DOBAVA VODOVODNEGA MATERIALA
Komunala, javno podjetje d.o.o.
Predmet javnega naročila je dobava vodovodnega materiala po sklopih za obdobje 48 mesecev.
RokDeadline 2026-09-28
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-24 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dobava vodovodnega materiala
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Cevi in pribor (fitingi) 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 3040000.0000 EUR 💰
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 14
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 14
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Cevi iz nodularne litine
Ocenjena vrednost brez DDV: 300000.0000 EUR 💰
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Razvidno iz RD.
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Pomurska 🏙️
Trajanje: 48 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Bajonetni fazonski kosi in oprema
Naslov
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Zasuni in oprema
Ocenjena vrednost brez DDV: 200000.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota:
4️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Polietilenske (pe) cevi in oprema
Naslov
Identifikacijska številka lota:
5️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Fazonski kosi iz nodularne litine in oprema
Naslov
Identifikacijska številka lota:
6️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Prirobnični fazonski kosi iz ltž materiala in oprema
Naslov
Identifikacijska številka lota:
7️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Navrtalni zasuni in oprema
Ocenjena vrednost brez DDV: 350000.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota:
8️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Zračniki, hidranti in izpiralne garniture
Ocenjena vrednost brez DDV: 250000.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota:
9️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Hidranti za nezahtevne pogoje
Ocenjena vrednost brez DDV: 40000.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣0️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Označevalna oprema, reparaturne objemke in distančniki
Ocenjena vrednost brez DDV: 150000.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Spojke
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Vodomerni jaški in oprema
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Oprema iz nerjavečega materiala (inoks)
Ocenjena vrednost brez DDV: 100000.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota:
1️⃣4️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Regulacijski ventili
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-28 08:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-28 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem ✅
Največje število udeležencev: 3
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-28 10:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-09 08:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: KOMUNALA, javno podjetje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Kopališka ulica002
Poštna številka: 9000
Poštno mesto: Murska Sobota
Regija: Pomurska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@komunalams.si 📧
Telefon: 025213710 📞
URL: https://komunalams.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5NjU0O1JEX0RvYmF2YSB2b2Rvdm9kbmVnYSBtYXRlcmlhbGFfMjAyNl9rLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78513 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 163-585569 (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dobava vodovodnega materiala
Referenčna številka:
JN-78513
Kratek opis:
Predmet javnega naročila je dobava vodovodnega materiala po sklopih za obdobje 48 mesecev.
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Cevi in pribor (fitingi) 📦
Ocenjena vrednost brez DDV: 3040000.0000 EUR 💰
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 14
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 14
1️⃣
Notranji identifikator:
528858
Naslov: Cevi iz nodularne litine
Ocenjena vrednost brez DDV: 300000.0000 EUR 💰
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Razvidno iz RD.
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Pomurska 🏙️
Trajanje: 48 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
528859
Naslov: Bajonetni fazonski kosi in oprema
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
528860
Naslov: Zasuni in oprema
Ocenjena vrednost brez DDV: 200000.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
528861
Naslov: Polietilenske (pe) cevi in oprema
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
5️⃣
Notranji identifikator:
528862
Naslov: Fazonski kosi iz nodularne litine in oprema
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
6️⃣
Notranji identifikator:
528863
Naslov: Prirobnični fazonski kosi iz ltž materiala in oprema
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0006
7️⃣
Notranji identifikator:
528864
Naslov: Navrtalni zasuni in oprema
Ocenjena vrednost brez DDV: 350000.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0007
8️⃣
Notranji identifikator:
528865
Naslov: Zračniki, hidranti in izpiralne garniture
Ocenjena vrednost brez DDV: 250000.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0008
9️⃣
Notranji identifikator:
528866
Naslov: Hidranti za nezahtevne pogoje
Ocenjena vrednost brez DDV: 40000.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0009
1️⃣0️⃣
Notranji identifikator:
528867
Naslov: Označevalna oprema, reparaturne objemke in distančniki
Ocenjena vrednost brez DDV: 150000.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0010
1️⃣1️⃣
Notranji identifikator:
528868
Naslov: Spojke
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0011
1️⃣2️⃣
Notranji identifikator:
528869
Naslov: Vodomerni jaški in oprema
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0012
1️⃣3️⃣
Notranji identifikator:
528870
Naslov: Oprema iz nerjavečega materiala (inoks)
Ocenjena vrednost brez DDV: 100000.0000 EUR 💰
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0013
1️⃣4️⃣
Notranji identifikator:
528871
Naslov: Regulacijski ventili
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0014
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-28 08:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-28 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem ✅
Največje število udeležencev: 3
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-09-28 10:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-09-09 08:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: KOMUNALA, javno podjetje d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5067936000
Poštni naslov: Kopališka ulica002
Poštna številka: 9000
Poštno mesto: Murska Sobota
Regija: Pomurska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@komunalams.si 📧
Telefon: 025213710 📞
URL: https://komunalams.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg5NjU0O1JEX0RvYmF2YSB2b2Rvdm9kbmVnYSBtYXRlcmlhbGFfMjAyNl9rLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=78513 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 163-585569 (2026-08-24)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Gradbene strukture in materiali; pomožni gradbeni izdelki (razen električnih aparatov) (6 nova javna naročila)