Vzdrževanje vozil, strojev in opreme ter dobava rezervnih delov - ponovitev

Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.

JHMB d.o.o. razpisuje javno naročilo »Vzdrževanje vozil, strojev in opreme ter dobava rezervnih delov - ponovitev« na osnovi pooblastila št. JN-P-02/2026-MV izdanega s strani podjetja MARIBORSKI VODOVOD, javno podjetje, d.o.o.

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-03-09. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-02-06.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-02-06 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-21 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-02-06)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Vzdrževanje vozil, strojev in opreme ter dobava rezervnih delov - ponovitev
Referenčna številka: JN-69131
Kratek opis:
JHMB d.o.o. razpisuje javno naročilo »Vzdrževanje vozil, strojev in opreme ter dobava rezervnih delov - ponovitev« na osnovi pooblastila št. JN-P-02/2026-MV izdanega s strani podjetja MARIBORSKI VODOVOD, javno podjetje, d.o.o.
Vrsta pogodbe: Storitve
Izdelki/storitve: Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 7
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 7

1️⃣
Notranji identifikator: 366718
Naslov: Vzdrževanje težjih tovornih vozil znamke Iveco in dobava rezervnih delov
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Opis javnega naročila: Vzdrževanje težjih tovornih vozil znamke Iveco in dobava rezervnih delov
Dodatni izdelki/storitve: Popravila, vzdrževanje in pripadajoče storitve za vozila in z njimi povezano opremo 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Podravska 🏙️
Trajanje: 3 let
Največje število podaljšanj: 0
Merila za podelitev
Cena
Cena (utež): 70.0000
Merilo stroškov (ime): razdalja izvajalca od naročnika v km
Merilo stroškov (ponderiranje): 10.0000
Merilo stroškov (ime): Popust na veljavni cenik principala za vgrajene originalne nadomestne dele in potrošnega materiala proizvajalca vozil
Popust na cene ponujenih neoriginalnih nadomestnih delov in potrošnega materiala proizvajalca vozil
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0001

2️⃣
Notranji identifikator: 366719
Naslov: Vzdrževanje težjih tovornih vozil znamke Mercedes in dobava rezervnih delov
Opis javnega naročila: Vzdrževanje težjih tovornih vozil znamke Mercedes in dobava rezervnih delov
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002

3️⃣
Notranji identifikator: 366720
Naslov: Vzdrževanje tovornih vozil znamke Mercedes in dobava rezervnih delov
Opis javnega naročila: Vzdrževanje tovornih vozil znamke Mercedes in dobava rezervnih delov
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0003

4️⃣
Notranji identifikator: 366721
Naslov: Vzdrževanje vozil znamke Ford in dobava rezervnih delov
Opis javnega naročila: Vzdrževanje vozil znamke Ford in dobava rezervnih delov
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0004

5️⃣
Notranji identifikator: 366722
Naslov: Vzdrževanje vozil znamke Renault in Dacia ter dobava rezervnih delov
Opis javnega naročila: Vzdrževanje vozil znamke Renault in Dacia ter dobava rezervnih delov
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0005

6️⃣
Notranji identifikator: 366723
Naslov: Vzdrževanje vozil znamke Volkswagen in dobava rezervnih delov
Opis javnega naročila: Vzdrževanje vozil znamke Volkswagen in dobava rezervnih delov
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0006

7️⃣
Notranji identifikator: 366724
Naslov: Vzdrževanje gradbenih strojev znamke JCB in dobava rezervnih delov
Opis javnega naročila: Vzdrževanje gradbenih strojev znamke JCB in dobava rezervnih delov
Merila za podelitev
Cena (utež): 80.0000
Merilo stroškov (ime): popust na veljavni cenik principala za vgrajene originalne nadomestne dele in potrošnega materiala proizvajalca v %
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0007

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/25/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-03-09 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-03-09 15:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): portal e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Informacije o okvirnem sporazumu ali dinamičnem nabavnem sistemu
Okvirni sporazum z enim izvajalcem
Največje število udeležencev: 3
Pogoji za oddajo ponudbe
Navesti je treba imena in poklicne kvalifikacije osebja, ki izvaja javno naročilo
Datum odprtja: 2026-03-09 15:00:00.0000000 📅
Lokacija: portal e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Dovoljeno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-02-20 12:00:00.0000000 📅
Merila za podelitev
Vrsta uteži: Ponder (točke, točno)
Pogoji za oddajo ponudbe
Pogodba vsebuje pogoje izvedbe

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Javni holding Maribor, družba za izvajanje strokovnih in razvojnih nalog na področju gospodarskih javnih služb d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 8709459000
Poštni naslov: Zagrebška cesta030
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@jhmb.si 📧
Telefon: +38624500300 📞
URL: https://www.jhmb.si/ 🌏
Vodja skupine
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Voda
Informacije o skupnem javnem naročanju
Pogodba vključuje skupno javno naročilo
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDM4Mzg4O0lORi1KTi0wMDAxLTIwMjZfUkFaUElTTkFfRE9LVU1FTlRBQ0lKQV9PQlJBWkNJLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=69131 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 027-092172 (2026-02-06)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-21)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 395000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 395000.0000 EUR (framework approximate) 💰
Najvišja vrednost okvirnih sporazumov v tem obvestilu: 395000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 15000.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 15000.0000 💰
Opis
Notranji identifikator: 528300
528301
528302
Ocenjena vrednost brez DDV: 15000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 528303
Ocenjena vrednost brez DDV: 20000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 528304
Ocenjena vrednost brez DDV: 150000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator: 528305
528306
Ocenjena vrednost brez DDV: 60000.0000 EUR 💰

Oddaja naročila

1️⃣
Informacije o nepovratnih sredstvih
Nobena ponudba ali prošnja za sodelovanje ni bila prejeta ali pa so bile vse zavrnjene
Razlog, da ni bil izbran noben ponudnik: Vse ponudbe, prijave za sodelovanje ali projekti so bili umaknjeni ali je bilo ugotovljeno, da ne izpolnjujejo pogojev
Identifikacijska številka lota: LOT-0001
Številka pogodbe: INF-JN-0001/2026-S3
Datum sklenitve pogodbe: 2026-06-05 📅
Naslov: OKVIRNI SPORAZUM ŠT. INF-JN-0001/2026-S3 za »Vzdrževanje vozil, strojev in opreme ter dobava rezervnih delov - ponovitev«
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1

2️⃣
Informacije o nepovratnih sredstvih
Razlog, da ni bil izbran noben ponudnik: Ni bilo ponudb, prijav za sodelovanje ali projektov
Identifikacijska številka lota: LOT-0002
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 0

3️⃣
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0003
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 15000.0000 💰
Najnižja ponudba: 15000.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 15000.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 15000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 15000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0003
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0003
Država porekla proizvoda ali storitve: Slovenija 🇸🇮
Ime in naslov izvajalca
Ime: A-MB, trgovina in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5044880000
Poštni naslov: Jadranska cesta025
Poštna številka: 2000
Poštno mesto: Maribor
Regija: Podravska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

4️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0004
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 20000.0000 💰
Najnižja ponudba: 20000.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 20000.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 20000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 20000.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0004
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0004
Ime in naslov izvajalca
Ime: ŠTAJERSKI AVTO DOM d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5071674000
Poštni naslov: Tržaška cesta038

5️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0005
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 150000.0000 💰
Najnižja ponudba: 150000.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 150000.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 150000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 150000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0005
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0005
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka: nimat-501

6️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0006
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Enako kot: Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Identifikator ponudbe: TEN-0006
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0006
Ime in naslov izvajalca
Ime: PORSCHE INTER AUTO d.o.o. Ljubljana, podružnica Porsche Maribor
Nacionalna registrska številka: 1453831001
Poštni naslov: Šentiljska cesta 128A
E-naslov: maribor@piaslo.si 📧
Telefon: +386 2 6540300 📞
URL: https://www.porschemaribor.com 🌏

7️⃣
Identifikacijska številka lota: LOT-0007
Informacije o razpisih
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 67.0000 💰
Najnižja ponudba: 67.0000 💰
Najvišja vrednost okvirnega sporazuma: 60000.0000 EUR 💰
Ponovno ocenjena vrednost okvirnega sporazuma: 60000.0000 EUR 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 67.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe: TEN-0007
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0007
Ime in naslov izvajalca
Ime: TERRA JCB, podjetje za gradbene, komercialne in finančne storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka: 5778778000
Poštni naslov: Brnčičeva ulica029A
Poštna številka: 1231
Poštno mesto: Ljubljana - Črnuče
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
E-naslov: office.si@terra-world.com 📧
Telefon: +386 1 280 96 00 📞
URL: https://www.terra-world.si/ 🌏

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: d79ae2db-29ad-4e0e-b2be-f9da3db162dc-01
Vir: OJS 2026/S 162-582644 (2026-08-21)