Nakup prikolice za reševanje ob množičnih nesrečah
Ministrstvo za obrambo
Nakup prikolice za reševanje ob množičnih nesrečah
RokRok za prejem ponudb je bil 2026-04-22. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-03-19.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2026-03-19 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-04-02 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-04-13 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-18 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2026-03-19)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup prikolice za reševanje ob množičnih nesrečah
Referenčna številka:
Kratek opis: Nakup prikolice za reševanje ob množičnih nesrečah
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Reševalna oprema in oprema za nujne primere 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 90 dni
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-04-22 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-04-22 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-04-22 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-04-08 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za obrambo
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Vojkova cesta 55
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: glavna.pisarna@mors.si 📧
Telefon: +386 14712211 📞
URL: https://www.gov.si/drzavni-organi/ministrstva/ministrstvo-za-obrambo/o-ministrstvu/ 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Obramba
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDY3ODQwO01PUlMgMzcgTmFrdXAgcHJpa29saWMgemEgcmXFoWV2YW5qZSBvYiBtbm_FvmnEjW5paCBuZXNyZcSNYWguemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=68777 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 056-194233 (2026-03-19)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nakup prikolice za reševanje ob množičnih nesrečah
Referenčna številka:
JN-68777
Kratek opis: Nakup prikolice za reševanje ob množičnih nesrečah
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Reševalna oprema in oprema za nujne primere 📦
Opis
Notranji identifikator:
364142
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 90 dni
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-04-22 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-04-22 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): e-JN
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 90 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo ✅
Datum odprtja: 2026-04-22 12:00:00.0000000 📅
Lokacija: e-JN
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-04-08 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za obrambo
Nacionalna registrska številka:
5268923000
Poštni naslov: Vojkova cesta 55
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: glavna.pisarna@mors.si 📧
Telefon: +386 14712211 📞
URL: https://www.gov.si/drzavni-organi/ministrstva/ministrstvo-za-obrambo/o-ministrstvu/ 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Obramba
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDY3ODQwO01PUlMgMzcgTmFrdXAgcHJpa29saWMgemEgcmXFoWV2YW5qZSBvYiBtbm_FvmnEjW5paCBuZXNyZcSNYWguemlw 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=68777 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 056-194233 (2026-03-19)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-04-02)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-04-30 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-04-30 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-04-30 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: d0a10703-3a07-4e9c-a918-f2cedb42d2c1-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik podaljšuje rok za oddajo ponudb.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: d0a10703-3a07-4e9c-a918-f2cedb42d2c1-01
Vir: OJS 2026/S 066-232759 (2026-04-02)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
420809
Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-04-30 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-04-30 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-04-30 12:00:00.0000000 📅
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: d0a10703-3a07-4e9c-a918-f2cedb42d2c1-01
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik podaljšuje rok za oddajo ponudb.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: d0a10703-3a07-4e9c-a918-f2cedb42d2c1-01
Vir: OJS 2026/S 066-232759 (2026-04-02)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-04-13)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-05-07 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-05-07 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-05-07 12:00:00.0000000 📅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-04-22 10:00:00.0000000 📅
Spremembe
Druge dodatne informacije
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: ba6afa8c-532b-4a02-b7bf-b66b93d3d28c-01
Vir: OJS 2026/S 072-251462 (2026-04-13)
Objekt
Opis
Notranji identifikator:
423463
Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-05-07 11:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-05-07 12:00:00.0000000 📅
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-05-07 12:00:00.0000000 📅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-04-22 10:00:00.0000000 📅
Spremembe
Druge dodatne informacije
Naročnik podaljšuje rok za oddajo ponudb ter rok za postavljanje vprašanj, saj zaradi obsega in zahtevnosti prejetih vprašanj potrebuje dodatni čas za pripravo ustreznih odgovorov.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: ba6afa8c-532b-4a02-b7bf-b66b93d3d28c-01
Vir: OJS 2026/S 072-251462 (2026-04-13)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 442622.9500 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 433400.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 433400.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 433400.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-01 📅
Naslov: Nakup prikolice za reševanje ob množičnih nesrečah
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 433400.0000 💰
Najnižja ponudba: 433400.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 433400.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Ime in naslov izvajalca
Ime: LIVE SAFE, gasilska, protipožarna zaščita in trgovina d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Bakovska ulica002
Poštna številka: 9000
Poštno mesto: Murska Sobota
Regija: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: f74cdab6-ed0e-426a-ac6f-cb130c558509-01
Vir: OJS 2026/S 159-573938 (2026-08-18)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 442622.9500 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 433400.0000 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 433400.0000 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 433400.0000 💰
Opis
Notranji identifikator:
527355
Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela ✅
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
C1912-26A090376
Datum sklenitve pogodbe: 2026-08-01 📅
Naslov: Nakup prikolice za reševanje ob množičnih nesrečah
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 2
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 2
Število prejetih ponudb MSP: 2
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 433400.0000 💰
Najnižja ponudba: 433400.0000 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 433400.0000 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: LIVE SAFE, gasilska, protipožarna zaščita in trgovina d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
9150056000
Poštni naslov: Bakovska ulica002
Poštna številka: 9000
Poštno mesto: Murska Sobota
Regija: Extra-Regio NUTS 3 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje
Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: f74cdab6-ed0e-426a-ac6f-cb130c558509-01
Vir: OJS 2026/S 159-573938 (2026-08-18)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕