Dobava asfaltnih mešanic
Komunala Kranj, javno podjetje, d.o.o.
Dobava asfaltnih mešanic v obdobju 36 mesecev
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-07-20. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-06-18.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-06-18 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-07-03 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-06 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-06-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dobava asfaltnih mešanic
Referenčna številka:
Kratek opis: Dobava asfaltnih mešanic v obdobju 36 mesecev
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Asfalt 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Gorenjska 🏙️
Trajanje: 36 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Merilo stroškov (ime): Oddaljenost od lokacije naročnika
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-20 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-20 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): elektronsko na eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-07-20 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: elektronsko na eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-09 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Komunala Kranj, javno podjetje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Ulica Mirka Vadnova001
Poštna številka: 4000
Poštno mesto: Kranj
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@komunala-kranj.si 📧
Telefon: 04 28 11 317 📞
URL: https://www.komunala-kranj.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Okolje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU2Njg3O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamFfRG9iYXZhIGFzZmFsdG5paCBtZcWhYW5pYy56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75597 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 117-422882 (2026-06-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Dobava asfaltnih mešanic
Referenčna številka:
4/2026
Kratek opis: Dobava asfaltnih mešanic v obdobju 36 mesecev
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Asfalt 📦
Opis
Notranji identifikator:
492789
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Gorenjska 🏙️
Trajanje: 36 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Merilo stroškov (ime): Oddaljenost od lokacije naročnika
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-07-20 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-07-20 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): elektronsko na eJN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 120 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z več upravljavci ✅
Največje število udeležencev: 1
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-07-20 11:00:00.0000000 📅
Lokacija: elektronsko na eJN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-07-09 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Komunala Kranj, javno podjetje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
5067731000
Poštni naslov: Ulica Mirka Vadnova001
Poštna številka: 4000
Poštno mesto: Kranj
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@komunala-kranj.si 📧
Telefon: 04 28 11 317 📞
URL: https://www.komunala-kranj.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Okolje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTU2Njg3O1JhenBpc25hIGRva3VtZW50YWNpamFfRG9iYXZhIGFzZmFsdG5paCBtZcWhYW5pYy56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=75597 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 117-422882 (2026-06-18)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-07-03)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
Naročnik
Ime in naslovi
Telefon: 04 28 11 310 📞
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTY5NjQ0O1BvcHJhdmVrLnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 89a875f8-8ac5-4114-baa5-f5d395bf9374-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik prilaga popravljen Obraze 1a_specifikacija ponudbe in ESPD
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 89a875f8-8ac5-4114-baa5-f5d395bf9374-01
Vir: OJS 2026/S 127-461429 (2026-07-03)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
506696
Naročnik
Ime in naslovi
Telefon: 04 28 11 310 📞
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTY5NjQ0O1BvcHJhdmVrLnppcA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: 89a875f8-8ac5-4114-baa5-f5d395bf9374-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik prilaga popravljen Obraze 1a_specifikacija ponudbe in ESPD
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: 89a875f8-8ac5-4114-baa5-f5d395bf9374-01
Vir: OJS 2026/S 127-461429 (2026-07-03)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-06)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 446000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 421819.4000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 421819.4000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 421819.4000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 421819.4000 💰
Opis
Notranji identifikator:
Trajanje
Datum začetka: 2026-08-25 📅
Končni datum: 2029-08-24 📅
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-06 📅
Naslov: Okvirni sporazum za dobavo asfaltnih mešanic
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 421819.4000 💰
Najnižja ponudba: 421819.4000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 421819.4000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 421819.4000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 421819.4000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: GORENJSKA GRADBENA DRUŽBA, projektiranje, inženiring, gradnja in vzdrževanje objektov visoke in nizke gradnje d.d.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Jezerska cesta020
Poštna številka: 4000
Poštno mesto: Kranj
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Veliko
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 9082229f-ce50-4503-84a0-5f353ce963a9-01
Vir: OJS 2026/S 151-549428 (2026-08-06)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 446000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 421819.4000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 421819.4000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 421819.4000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 421819.4000 💰
Opis
Notranji identifikator:
524921
Trajanje
Datum začetka: 2026-08-25 📅
Končni datum: 2029-08-24 📅
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
53/N-MS/2026
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-06 📅
Naslov: Okvirni sporazum za dobavo asfaltnih mešanic
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 421819.4000 💰
Najnižja ponudba: 421819.4000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 421819.4000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 421819.4000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 421819.4000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: GORENJSKA GRADBENA DRUŽBA, projektiranje, inženiring, gradnja in vzdrževanje objektov visoke in nizke gradnje d.d.
Nacionalna registrska številka:
5143802000
Poštni naslov: Jezerska cesta020
Poštna številka: 4000
Poštno mesto: Kranj
Regija: Gorenjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Veliko
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 9082229f-ce50-4503-84a0-5f353ce963a9-01
Vir: OJS 2026/S 151-549428 (2026-08-06)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕