Izgradnja, vzdrževanje in nadgradnje informacijskega sistema eSRRS

JAVNI SKLAD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA REGIONALNI RAZVOJ IN RAZVOJ PODEŽELJA

Predmet naročila je izgradnja, vzdrževanje in nadgradnje informacijskega sistema eSRRS (v nadaljevanju eSRRS), ki bo nadomestil obstoječo aplikacijo r-Sklad. Sistem je sestavljen iz zunanje aplikacije (portal za stranke/vlagatelje) in notranje aplikacije (za zaposlene SRRS). Celoten projekt bo izveden v fazah, kot je podrobno opisano v »Tehnični specifikaciji« (poglavje IV. tega dokumenta).

Rok

Deadline 2026-09-21

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-08-21 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Izgradnja, vzdrževanje in nadgradnje informacijskega sistema eSRRS
Referenčna številka: 4300-1/2026-SRRS
Kratek opis:
Predmet naročila je izgradnja, vzdrževanje in nadgradnje informacijskega sistema eSRRS (v nadaljevanju eSRRS), ki bo nadomestil obstoječo aplikacijo r-Sklad. Sistem je sestavljen iz zunanje aplikacije (portal za stranke/vlagatelje) in notranje aplikacije (za zaposlene SRRS). Celoten projekt bo izveden v fazah, kot je podrobno opisano v »Tehnični specifikaciji« (poglavje IV. tega dokumenta).
Pokaži več
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora 📦
Opis
Notranji identifikator: 528488
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Trajanje: 10 let
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 50.0000
Merilo kakovosti (ime): Razvoj in implementacija želenih funkcionalnosti
Merilo kakovosti (utež): 20.0000
Merilo kakovosti (ime): Reference in izkušnje ekipe
Merilo kakovosti (utež): 25.0000
Merilo kakovosti (ime): Ponudnik ima pridobljen certifikat ISO 27018
Merilo kakovosti (utež): 5.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-21 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-21 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): https://eponudbe.si pri tem javnem naročilu.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-09-21 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: https://eponudbe.si pri tem javnem naročilu.
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-11 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (odstotek, točen)

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javni sklad republike slovenije za regionalni razvoj in razvoj podeželja
Nacionalna registrska številka: 5940117000
Poštni naslov: Škrabčev trg009A
Poštna številka: 1310
Poštno mesto: Ribnica
Regija: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@srrs.si 📧
Telefon: +386018361953 📞
URL: https://www.srrs.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5NDAzO2VTUlJTX1JELnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://eponudbe.si 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 162-584175 (2026-08-21)