Izgradnja postaj za regijski sistem izposoje javnih e-koles na Koroškem

RRA Koroška regionalna razvojna agencija za Koroško regijo d.o.o.

Izgradnja postaj za regijski sistem izposoje javnih e-koles na Koroškem

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-08-24. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-07-09.

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-07-09 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-07 Obvestilo o javnem naročilu
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-09)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Izgradnja postaj za regijski sistem izposoje javnih e-koles na Koroškem
Referenčna številka: JN-76611
Kratek opis: Izgradnja postaj za regijski sistem izposoje javnih e-koles na Koroškem
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Električni stroji, aparati, oprema in potrošno blago; razsvetljava 📦
Opis
Notranji identifikator: 508100
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Koroška 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-07-09 📅
Končni datum: 2026-10-31 📅
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-08-24 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-08-24 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-jn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-08-24 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-jn
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-08-07 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)

Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Razlog za izključitev: Kršitev obveznosti na področju delovnega prava
Opis razlogov za izključitev: vsi pogoji iz razpisne dokumentacije

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: RRA KOROŠKA regionalna razvojna agencija za Koroško regijo d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 1660616000
Poštni naslov: Meža010
Poštna številka: 2370
Poštno mesto: Dravograd
Regija: Koroška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@rra-koroska.si 📧
Telefon: 0386059085191 📞
URL: https://rra-koroska.si/si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Okolje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTcwODE3O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEtemEgb2JqYXZvLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76611 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 131-479053 (2026-07-09)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-07)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 525303

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg2ODE4O1BvcHJhdmVrIDEuemlw 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: bdd298f5-9df3-4994-9695-94277c0f088f-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik s tem popravkom podaljšuje rok za končanje posla in sicer iz 60 na 120 dni. Prav tako je naročnik dopolnil določila glede predložitve finančnega zavarovanja za resnost ponudbe, saj je določil višino garancije in tudi to, kaj je potrebno ponudbi priložiti.
Pokaži več
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: bdd298f5-9df3-4994-9695-94277c0f088f-01
Vir: OJS 2026/S 152-552031 (2026-08-07)