Dobava specialnega tovornega vozila z nadgradnjo za praznjenje in čiščenje greznic, MKČN in kanalizacije
JAVNO KOMUNALNO PODJETJE KOMUNALA RIBNICA d.o.o.
Dobava specialnega tovornega vozila z nadgradnjo za praznjenje in čiščenje greznic, MKČN in kanalizacije. Natančni specifikacija vozila je navedena v tehničnih karakteristikah vozila, ki je priloga razpisa.
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-07-21. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-06-19.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-19 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-06-22 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-06-30 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-14 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-19)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dobava specialnega tovornega vozila z nadgradnjo za praznjenje in čiščenje greznic, MKČN in kanalizacije
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Vozila za odpadke 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Trajanje: 12 mesecev
Največje število podaljšanj: 1
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-21 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-21 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): ejn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-07-21 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: ejn
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-13 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: JAVNO KOMUNALNO PODJETJE KOMUNALA RIBNICA d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Goriča vas011A
Poštna številka: 1310
Poštno mesto: Ribnica
Regija: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@komunala-ribnica.si 📧
Telefon: 01 8359 080 📞
URL: http://www.komunala-ribnica.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Okolje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU3MTcxO1JBWlBJU05BIERPS1VNRU5UQUNJSkEgLSBEb2JhdmEgc3BlY2lhbG5lZ2EgdG92b3JuZWdhIHZvemlsYSAtIFJpYm5pY2Euemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75713 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 118-426051 (2026-06-19)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dobava specialnega tovornega vozila z nadgradnjo za praznjenje in čiščenje greznic, MKČN in kanalizacije
Referenčna številka:
JN-75713
Kratek opis:
Dobava specialnega tovornega vozila z nadgradnjo za praznjenje in čiščenje greznic, MKČN in kanalizacije. Natančni specifikacija vozila je navedena v tehničnih karakteristikah vozila, ki je priloga razpisa.
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Vozila za odpadke 📦
Opis
Notranji identifikator:
493385
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Trajanje: 12 mesecev
Največje število podaljšanj: 1
Merila za podelitev
Cena ✅
Cena (utež): 100.0000
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-21 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-21 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): ejn
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-07-21 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: ejn
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-13 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: JAVNO KOMUNALNO PODJETJE KOMUNALA RIBNICA d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5068053000
Poštni naslov: Goriča vas011A
Poštna številka: 1310
Poštno mesto: Ribnica
Regija: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@komunala-ribnica.si 📧
Telefon: 01 8359 080 📞
URL: http://www.komunala-ribnica.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Okolje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU3MTcxO1JBWlBJU05BIERPS1VNRU5UQUNJSkEgLSBEb2JhdmEgc3BlY2lhbG5lZ2EgdG92b3JuZWdhIHZvemlsYSAtIFJpYm5pY2Euemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75713 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 118-426051 (2026-06-19)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-22)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU3NDA5O1JBWlBJU05BIERPS1VNRU5UQUNJSkEgLSBEb2JhdmEgc3BlY2lhbG5lZ2EgdG92b3JuZWdhIHZvemlsYSAtIFJpYm5pY2Euemlw 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: edf5ddc7-bf4a-4d63-b1a1-5fcd7f9c940c-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Dodatek k razpisni dokumentaciji - priložen ESPD obrazec.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: edf5ddc7-bf4a-4d63-b1a1-5fcd7f9c940c-01
Vir: OJS 2026/S 119-430573 (2026-06-22)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
493753
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU3NDA5O1JBWlBJU05BIERPS1VNRU5UQUNJSkEgLSBEb2JhdmEgc3BlY2lhbG5lZ2EgdG92b3JuZWdhIHZvemlsYSAtIFJpYm5pY2Euemlw 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: edf5ddc7-bf4a-4d63-b1a1-5fcd7f9c940c-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Dodatek k razpisni dokumentaciji - priložen ESPD obrazec.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: edf5ddc7-bf4a-4d63-b1a1-5fcd7f9c940c-01
Vir: OJS 2026/S 119-430573 (2026-06-22)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-30)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTY4NjgxO1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamFfS29tdW5hbGEgUmlibmljYS56aXA 🌏
Spremembe
Druge dodatne informacije
Ponovno naložen ESPD obrazec k razpisni dokumentaciji.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: abe25eb8-6eef-4a24-85ba-81d14d7a6ee1-01
Vir: OJS 2026/S 124-449707 (2026-06-30)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
505409
Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTY4NjgxO1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamFfS29tdW5hbGEgUmlibmljYS56aXA 🌏
Spremembe
Druge dodatne informacije
Ponovno naložen ESPD obrazec k razpisni dokumentaciji.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: abe25eb8-6eef-4a24-85ba-81d14d7a6ee1-01
Vir: OJS 2026/S 124-449707 (2026-06-30)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-14)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 440000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 425000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 425000.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 425000.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-11 📅
Naslov: Pogodba za dobavo specialnega tovornega vozila z nadgradnjo za praznjenje in čiščenje greznic, MKČN in kanalizacije
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 425000.0000 💰
Najnižja ponudba: 425000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 425000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: EKO LUX, tiskarstvo, proizvodnja, trgovina, promet in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Medlog015
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@ekolux.si 📧
Telefon: +386 (03) 828 18 00 📞
URL: https://ekolux.si/ 🌏
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: fa73afb6-04f1-4748-8841-71dacc87a3bd-01
Vir: OJS 2026/S 157-566849 (2026-08-14)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 440000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 425000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 425000.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 425000.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
523361
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
3/2026
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-11 📅
Naslov: Pogodba za dobavo specialnega tovornega vozila z nadgradnjo za praznjenje in čiščenje greznic, MKČN in kanalizacije
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 425000.0000 💰
Najnižja ponudba: 425000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 425000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: EKO LUX, tiskarstvo, proizvodnja, trgovina, promet in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
2332639000
Poštni naslov: Medlog015
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@ekolux.si 📧
Telefon: +386 (03) 828 18 00 📞
URL: https://ekolux.si/ 🌏
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: fa73afb6-04f1-4748-8841-71dacc87a3bd-01
Vir: OJS 2026/S 157-566849 (2026-08-14)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕