Dobava vodomerov z radijskim modulom za daljinsko odčitavanje in pripadajoče opreme z vzdrževanjem do 31.12.2028

Javno podjetje Kraški vodovod Sežana d.o.o.

Dobava vodomerov z radijskim modulom za daljinsko odčitavanje in pripadajoče opreme z vzdrževanjem do 31.12.2028

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-08-07. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-07-02.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-07-02 Obvestilo o javnem naročilu
2026-07-03 Obvestilo o javnem naročilu
2026-07-20 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-31 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-02)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dobava vodomerov z radijskim modulom za daljinsko odčitavanje in pripadajoče opreme z vzdrževanjem do 31.12.2028
Referenčna številka: JN-76208
Kratek opis:
Dobava vodomerov z radijskim modulom za daljinsko odčitavanje in pripadajoče opreme z vzdrževanjem do 31.12.2028
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Števci za vodo 📦
Opis
Notranji identifikator: 506297
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Obalno-kraška 🏙️
Trajanje
Datum začetka: 2026-09-01 📅
Končni datum: 2028-12-31 📅
Opis
Največje število podaljšanj: 0
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/25/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-08-07 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-08-07 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): elektronsko
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-08-07 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: elektronsko
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-17 10:00:00.0000000 📅
Pogodba vsebuje pogoje izvedbe

Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Glavni pogoji financiranja in načini plačila in/ali sklicevanje na ustrezne določbe, ki jih urejajo: Plačila se opravijo 30.dan po pravilno izstavljenem računu.
Pogoji v zvezi s pogodbo
Pogoji za izvajanje pogodbe:
Dobava vodomerov z radijskim modulom za daljinsko odčitavanje in pripadajoče opreme z vzdrževanjem do 31.12.2028

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javno podjetje KRAŠKI VODOVOD SEŽANA d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5072999000
Poštni naslov: Bazoviška cesta006
Poštna številka: 6210
Poštno mesto: Sežana
Regija: Obalno-kraška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@kraski-vodovod.si 📧
Telefon: +386 57311660 📞
URL: https://www.kraski-vodovod.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Voda
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTY5MzU2O1JEIHZvZG9tZXJpIHphIG9iamF2by56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76208 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Vir: OJS 2026/S 126-460226 (2026-07-02)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-03)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 506589

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTY5NTE5O1JEIHZvZG9tZXJpIGRvIDIwMjgtMS56aXA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: d901a731-a4da-48cc-ab04-94827fa94940-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Popravek v razpisni dokumentaciji, natančneje v Ponudbenem predračunu do 2028 - Excel tabela. Ponudniki upoštevate novo priloženo razpisno dokumentacijo.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: d901a731-a4da-48cc-ab04-94827fa94940-01
Vir: OJS 2026/S 127-461557 (2026-07-03)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-20)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 520692

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTgyOTQ0OzEgUkQgdm9kb21lcmkgS1ZTIGRvIDMxLjEyLjIwMjgtMi56aXA 🌏

Spremembe
Druge dodatne informacije
Popravek v razpisni dokumentaciji, natančneje v Ponudbenem predračunu do 2028 - Excel tabela. Ponudniki upoštevate novo priloženo razpisno dokumentacijo.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 5e0f76b3-4ea4-42e4-af13-07fc5417f045-01
Vir: OJS 2026/S 138-504014 (2026-07-20)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-31)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 910.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 843683.0000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 843683.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 843683.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 843683.0000 💰
Opis
Notranji identifikator: 527812
Ocenjena vrednost brez DDV: 910000.0000 EUR 💰
Trajanje
Datum začetka: 2026-08-27 📅

Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Številka pogodbe: 414-2/2026/4
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-27 📅
Naslov: Dobava vodomerov z radijskim modulom za daljinsko odčitavanje in pripadajoče opreme z vzdrževanjem do 31.12.2028
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 843683.0000 💰
Najnižja ponudba: 843683.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 843683.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 843683.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 843683.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0000
Informacije o sklepanju pogodb s podizvajalci
Vrednost oddaje naročil podizvajalcem je znana
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0000
Država porekla proizvoda ali storitve: Slovenija 🇸🇮
Vrednost brez DDV, ki bo verjetno oddana v podizvajanje tretjim osebam: 9222.9700 EUR 💰
Naročilo bo verjetno oddano podizvajalcem
Ime in naslov izvajalca
Ime: ENERKON zastopanje, inženiring, proizvodnja, trgovina, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5500516000
Poštni naslov: Pod javorji004
Poštna številka: 1218
Poštno mesto: Komenda
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@enerkon.si 📧
Telefon: +38618303470 📞
URL: https://www.enerkon.si/ 🌏
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: a74d40b3-f78e-4092-96fb-ae3ef911bcbb-01
Vir: OJS 2026/S 168-602251 (2026-08-31)