Izbira izvajalca za opravljanje storitev hrambe zaseženih predmetov
Okrožno sodišče v Novem mestu
Izbira izvajalca za opravljanje storitev hrambe vozil in delov vozil ter drugih predmetov za Okrožno sodišče v Novem mestu, Okrožno državno tožilstvo v Novem mestu in Policijsko upravo Novo mesto za območje jugovzhodne regije.
RokDeadline 2026-10-02
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-24 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Izbira izvajalca za opravljanje storitev hrambe zaseženih predmetov
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Storitve hrambe 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Trajanje: 36 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-02 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-02 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Okrožno sodišče v Novem mestu
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-10-02 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: Okrožno sodišče v Novem mestu
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-21 15:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Okrožno sodišče v novem mestu
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Jerebova ulica002
Poštna številka: 8000
Poštno mesto: Novo mesto
Regija: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: urad.oznm@sodisce.si 📧
Telefon: +386 73381179 📞
URL: https://www.sodisce.si/okronm/ 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Javna uprava
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Naročilo odda osrednji nabavni organ ✅
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5Nzg1O29iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78540 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 163-585376 (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Izbira izvajalca za opravljanje storitev hrambe zaseženih predmetov
Referenčna številka:
JN-78540
Kratek opis:
Izbira izvajalca za opravljanje storitev hrambe vozil in delov vozil ter drugih predmetov za Okrožno sodišče v Novem mestu, Okrožno državno tožilstvo v Novem mestu in Policijsko upravo Novo mesto za območje jugovzhodne regije.
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Storitve hrambe 📦
Opis
Notranji identifikator:
529147
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Trajanje: 36 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-10-02 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-10-02 14:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Okrožno sodišče v Novem mestu
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-10-02 14:00:00.0000000 📅
Lokacija: Okrožno sodišče v Novem mestu
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-21 15:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Okrožno sodišče v novem mestu
Nacionalna registrska številka:
5023319000
Poštni naslov: Jerebova ulica002
Poštna številka: 8000
Poštno mesto: Novo mesto
Regija: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: urad.oznm@sodisce.si 📧
Telefon: +386 73381179 📞
URL: https://www.sodisce.si/okronm/ 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Javna uprava
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Naročilo odda osrednji nabavni organ ✅
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5Nzg1O29iamF2YS56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78540 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 163-585376 (2026-08-24)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕