DOBAVA AVTOMATIZIRANEGA SISTEMA ZA PRIPRAVO IN AVTOMATSKO OBDELAVO MIKROBIOLOŠKIH VZORCEV
Nacionalni laboratorij za zdravje, okolje in hrano
DOBAVA AVTOMATIZIRANEGA SISTEMA ZA PRIPRAVO IN AVTOMATSKO OBDELAVO MIKROBIOLOŠKIH VZORCEV
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-09-04. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-08-05.
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-08-05 | Obvestilo o javnem naročilu |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-08-05)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dobava avtomatiziranega sistema za pripravo in avtomatsko obdelavo mikrobioloških vzorcev
Referenčna številka:
Kratek opis:
Izdelki/storitve: Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 7 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-04 08:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-04 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Portal EJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-04 09:00:00.0000000 📅
Lokacija: Portal EJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-08-20 09:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Nacionalni laboratorij za zdravje, okolje in hrano
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Prvomajska ulica 1
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@nlzoh.si 📧
Telefon: +38624500100 📞
URL: https://www.nlzoh.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg2MTU5O1JELnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77771 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 150-546679 (2026-08-05)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dobava avtomatiziranega sistema za pripravo in avtomatsko obdelavo mikrobioloških vzorcev
Referenčna številka:
11-OP260730
Kratek opis:
DOBAVA AVTOMATIZIRANEGA SISTEMA ZA PRIPRAVO IN AVTOMATSKO OBDELAVO MIKROBIOLOŠKIH VZORCEV
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) 📦
Opis
Notranji identifikator:
524657
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 7 let
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-09-04 08:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-09-04 09:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Portal EJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 3 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-09-04 09:00:00.0000000 📅
Lokacija: Portal EJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-08-20 09:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Nacionalni laboratorij za zdravje, okolje in hrano
Nacionalna registrska številka:
6489087000
Poštni naslov: Prvomajska ulica 1
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@nlzoh.si 📧
Telefon: +38624500100 📞
URL: https://www.nlzoh.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTg2MTU5O1JELnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=77771 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 150-546679 (2026-08-05)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) (15 nova javna naročila)
- Aparati za preverjanje in preskušanje (3)
- Geološki in geofizikalni instrumenti
- Instrumenti za preverjanje fizikalnih značilnosti (4)
- Merilni instrumenti (2)
- Naprave, ki registrirajo čas, in podobne naprave; parkirne ure
- Navigacijski in meteorološki instrumenti
- Oprema za nadzor industrijskih postopkov in oprema za daljinsko upravljanje
- Optični instrumenti
- Razni instrumenti za ocenjevanje ali testiranje