Javno naročilo blaga po odprtem postopku za dobavo okolju prijaznih čistilnih sredstev, higiensko papirnatih proizvodov ter drugih čistilnih sredstev, pripomočkov za čiščenje in sanitarno potrošnega

Ministrstvo za notranje zadeve

Javno naročilo zajema naslednje skupine: 1. Čistilna sredstva za kuhinjo 2. Čistilna sredstva za sanitarne prostore 3. Čistilna sredstva za steklene površine 4. Čistilna sredstva za objektne površine 5. Čistilna sredstva za pralnico 6. Pripomočki za čiščenje 7. Higiensko papirnati proizvodi 8. Sanitarno potrošno blago

Rok

Rok za prejem ponudb je bil 2026-04-27. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2026-03-24.

Dobavitelji

V odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:

Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
Datum Dokument
2026-03-24 Obvestilo o javnem naročilu
2026-04-07 Obvestilo o javnem naročilu
2026-04-13 Obvestilo o javnem naročilu
2026-04-17 Obvestilo o javnem naročilu
2026-08-24 Obvestilo o oddaji naročila
Obvestilo o javnem naročilu (2026-03-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Javno naročilo blaga po odprtem postopku za dobavo okolju prijaznih čistilnih sredstev, higiensko papirnatih proizvodov ter drugih čistilnih sredstev, pripomočkov za čiščenje in sanitarno potrošnega
Referenčna številka: 430-32/2026
Kratek opis:
Javno naročilo zajema naslednje skupine: 1. Čistilna sredstva za kuhinjo 2. Čistilna sredstva za sanitarne prostore 3. Čistilna sredstva za steklene površine 4. Čistilna sredstva za objektne površine 5. Čistilna sredstva za pralnico 6. Pripomočki za čiščenje 7. Higiensko papirnati proizvodi 8. Sanitarno potrošno blago
Pokaži več
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Čistilna sredstva 📦
Opis
Notranji identifikator: 408571
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP)
Pristop k zmanjšanju vplivov na okolje: Drugo
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Osrednjeslovenska 🏙️
Trajanje: 48 mesecev
Merila za podelitev
Cena
Naslov
Identifikacijska številka lota: LOT-0000

Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-04-27 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-04-27 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v sistemu e-JN, dne 27.4.2026 in se bo pričelo ob 13. uri na splošnem naslovu: https://ejn.gov.si/eJN2
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 180 dni
Pogoji za oddajo ponudbe
Potrebno je jamstvo
Datum odprtja: 2026-04-27 13:00:00.0000000 📅
Lokacija:
Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v sistemu e-JN, dne 27.4.2026 in se bo pričelo ob 13. uri na splošnem naslovu: https://ejn.gov.si/eJN2
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje
Uporablja se elektronsko plačilo
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-04-13 12:00:00.0000000 📅

Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Ministrstvo za notranje zadeve
Nacionalna registrska številka: 5030200000
Poštni naslov: Štefanova ulica 2
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: ujnn.mnz@gov.si 📧
Telefon: +38614284434 📞
URL: http://www.mnz.gov.si/ 🌏
Vrsta naročnika
Evropska institucija/agencija ali mednarodna organizacija
Glavna dejavnost
Javna uprava
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDc4NzM0O1pBIE9CSkFWTy56aXA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=71371 🌏
Jezik dokumenta o javnem naročilu: slovenščina 🗣️
Elektronska predložitev: Obvezno

Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka: 1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Služba, pri kateri je mogoče dobiti informacije o postopku pregleda
Enako kot: Ime in naslovi
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2026/S 059-205031 (2026-03-24)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-04-07)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 421895

Postopek
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2026-04-28 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2026-04-28 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v sistemu e-JN, dne 28.4.2026 in se bo pričelo ob 13. uri na splošnem naslovu: https://ejn.gov.si/eJN2
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2026-04-28 13:00:00.0000000 📅
Lokacija:
Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v sistemu e-JN, dne 28.4.2026 in se bo pričelo ob 13. uri na splošnem naslovu: https://ejn.gov.si/eJN2

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDkxNDM2O1pBIE9CSkFWTy56aXA 🌏
Identifikator prejšnjega obvestila: f2cb450a-d842-4fe7-b9c6-235d12729a2d-01

Spremembe
Druge dodatne informacije
Dodatna pojasnika in spremembe razpisne dokumentacije z dne 3.4.2026.
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: f2cb450a-d842-4fe7-b9c6-235d12729a2d-01
Vir: OJS 2026/S 068-237147 (2026-04-07)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-04-13)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 423438

Postopek
Pogoji za oddajo ponudbe
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2026-04-16 10:00:00.0000000 📅

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDkyOTUwO1pBIE9CSkFWTy56aXA 🌏

Spremembe
Druge dodatne informacije
Dodatna pojasnila in spremembe razpisne dokumentacije z dne 10.4.2026
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: f414263a-17a1-4ad8-a6f5-cdd4b0ba7846-01
Vir: OJS 2026/S 072-252956 (2026-04-13)
Obvestilo o javnem naročilu (2026-04-17)
Objekt
Opis
Notranji identifikator: 445306

Naročnik
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NTEzOTc3O1pBIE9CSkFWTy56aXA 🌏

Spremembe
Druge dodatne informacije
Dodatna pojasnila v zvezi s pripravo ponudbe in spremembe razpisne dokumentacije, z dne 15.4.2026
Glavni razlog za spremembo: Popravek kupca
Informacije o spremembah
Različica prejšnjega obvestila, ki se spreminja: cb416c3c-14cc-4729-ab7e-dc80c14832b8-01
Vir: OJS 2026/S 076-268241 (2026-04-17)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-24)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Ocenjena vrednost brez DDV: 2804754.1000 EUR 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 2594722.6900 EUR 💰
Skupna vrednost naročila (brez DDV) (najvišja ponudba): 2594722.6900 💰
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV) (najnižja ponudba): 2594722.6900 💰
Opis
Notranji identifikator: 528571

Oddaja naročila
Oddano je naročilo/parcela
Identifikacijska številka lota: LOT-0000
Številka pogodbe: C1714-26-490042
Datum sklenitve pogodbe: 2026-07-30 📅
Naslov: Pogodba o nakupu in dobavi okolju prijaznih čistilnih sredstev, higiensko papirnatih proizvodov ter drugih čistilnih sredstev, pripomočkov za čiščenje in sanitarno potrošnega blaga
Informacije o razpisih
Število prejetih ponudb: 3
Število ponudb, prejetih v elektronski obliki: 3
Število prejetih ponudb MSP: 3
Število prejetih ponudb ponudnikov iz držav, ki niso članice EU: 0
Število prejetih ponudb ponudnikov iz drugih držav članic EU: 0
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Najvišja ponudba: 2594722.6900 💰
Najnižja ponudba: 2594722.6900 💰
Skupna vrednost pogodbe/delca: 2594722.6900 EUR 💰
Ponudba je bila razvrščena
Razvrstitev na seznamu zmagovalcev: 1
Identifikator ponudbe: TEN-0000
Identifikator sklopa ali skupine sklopov: LOT-0000
Ime in naslov izvajalca
Ime: INPOS, Tehnična trgovina na debelo in drobno, d.o.o., Celje
Nacionalna registrska številka: 5305306000
Poštni naslov: Opekarniška cesta002
Poštna številka: 3000
Poštno mesto: Celje
Regija: Savinjska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@inpos.eu 📧
Telefon: +38614238753 📞
URL: https://www.inpos.eu 🌏
Velikost gospodarskega subjekta: Mikro-, malo ali srednje podjetje

Naročnik
Komunikacija
Identifikator prejšnjega obvestila: 391add4c-5042-4a2d-84fe-b7c59030d731-01
Vir: OJS 2026/S 163-584367 (2026-08-24)