NAKUP VODNIH PLOVIL IN IZVENKRMNIH MOTORJEV TER PRIKOLIC
Ministrstvo za obrambo
NAKUP VODNIH PLOVIL IN IZVENKRMNIH MOTORJEV TER PRIKOLIC
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-02-23. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-01-12.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
- • BURIN BOATS, poslovne storitve, d.o.o.
- • DELTA TEAM podjetje za trgovino, kooperacijo in proizvodnjo d.o.o. Krško
- • LOK KLJUČAVNIČARSTVO FRANC LOVŠIN S.P.
- • Mission Forward, trgovina in storitve, d.o.o.
- • TPV PRIKOLICE, Tovarna prikolic d.o.o.
- • Ladje in čolni › Čolni
- • Turbine in motorji › Motorji
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-01-12 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-09-03 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-01-12)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup vodnih plovil in izvenkrmnih motorjev ter prikolic
Referenčna številka:
Kratek opis: NAKUP VODNIH PLOVIL IN IZVENKRMNIH MOTORJEV TER PRIKOLIC
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 7
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 7
1️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Plovila z mehkim dnom
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Plovila z mehkim dnom
Dodatni izdelki/storitve: Čolni 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 120 dni
Največje število podaljšanj: 0
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
2️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Plovila s trdim dnom
Opis javnega naročila: Plovila s trdim dnom
Naslov
Identifikacijska številka lota:
3️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Izvenkrmni motorji dvotaktni
Opis javnega naročila: Izvenkrmni motorji dvotaktni
Dodatni izdelki/storitve: Motorji 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
4️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Izvenkrmni motorji štiritaktni
Opis javnega naročila: Izvenkrmni motorji štiritaktni
Naslov
Identifikacijska številka lota:
5️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Prikolice za prevoz plovil
Opis javnega naročila: Prikolice za prevoz plovil
Dodatni izdelki/storitve: Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
6️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Morska plovila
Opis javnega naročila: Morska plovila
Naslov
Identifikacijska številka lota:
7️⃣
Notranji identifikator:
Naslov: Specialne prikolice za prevoz plovil
Opis javnega naročila: Specialne prikolice za prevoz plovil
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Postopek s pogajanji s predhodnim razpisom natečaja ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2009/81/ES
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-02-23 12:00:00.0000000 📅
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Pogoji za oddajo ponudbe
Skupina ponudnikov, ki se ji odda naročilo, mora imeti določeno pravno obliko ✅
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-02-11 12:00:00.0000000 📅
Obveznost, ki jo mora ponudnik izpolniti v zvezi z oddajo naročil podizvajalcem: Izvajalec mora navesti vsako spremembo podizvajalcev med izvajanjem naročila.
Obvezna navedba oddaje naročil podizvajalcem: Delež naročila, ki ga ponudnik namerava oddati podizvajalcem
Pogodba vsebuje pogoje izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Pravna oblika, ki jo mora prevzeti skupina gospodarskih subjektov, ki jim bo oddano naročilo: Skladno z razpisno dokumentacijo.
Glavni pogoji financiranja in načini plačila in/ali sklicevanje na ustrezne določbe, ki jih urejajo: Skladno r zapisno dokumentacijo.
Pogoji v zvezi s pogodbo
Pogoji za izvajanje pogodbe: Skladno z razpisno dokumentacijo.
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za obrambo
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Vojkova cesta 55
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: glavna.pisarna@mors.si 📧
Telefon: 00 386 1471 22 11 📞
URL: https://www.gov.si/drzavni-organi/ministrstva/ministrstvo-za-obrambo/ 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Obramba
Komunikacija
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=67811 🌏
Dostop do dokumentacije o javnem naročilu je omejen
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Dodatne informacije
EJN
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 008-020326 (2026-01-12)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup vodnih plovil in izvenkrmnih motorjev ter prikolic
Referenčna številka:
JN-67811
Kratek opis: NAKUP VODNIH PLOVIL IN IZVENKRMNIH MOTORJEV TER PRIKOLIC
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet 📦
Informacije o lotih
Ta pogodba je razdeljena na sklope ✅
Največje število sklopov, ki se lahko dodelijo enemu ponudniku: 7
Ponudbe se lahko predložijo za največje število sklopov: 7
1️⃣
Notranji identifikator:
348775
Naslov: Plovila z mehkim dnom
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Opis javnega naročila: Plovila z mehkim dnom
Dodatni izdelki/storitve: Čolni 📦
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 120 dni
Največje število podaljšanj: 0
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
2️⃣
Notranji identifikator:
348776
Naslov: Plovila s trdim dnom
Opis javnega naročila: Plovila s trdim dnom
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
3️⃣
Notranji identifikator:
348777
Naslov: Izvenkrmni motorji dvotaktni
Opis javnega naročila: Izvenkrmni motorji dvotaktni
Dodatni izdelki/storitve: Motorji 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
4️⃣
Notranji identifikator:
348778
Naslov: Izvenkrmni motorji štiritaktni
Opis javnega naročila: Izvenkrmni motorji štiritaktni
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
5️⃣
Notranji identifikator:
348779
Naslov: Prikolice za prevoz plovil
Opis javnega naročila: Prikolice za prevoz plovil
Dodatni izdelki/storitve: Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet 📦
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
6️⃣
Notranji identifikator:
348780
Naslov: Morska plovila
Opis javnega naročila: Morska plovila
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0006
7️⃣
Notranji identifikator:
348781
Naslov: Specialne prikolice za prevoz plovil
Opis javnega naročila: Specialne prikolice za prevoz plovil
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0007
Postopek
Vrsta postopka
Postopek s pogajanji s predhodnim razpisom natečaja ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2009/81/ES
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-02-23 12:00:00.0000000 📅
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Pogoji za oddajo ponudbe
Skupina ponudnikov, ki se ji odda naročilo, mora imeti določeno pravno obliko ✅
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-02-11 12:00:00.0000000 📅
Obveznost, ki jo mora ponudnik izpolniti v zvezi z oddajo naročil podizvajalcem: Izvajalec mora navesti vsako spremembo podizvajalcev med izvajanjem naročila.
Obvezna navedba oddaje naročil podizvajalcem: Delež naročila, ki ga ponudnik namerava oddati podizvajalcem
Pogodba vsebuje pogoje izvedbe ✅
Pravne, ekonomske, finančne in tehnične informacije
Pogoji za sodelovanje
Pravna oblika, ki jo mora prevzeti skupina gospodarskih subjektov, ki jim bo oddano naročilo: Skladno z razpisno dokumentacijo.
Glavni pogoji financiranja in načini plačila in/ali sklicevanje na ustrezne določbe, ki jih urejajo: Skladno r zapisno dokumentacijo.
Pogoji v zvezi s pogodbo
Pogoji za izvajanje pogodbe: Skladno z razpisno dokumentacijo.
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za obrambo
Nacionalna registrska številka:
5268923000
Poštni naslov: Vojkova cesta 55
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: glavna.pisarna@mors.si 📧
Telefon: 00 386 1471 22 11 📞
URL: https://www.gov.si/drzavni-organi/ministrstva/ministrstvo-za-obrambo/ 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Obramba
Komunikacija
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=67811 🌏
Dostop do dokumentacije o javnem naročilu je omejen
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Dodatne informacije
EJN
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 008-020326 (2026-01-12)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-09-03)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 3548922.6900 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 3343682.8400 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 184728.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 92080.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 397008.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 691416.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 43352.4600 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 209381.4800 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 80000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 2107764.7500 EUR 💰
Notranji identifikator:
Ocenjena vrednost brez DDV: 20000.0000 EUR 💰
Oddaja naročila
1️⃣
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-06-23 📅
Naslov: Nakup plovil z mehkim dnom in trdim dnom.
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 4
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 4
Število prejetih ponudb MSP: 4
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 184728.0000 💰
Najnižja ponudba: 92080.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 92080.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: BURIN BOATS, poslovne storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Leskoškova cesta012
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@burinboats.com 📧
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
2️⃣
Identifikacijska številka lota:
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 1118768.0000 💰
Najnižja ponudba: 499000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 499000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
3️⃣
Identifikacijska številka lota:
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 42994.4000 💰
Najnižja ponudba: 42994.4000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 42994.4000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: DELTA TEAM podjetje za trgovino, kooperacijo in proizvodnjo d.o.o. Krško
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Cesta krških žrtev 135A
Poštna številka: 8270
Poštno mesto: Krško
Regija: Posavska 🏙️
E-naslov: info@yamaha-motor.si 📧
4️⃣
Identifikacijska številka lota:
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 167224.4400 💰
Najnižja ponudba: 167224.4400 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 167224.4400 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
5️⃣
Identifikacijska številka lota:
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 224800.0000 💰
Najnižja ponudba: 101560.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 101560.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: TPV PRIKOLICE, Tovarna prikolic d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Rajšpova ulica016
Poštna številka: 2250
Poštno mesto: Ptuj
Regija: Podravska 🏙️
E-naslov: s.kramberger@tpv.si 📧
6️⃣
Identifikacijska številka lota:
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 2416824.0000 💰
Najnižja ponudba: 2416824.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 2416824.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: Mission Forward, trgovina in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Kolarjeva ulica011
E-naslov: info@missionforward.si 📧
7️⃣
Identifikacijska številka lota:
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 25667.0000 💰
Najnižja ponudba: 24000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 24000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: Lok ključavničarstvo franc lovšin s.p.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Dolenji Lazi008
Poštna številka: 1310
Poštno mesto: Ribnica
Regija: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
E-naslov: info@lok.si 📧
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 081eb731-c7ec-4a02-a09b-21790c9aefe2-01
Vir: OJS 2026/S 171-612226 (2026-09-03)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 3548922.6900 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 3343682.8400 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 184728.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 92080.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
551101
Ocenjena vrednost brez DDV: 397008.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
551102
Ocenjena vrednost brez DDV: 691416.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
551103
Ocenjena vrednost brez DDV: 43352.4600 EUR 💰
Notranji identifikator:
551104
Ocenjena vrednost brez DDV: 209381.4800 EUR 💰
Notranji identifikator:
551105
Ocenjena vrednost brez DDV: 80000.0000 EUR 💰
Notranji identifikator:
551106
Ocenjena vrednost brez DDV: 2107764.7500 EUR 💰
Notranji identifikator:
551107
Ocenjena vrednost brez DDV: 20000.0000 EUR 💰
Oddaja naročila
1️⃣
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0001
Številka pogodbe:
C1914-26A490332
Datum sklenitve pogodbe: 2026-06-23 📅
Naslov: Nakup plovil z mehkim dnom in trdim dnom.
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 4
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 4
Število prejetih ponudb MSP: 4
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 184728.0000 💰
Najnižja ponudba: 92080.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 92080.0000 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe:
TEN-0001
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0001
Ime in naslov izvajalca
Ime: BURIN BOATS, poslovne storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
6333494000
Poštni naslov: Leskoškova cesta012
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: info@burinboats.com 📧
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
2️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0002
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 1118768.0000 💰
Najnižja ponudba: 499000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 499000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0002
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0002
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
nimat-500
3️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0003
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 1
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 1
Število prejetih ponudb MSP: 1
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 42994.4000 💰
Najnižja ponudba: 42994.4000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 42994.4000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0003
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0003
Ime in naslov izvajalca
Ime: DELTA TEAM podjetje za trgovino, kooperacijo in proizvodnjo d.o.o. Krško
Nacionalna registrska številka:
5411246000
Poštni naslov: Cesta krških žrtev 135A
Poštna številka: 8270
Poštno mesto: Krško
Regija: Posavska 🏙️
E-naslov: info@yamaha-motor.si 📧
4️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0004
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 167224.4400 💰
Najnižja ponudba: 167224.4400 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 167224.4400 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0004
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0004
Ime in naslov izvajalca
Nacionalna registrska številka:
nimat-501
5️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0005
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 224800.0000 💰
Najnižja ponudba: 101560.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 101560.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0005
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0005
Ime in naslov izvajalca
Ime: TPV PRIKOLICE, Tovarna prikolic d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
1600095000
Poštni naslov: Rajšpova ulica016
Poštna številka: 2250
Poštno mesto: Ptuj
Regija: Podravska 🏙️
E-naslov: s.kramberger@tpv.si 📧
6️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0006
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 2416824.0000 💰
Najnižja ponudba: 2416824.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 2416824.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0006
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0006
Ime in naslov izvajalca
Ime: Mission Forward, trgovina in storitve, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
1507494000
Poštni naslov: Kolarjeva ulica011
E-naslov: info@missionforward.si 📧
7️⃣
Identifikacijska številka lota:
LOT-0007
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 25667.0000 💰
Najnižja ponudba: 24000.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 24000.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0007
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0007
Ime in naslov izvajalca
Ime: Lok ključavničarstvo franc lovšin s.p.
Nacionalna registrska številka:
1856545000
Poštni naslov: Dolenji Lazi008
Poštna številka: 1310
Poštno mesto: Ribnica
Regija: Jugovzhodna Slovenija 🏙️
E-naslov: info@lok.si 📧
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 081eb731-c7ec-4a02-a09b-21790c9aefe2-01
Vir: OJS 2026/S 171-612226 (2026-09-03)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Prevozna sredstva in dodatni proizvodi za promet (19 nova javna naročila)