Dobava sveč, gob in potrošnega materiala za cvetličarno (ponovitev postopka)
Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
Dobava sveč, gob in potrošnega materiala za cvetličarno (ponovitev postopka)
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-07-22. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-06-18.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-18 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-13 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dobava sveč, gob in potrošnega materiala za cvetličarno (ponovitev postopka)
Referenčna številka:
Kratek opis: Dobava sveč, gob in potrošnega materiala za cvetličarno (ponovitev postopka)
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Vrtnarski proizvodi 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 3
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 3
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Gobe in potrošni material
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: GOBE IN POTROŠNI MATERIAL
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 2 let
Največje število podaljšanj: 1
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 90.0000
10.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Sveče
Opis javnega naročila: SVEČE
Naslov
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Zemlja in pesek
Opis javnega naročila: ZEMLJA IN PESEK
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-22 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-22 11:01:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): https://ejn.gov.si/
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-07-22 11:01:00.0000000 📅
Lokacija: https://ejn.gov.si/
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-08 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Zagrebška cesta030
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@jhmb.si 📧
Telefon: 02 45 00 300 📞
URL: https://www.jhmb.si/ 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU2NzIyO0pOLTAwMzgtMjAyNl9SRC56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75608 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Dodatne informacije
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 117-422743 (2026-06-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dobava sveč, gob in potrošnega materiala za cvetličarno (ponovitev postopka)
Referenčna številka:
JN-75608
Kratek opis: Dobava sveč, gob in potrošnega materiala za cvetličarno (ponovitev postopka)
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Vrtnarski proizvodi 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 3
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 3
1️⃣
Notranji identifikator:
492812
Naslov: Gobe in potrošni material
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: GOBE IN POTROŠNI MATERIAL
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 2 let
Največje število podaljšanj: 1
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 90.0000
10.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
492813
Naslov: Sveče
Opis javnega naročila: SVEČE
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
492814
Naslov: Zemlja in pesek
Opis javnega naročila: ZEMLJA IN PESEK
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-22 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-22 11:01:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): https://ejn.gov.si/
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-07-22 11:01:00.0000000 📅
Lokacija: https://ejn.gov.si/
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-08 10:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
8709459000
Poštni naslov: Zagrebška cesta030
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@jhmb.si 📧
Telefon: 02 45 00 300 📞
URL: https://www.jhmb.si/ 🌏
Vodja skupine ✅
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Gospodarske in finančne zadeve
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo ✅
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU2NzIyO0pOLTAwMzgtMjAyNl9SRC56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75608 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Dodatne informacije
JHMB d.o.o. razpisuje javno naročilo »Dobava sveč, gob in potrošnega materiala za cvetličarno« na osnovi pooblastila št. JN-P-09/2026-PP izdanega s strani podjetja Javni Holding Maribor, d. o. o.
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 117-422743 (2026-06-18)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-13)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 271482.1600 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 53803.6800 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 53803.6800 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 51554.9100 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 51554.9100 💰
Opis
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 53803.6800 EUR 💰
Oddaja naročila
1️⃣
Informacije o nepovratnih sredstvih
Nobena ponudba ali prošnja za sodelovanje ni bila prejeta ali pa so bile vse zavrnjene
Razlog, da ni bil izbran noben ponudnik: Kupčeva odločitev zaradi pomanjkanja sredstev
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-09 📅
Naslov: OKVIRNI SPORAZUM ŠT. JN-0038/2026
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
2️⃣
Informacije o nepovratnih sredstvih
Razlog, da ni bil izbran noben ponudnik: Vse ponudbe, prijave za sodelovanje ali projekti so bili umaknjeni ali je bilo ugotovljeno, da ne izpolnjujejo pogojev
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Informacije o razpisih
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 51554.9100 💰
Najnižja ponudba: 51554.9100 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 53803.6800 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 53803.6800 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 53803.6800 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: NJIVA trgovinsko skladiščne storitve, organiziranje transporta, izvoz - uvoz, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Ložnica pri Žalcu 45
Poštna številka: 3310
Poštno mesto: Žalec
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 05279c40-ded3-442a-9fa0-0643f407f8a8-01
Vir: OJS 2026/S 156-565364 (2026-08-13)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 271482.1600 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 53803.6800 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 53803.6800 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 51554.9100 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 51554.9100 💰
Opis
Notranji identifikator:
526603
526604
526605
Ocenjena vrednost brez DDV: 53803.6800 EUR 💰
Oddaja naročila
1️⃣
Informacije o nepovratnih sredstvih
Nobena ponudba ali prošnja za sodelovanje ni bila prejeta ali pa so bile vse zavrnjene
Razlog, da ni bil izbran noben ponudnik: Kupčeva odločitev zaradi pomanjkanja sredstev
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
Številka pogodbe:
JN-0038/2026
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-09 📅
Naslov: OKVIRNI SPORAZUM ŠT. JN-0038/2026
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
2️⃣
Informacije o nepovratnih sredstvih
Razlog, da ni bil izbran noben ponudnik: Vse ponudbe, prijave za sodelovanje ali projekti so bili umaknjeni ali je bilo ugotovljeno, da ne izpolnjujejo pogojev
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
Informacije o razpisih
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 51554.9100 💰
Najnižja ponudba: 51554.9100 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 53803.6800 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 53803.6800 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 53803.6800 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
TEN-0003
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0003
Ime in naslov izvajalca
Ime: NJIVA trgovinsko skladiščne storitve, organiziranje transporta, izvoz - uvoz, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5421306000
Poštni naslov: Ložnica pri Žalcu 45
Poštna številka: 3310
Poštno mesto: Žalec
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 05279c40-ded3-442a-9fa0-0643f407f8a8-01
Vir: OJS 2026/S 156-565364 (2026-08-13)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕