Izbira izvajalca za prevzem odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37)
Javno komunalno podjetje Prodnik d.o.o.
Izbira izvajalca za prevzem odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37). Storitev obsega prevzem, odvoz in obdelavo odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37).
RokDeadline 2026-10-05
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-09-03 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-09-03)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Izbira izvajalca za prevzem odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37)
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Odstranjevanje in obdelava odpadkov 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 2
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 2
Ponudbe se lahko predložijo za vse sklope ✅
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Izbira izvajalca za prevzem odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37), količina 1.400,00 ton
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila:
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 12 mesecev
Največje število podaljšanj: 4
Dodatne informacije o podaljšanju: pod pogoji iz razpisne dokumentacije, ZJN-3 in izrednih okoliščin
Informacije o možnostih
Možnosti ✅
Opis možnosti: kot opredeljeno v Razpisni dokumentaciji
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Izbira izvajalca za prevzem odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37), količina 1.200,00 ton
Opis javnega naročila:
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-05 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-05 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): informacijski sistem eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-05 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: informacijski sistem eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-18 09:30:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: JAVNO KOMUNALNO PODJETJE PRODNIK d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Savska cesta 34
Poštna številka: 1230
Poštno mesto: Domžale
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@jkp-prodnik.si 📧
Telefon: 017295430 📞
URL: https://www.prodnik.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Okolje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNzc2O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78970 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 171-610686 (2026-09-03)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Izbira izvajalca za prevzem odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37)
Referenčna številka:
OPJKP526
Kratek opis:
Izbira izvajalca za prevzem odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37). Storitev obsega prevzem, odvoz in obdelavo odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37).
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Odstranjevanje in obdelava odpadkov 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 2
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 2
Ponudbe se lahko predložijo za vse sklope ✅
1️⃣
Notranji identifikator:
551570
Naslov: Izbira izvajalca za prevzem odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37), količina 1.400,00 ton
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila:
Izbira izvajalca za prevzem odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37), količina 1.400,00 ton. Storitev obsega prevzem, odvoz in obdelavo odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37).
Pokaži več
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 12 mesecev
Največje število podaljšanj: 4
Dodatne informacije o podaljšanju: pod pogoji iz razpisne dokumentacije, ZJN-3 in izrednih okoliščin
Informacije o možnostih
Možnosti ✅
Opis možnosti: kot opredeljeno v Razpisni dokumentaciji
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
551571
Naslov: Izbira izvajalca za prevzem odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37), količina 1.200,00 ton
Opis javnega naročila:
Izbira izvajalca za prevzem odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37), količina 1.200,00 ton. Storitev obsega prevzem, odvoz in obdelavo odpadkov s klasifikacijsko številko 20 01 38 (Les, ki ni naveden pod 20 01 37).
Pokaži več
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-05 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-05 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): informacijski sistem eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 6 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-10-05 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: informacijski sistem eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-18 09:30:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: JAVNO KOMUNALNO PODJETJE PRODNIK d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5227739000
Poštni naslov: Savska cesta 34
Poštna številka: 1230
Poštno mesto: Domžale
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@jkp-prodnik.si 📧
Telefon: 017295430 📞
URL: https://www.prodnik.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Okolje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NjExNzc2O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamEuemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78970 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 171-610686 (2026-09-03)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕