kratek opis:
Izvedba terenskega in spletnega anketiranja za izvedbo Nacionalne raziskave o varnosti in zdravju pri delu 2026/2027
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve oblikovanja anket 📦
Opis
Notranji identifikator:
492913
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Dodatni izdelki/storitve: Storitve izvajanja anket 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-08-01 📅
Končni datum: 2027-05-31 📅
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 1.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-20 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-20 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Sistem eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-07-20 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: Sistem eJN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-03 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Vrstni red glede na pomembnost
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Nacionalni inštitut za javno zdravje
Nacionalna registrska številka:
6462642000
Poštni naslov: Trubarjeva cesta002
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@nijz.si 📧
Telefon: 012441400 📞
URL: http://www.nijz.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU3MDE4O1JEIHphIG9iamF2by56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75643 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 118-428123 (2026-06-18)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-22)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU3Mzg5O1JEIHphIG9iamF2by56aXA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: b0de2016-c863-41c9-bcdc-a9586d4e5c24-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik je dodal Vprašalnik.
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: b0de2016-c863-41c9-bcdc-a9586d4e5c24-01
Vir: OJS 2026/S 119-429693 (2026-06-22)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
493731
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU3Mzg5O1JEIHphIG9iamF2by56aXA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: b0de2016-c863-41c9-bcdc-a9586d4e5c24-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik je dodal Vprašalnik.
Glavni razlog za spremembo: Posodobitev informacij
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: b0de2016-c863-41c9-bcdc-a9586d4e5c24-01
Vir: OJS 2026/S 119-429693 (2026-06-22)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-28)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 296082.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 284000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 284000.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 284000.0000 💰
Ime projekta ali programa, ki ga financira EU: Evropski socialni sklad plus (ESS+) (2021/2027)
Dodatni podatki o sredstvih EU:
Identifikator sredstev EU: Contract EU Funds Financing Identifier
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-13 📅
Naslov: Izvedba terenskega in spletnega anketiranja za izvedbo Nacionalne raziskave o varnosti in zdravju pri delu 2026 - 2027
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 284000.0000 💰
Najnižja ponudba: 284000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 284000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: IPSOS raziskovanje trga, medijev in javnega mnenja d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Leskoškova cesta009E
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: a9227618-fe2e-4512-a474-11cd09d2c452-01
Vir: OJS 2026/S 167-596963 (2026-08-28)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 296082.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 284000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 284000.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 284000.0000 💰
Ime projekta ali programa, ki ga financira EU: Evropski socialni sklad plus (ESS+) (2021/2027)
Dodatni podatki o sredstvih EU:
Projekt se izvaja na podlagi Pogodbe št. C2611-25-740403 o sofinanciranju operacije »Celosten pristop k varnosti in zdravju pri delu (CP VZD)« in je sofinanciran s strani Evropske unije iz Evropskega socialnega sklada plus in Proračuna Republike Slovenije, kot nacionalnega prispevka, v okviru Programa evropske kohezijske politike 2021–2027 v Sloveniji, znotraj cilja politike 4 »Bolj socialna in vključujoča Evropa za izvajanje evropskega stebra socialnih pravic«, prednostne naloge 6 »Znanja in spretnosti ter odzivni trg dela« ter specifičnega cilja ESO 4.4, »Spodbujanje prilagajanja delavcev, podjetij in podjetnikov na spremembe, aktivnega in zdravega staranja ter zdravega in dobro prilagojenega okolja, ki obravnava tveganja za zdravje (ESS+)«.
Pokaži več
Opis
Notranji identifikator:
529008
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
P-355/2026
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-13 📅
Naslov: Izvedba terenskega in spletnega anketiranja za izvedbo Nacionalne raziskave o varnosti in zdravju pri delu 2026 - 2027
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 284000.0000 💰
Najnižja ponudba: 284000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 284000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: IPSOS raziskovanje trga, medijev in javnega mnenja d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
2196646000
Poštni naslov: Leskoškova cesta009E
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: a9227618-fe2e-4512-a474-11cd09d2c452-01
Vir: OJS 2026/S 167-596963 (2026-08-28)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Poslovne storitve: pravo, trženje, svetovanje, zaposlovanje, tiskanje in varnost (6 nova javna naročila)