Izvajanje občasnih avtobusnih prevozov šolskih otrok za obdobje štirih let
Mestna občina Ljubljana
Predmet naročila je Izvajanje občasnih avtobusnih prevozov šolskih otrok za obdobje štirih let. Vključeni naročniki: OŠ n.h. Maksa Pečarja, OŠ Trnovo, JZ: OŠ Vižmarje-Brod, OŠ Valentina Vodnika in OŠ Vič.
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-06-02. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-04-29.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-04-29 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-05-07 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-31 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-04-29)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Izvajanje občasnih avtobusnih prevozov šolskih otrok za obdobje štirih let
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Storitve cestnega prevoza 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila:
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 4 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 80.0000
Merilo kakovosti (ime): delovne razmere pri ponudniku
Merilo kakovosti (utež): 10.0000
Merilo kakovosti (ime): Veljavna kolektivna podjetniška pogodba
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve: Izredni potniški prevoz 📦
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-02 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-02 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): E-jn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-06-02 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: E-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-05-13 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Mestna občina ljubljana
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Mestni trg 1
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: glavna.pisarna@ljubljana.si 📧
Telefon: 01 306 10 00 📞
URL: https://www.ljubljana.si/sl/mestna-obcina/ 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI2MDk0O1BvbnVkYmVuYSBkb2t1bWVudGFjaWphX1ByZXZvemktMjAyNi56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73095 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Dodatne informacije
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 084-299441 (2026-04-29)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Izvajanje občasnih avtobusnih prevozov šolskih otrok za obdobje štirih let
Referenčna številka:
JN 7560-26-600005
Kratek opis:
Predmet naročila je Izvajanje občasnih avtobusnih prevozov šolskih otrok za obdobje štirih let. Vključeni naročniki: OŠ n.h. Maksa Pečarja, OŠ Trnovo, JZ: OŠ Vižmarje-Brod, OŠ Valentina Vodnika in OŠ Vič.
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve cestnega prevoza 📦
Opis
Notranji identifikator:
457888
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila:
Predmet naročila je Izvajanje občasnih avtobusnih prevozov šolskih otrok za obdobje štirih
let. Vključeni naročniki: OŠ n.h. Maksa Pečarja, OŠ Trnovo, JZ: OŠ Vižmarje-Brod, OŠ
Valentina Vodnika in OŠ Vič
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 4 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 80.0000
Merilo kakovosti (ime): delovne razmere pri ponudniku
Merilo kakovosti (utež): 10.0000
Merilo kakovosti (ime): Veljavna kolektivna podjetniška pogodba
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Področje uporabe javnega naročila
Dodatni izdelki/storitve: Izredni potniški prevoz 📦
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-02 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-02 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): E-jn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-06-02 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: E-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-05-13 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Mestna občina ljubljana
Nacionalna registrska številka:
5874025000
Poštni naslov: Mestni trg 1
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: glavna.pisarna@ljubljana.si 📧
Telefon: 01 306 10 00 📞
URL: https://www.ljubljana.si/sl/mestna-obcina/ 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Regionalni ali lokalni organ
Glavna dejavnost
Javna uprava
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI2MDk0O1BvbnVkYmVuYSBkb2t1bWVudGFjaWphX1ByZXZvemktMjAyNi56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=73095 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Dodatne informacije
Mestna občina Ljubljana izvaja naročilo na podlagi pooblastila naročnikov OŠ n.h. Maksa Pečarja, OŠ Trnovo, JZ: OŠ Vižmarje-Brod, OŠ Valentina Vodnika in OŠ Vič. skladno s tretjim odstavkom 66. člena ZJN-3.
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 084-299441 (2026-04-29)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-07)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI3NDIzO1BvcHJhdmVrUG9waXNfUHJldm96aV8yMDI2LnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: cfa4de0a-3191-405e-9d36-838695d331b6-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: cfa4de0a-3191-405e-9d36-838695d331b6-01
Vir: OJS 2026/S 089-316322 (2026-05-07)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
458659
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTI3NDIzO1BvcHJhdmVrUG9waXNfUHJldm96aV8yMDI2LnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: cfa4de0a-3191-405e-9d36-838695d331b6-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
V prilogi 2.1 Popis je naročnik opazil tiskarsko napako v stolpcu 4 "Okvirna količina prevozov (za celotno obdobje)" in jo v priloženem popisu odpravlja in sicer, tako, da je skladno z razpisno dokumentacijo.
Vse ostale informacije ostajajo nespremenjene.
Pokaži več
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: cfa4de0a-3191-405e-9d36-838695d331b6-01
Vir: OJS 2026/S 089-316322 (2026-05-07)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 1019100.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 1019100.0000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 1019100.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 996090.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 996090.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
Opis javnega naročila:
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-07-09 📅
Naslov: Okvirni sporazum o izvajanju občasnih prevozov šolskih otrok
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 996090.0000 💰
Najnižja ponudba: 996090.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 1019100.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 1019100.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 996090.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: JAVNO PODJETJE LJUBLJANSKI POTNIŠKI PROMET, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Celovška cesta160
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: mail@lpp.si 📧
Telefon: 01 582 2 582 📞
URL: https://www.lpp.si/ 🌏
Velikost gospodarskega subjekta: Veliko
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: d412dad8-6fab-4dde-a701-fff933d2053d-01
Vir: OJS 2026/S 168-601884 (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 1019100.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 1019100.0000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 1019100.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 996090.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 996090.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
506279
Opis javnega naročila:
Predmet naročila je Izvajanje občasnih avtobusnih prevozov šolskih otrok za obdobje štirih let. Vključeni naročniki: OŠ n.h. Maksa Pečarja, OŠ Trnovo, JZ: OŠ Vižmarje-Brod, OŠ Valentina Vodnika in OŠ Vič.
Dodatni izdelki/storitve: Izredni potniški prevoz
📦
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
406-96/2026-1
Datum sklenitve pogodbe: 2026-07-09 📅
Naslov: Okvirni sporazum o izvajanju občasnih prevozov šolskih otrok
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 996090.0000 💰
Najnižja ponudba: 996090.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 1019100.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 1019100.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 996090.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: JAVNO PODJETJE LJUBLJANSKI POTNIŠKI PROMET, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5222966000
Poštni naslov: Celovška cesta160
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: mail@lpp.si 📧
Telefon: 01 582 2 582 📞
URL: https://www.lpp.si/ 🌏
Velikost gospodarskega subjekta: Veliko
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: d412dad8-6fab-4dde-a701-fff933d2053d-01
Vir: OJS 2026/S 168-601884 (2026-08-31)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Prevozne storitve (razen prevoza odpadkov) (4 nova javna naročila)