IZVAJANJE IZOBRAŽEVANJ IN USPOSABLJANJ V OKVIRU PROJEKTA S KRATKIM NAZIVOM »IZVAJANJE IZOBRAŽEVANJ ZA OSEBE NA PRESTAJANJU ZAPORNE KAZNI«

Ministrstvo za pravosodje uprava RS za izvrševanje kazenskih sankcij

Predmet javnega naročila so izobraževanja in usposabljanja za osebe na prestajanju kazni zapora v okviru projekta z nazivom »Izvajanje izobraževanj za osebe na prestajanju zaporne kazni za pridobitev srednješolske izobrazbe in kvalifikacij, prekvalifikacije in nadaljnjo poklicno usposabljanje ter izvajanje programov nacionalnih poklicnih kvalifikacij in specialnih programov« za naročnika, Upravo Republike Slovenije za izvrševanje kazenskih sankcij.

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-06-29. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-05-27.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-05-27 Obvestilo o javnem naročilu
2026-09-01 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-05-27)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Izvajanje izobraževanj in usposabljanj v okviru projekta s kratkim nazivom »izvajanje izobraževanj za osebe na prestajanju zaporne kazni«
Referenčna številka: JN-74458
Kratek opis:
Predmet javnega naročila so izobraževanja in usposabljanja za osebe na prestajanju kazni zapora v okviru projekta z nazivom »Izvajanje izobraževanj za osebe na prestajanju zaporne kazni za pridobitev srednješolske izobrazbe in kvalifikacij, prekvalifikacije in nadaljnjo poklicno usposabljanje ter izvajanje programov nacionalnih poklicnih kvalifikacij in specialnih programov« za naročnika, Upravo Republike Slovenije za izvrševanje kazenskih sankcij.
Pokaži več
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve izobraževanja in usposabljanja 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 255720.0000 EUR 💰
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 10
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 10

1️⃣
Notranji identifikator: 485609
Naslov: SKLOP 1: ZPKZ Dob pri Mirni- SŠ in NPK
Ocenjena vrednost brez DDV: 101820.0000 EUR 💰
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: Izvajanje srednješolskih programov in NPK za osebe na prestajanju kazni zapora.
Dodatni izdelki/storitve: Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni iz naslednjih razlogov
Obrazložitev: Pogoje dostopnosti za invalidne osebe zagotovi naročnik.
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-09-01 📅
Končni datum: 2027-08-31 📅
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 485815
Naslov: SKLOP 2: ZPKZ Dob pri Mirni- tečaji
Ocenjena vrednost brez DDV: 13920.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila:
Izvedba neformalnih izobraževalnih programov za osebe na prestajanju kazni zapora.
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 485816
Naslov: SKLOP 3: ZPKZ Ig- SŠ in NPK
Ocenjena vrednost brez DDV: 21755.0000 EUR 💰
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

4️⃣
Notranji identifikator: 485817
Naslov: SKLOP 4: ZPKZ Ig- tečaji
Ocenjena vrednost brez DDV: 8000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila:
Izvajanje neformalnih izobraževalnih programov za osebe na prestajanju kazni zapora.
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0004

5️⃣
Notranji identifikator: 485820
Naslov: SKLOP 5: ZPMZKZ Celje in PD Radeče- SŠ in NPK
Ocenjena vrednost brez DDV: 30035.0000 EUR 💰
Kraj izvedbe: Posavska 🏙️
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0005

6️⃣
Notranji identifikator: 485821
Naslov: SKLOP 6: ZPMZKZ Celje in PD Radeče- tečaji
Ocenjena vrednost brez DDV: 9000.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila:
Izvajanje neformalnih izobraževalnih programov za osebe na prestajanju kazni zapora,
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0006

7️⃣
Notranji identifikator: 485824
Naslov: SKLOP 7: ZPKZ Koper- tečaji
Ocenjena vrednost brez DDV: 17250.0000 EUR 💰
Kraj izvedbe: Obalno-kraška 🏙️
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0007

8️⃣
Notranji identifikator: 485827
Naslov: SKLOP 8: ZPKZ Ljubljana- tečaji
Ocenjena vrednost brez DDV: 28800.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0008

9️⃣
Notranji identifikator: 485828
Naslov: SKLOP 9: ZPKZ Maribor- NPK
Ocenjena vrednost brez DDV: 16140.0000 EUR 💰
Opis javnega naročila: Izvajanje NPK za osebe na prestajanju kazni zapora.
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Notranji identifikator: 485829
Naslov: SKLOP 10: ZPKZ Maribor- tečaji
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0010
Opis
Kraj izvedbe: Extra-Regio NUTS 3 🏙️

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-06-29 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-06-29 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN dne 29. 6. 2026 in se bo začelo ob 11.00 na spletnem naslovu https://ejn.gov.si/.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci
Največje število udeležencev: 10
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-06-29 11:00:00.0000000 📅
Lokacija:
Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v informacijskem sistemu e-JN dne 29. 6. 2026 in se bo začelo ob 11.00 na spletnem naslovu https://ejn.gov.si/.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-06-17 10:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za pravosodje uprava rs za izvrševanje kazenskih sankcij
Nacionalna registrska številka: 5888093000
Poštni naslov: Beethovnova ulica003
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: gp.ursiks@gov.si 📧
Telefon: 01 3005670 📞
URL: https://www.gov.si/drzavni-organi/organi-v-sestavi/uprava-za-izvrsevanje-kazenskih-sankcij/ 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTUxNzQzO1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=74458 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Služba, pri kateri je mogoče dobiti informacije o postopku pregleda
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov oddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: nimat-501
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 101-363527 (2026-05-27)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-09-01)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 255720.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 93805.0000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 93305.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 21755.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 21755.0000 💰
Ime projekta ali programa, ki ga financira EU: Evropski socialni sklad plus (ESS+) (2021/2027)
Identifikator sredstev EU: Contract EU Funds Financing Identifier
Opis
Notranji identifikator: 528375
Ocenjena vrednost brez DDV: 101820.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 528376
Ocenjena vrednost brez DDV: 13920.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 528377
Ocenjena vrednost brez DDV: 21755.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 528378
Ocenjena vrednost brez DDV: 8000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 528379
Ocenjena vrednost brez DDV: 30035.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 528380
Ocenjena vrednost brez DDV: 9000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 528381
Ocenjena vrednost brez DDV: 17250.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 528382
Ocenjena vrednost brez DDV: 28800.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 528383
Ocenjena vrednost brez DDV: 16140.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 528384

Oddaja naročila

1️⃣
Informacije o nepovratnih sredstvih
Nobena ponudba ali prošnja za sodelovanje ni bila prejeta ali pa so bile vse zavrnjene
Razlog, da ni bil izbran noben ponudnik: Vse ponudbe, prijave za sodelovanje ali projekti so bili umaknjeni ali je bilo ugotovljeno, da ne izpolnjujejo pogojev
Identifikacijska številka lota: LOT-0001
Številka pogodbe: C2031-26-090091-1
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-19 📅
Naslov: Okvirni sporazum o izvajanju izobraqževanj v okviru projekta s kratkim nazivom "izvajanje izobraževanj za osebe na prestajanju zaporne kazni"
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0

2️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0002
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2

3️⃣
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0003
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 21755.0000 💰
Najnižja ponudba: 21755.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 21755.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 21755.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 21755.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0003
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0003
Ime in naslov izvajalca
Ime: Center za dopisno izobraževanje univerzum
Nacionalna registrska številka: 5269547000
Poštni naslov: Grošljeva ulica 4
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Veliko

4️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0004
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 7500.0000 💰
Najnižja ponudba: 7500.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 7500.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 8000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 7500.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0004
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0004
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-502

5️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0005

6️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0006
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 9000.0000 💰
Najnižja ponudba: 9000.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 9000.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 9000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 9000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0006
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0006
Ime in naslov izvajalca
Ime: Ljudska univerza celje
Nacionalna registrska številka: 5051827000
Poštni naslov: Cankarjeva ulica 1
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️

7️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0007
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 17250.0000 💰
Najnižja ponudba: 17250.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 17250.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 17250.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 17250.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0007
Vodja ponudnika
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0007
Informacije o razpisih
Naročilo je bilo oddano skupini gospodarskih subjektov
Ime in naslov izvajalca
Ime: Ljudska univerza koper universita' popolare capodistria
Nacionalna registrska številka: 5051959000
Poštni naslov: Cankarjeva ulica033
Poštna številka: 6000
Poštno mesto: Koper - Capodistria
Regija: Obalno-kraška 🏙️
Ime: Ljudska univerza ajdovščina
Nacionalna registrska številka: 1434233000
Poštni naslov: Stritarjeva ulica 1A
Poštna številka: 5270
Poštno mesto: Ajdovščina

8️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0008
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 28800.0000 💰
Najnižja ponudba: 28800.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 28800.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 28800.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 28800.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0008
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0008
Ime in naslov izvajalca
Ime: Javni zavod cene štupar - center za izobraževanje ljubljana
Nacionalna registrska številka: 5052017000
Poštni naslov: Ulica Ambrožiča Novljana 5

9️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0009

1️⃣0️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0010
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Enako kot: Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Identifikator ponudbe: TEN-0010
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0010
Ime in naslov izvajalca
Ime: Andragoški zavod maribor-ljudska univerza
Nacionalna registrska številka: 5052734000
Poštni naslov: Maistrova ulica005
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 8c14df59-5fd0-4404-a74f-fc67a950b2e3-01
Vir: OJS 2026/S 169-604088 (2026-09-01)