Nadgradnja radiološke opreme
Splošna bolnišnica Izola Ospedale generale Isola
Nadgradnja radiološke opreme
RokRok za prejem ponudb je bil 2025-12-12. Javno naročilo je bilo objavljeno na 2025-11-07.
DobaviteljiV odločitvah o oddaji naročila ali drugih dokumentih o javnem naročilu so navedeni naslednji dobavitelji:
Kdo? Kaj? Kje?
Zgodovina javnih naročil
| Datum | Dokument |
|---|---|
| 2025-11-07 | Obvestilo o javnem naročilu |
| 2026-08-14 | Obvestilo o oddaji naročila |
Obvestilo o javnem naročilu (2025-11-07)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nadgradnja radiološke opreme
Referenčna številka:
Kratek opis: Nadgradnja radiološke opreme
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Programski paketi in informacijski sistemi 📦
Opis
Notranji identifikator:
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Obalno-kraška 🏙️
Trajanje: 3 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2025-12-12 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2025-12-12 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v sistemu e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2025-12-12 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v sistemu e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2025-12-02 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Splošna bolnišnica izola ospedale generale isola
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Polje 40
Poštna številka: 6310
Poštno mesto: Izola - Isola
Regija: Obalno-kraška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@sb-izola.si 📧
Telefon: +38651280450 📞
URL: https://www.sb-izola.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDExMDQ4O05hZGdyYWRuamEgcmFkaW9sb8Wha2Ugb3ByZW1lLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=65419 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2025/S 216-744881 (2025-11-07)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Naslov: Nadgradnja radiološke opreme
Referenčna številka:
JN 098/RN-25
Kratek opis: Nadgradnja radiološke opreme
Vrsta pogodbe: Blago
Izdelki/storitve: Programski paketi in informacijski sistemi 📦
Opis
Notranji identifikator:
335505
To javno naročilo je primerno tudi za mala in srednja podjetja (MSP) ✅
Uporaba meril dostopnosti za invalidne osebe v tehničnih specifikacijah: Pogoji dostopnosti za invalidne osebe niso vključeni, ker predmet javnega naročila ni namenjen temu, da bi ga uporabljale fizične osebe
Država: Slovenija 🇸🇮
Kraj izvedbe: Obalno-kraška 🏙️
Trajanje: 3 mesecev
Merila za podelitev
Cena ✅
Naslov
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Postopek
Vrsta postopka
Odprti postopek ✅
Pravna podlaga: Direktiva 2014/24/EU
Administrativne informacije
Rok za prejem ponudb ali prošenj za sodelovanje: 2025-12-12 10:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb: 2025-12-12 13:00:00.0000000 📅
Pogoji za odpiranje ponudb (kraj): Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v sistemu e-JN.
Jeziki, v katerih se lahko predložijo ponudbe ali zahtevki za sodelovanje: slovenščina 🗣️
Najkrajši rok, v katerem mora ponudnik ohraniti ponudbo: 4 mesecev
Pogoji za oddajo ponudbe
Datum odprtja: 2025-12-12 13:00:00.0000000 📅
Lokacija: Odpiranje ponudb bo potekalo avtomatično v sistemu e-JN.
Elektronsko izdajanje računov: Obvezno
Uporablja se elektronsko naročanje ✅
Uporablja se elektronsko plačilo ✅
Rok za zahtevanje dodatnih informacij: 2025-12-02 10:00:00.0000000 📅
Naročnik
Ime in naslovi
Ime: Splošna bolnišnica izola ospedale generale isola
Nacionalna registrska številka:
1399632000
Poštni naslov: Polje 40
Poštna številka: 6310
Poštno mesto: Izola - Isola
Regija: Obalno-kraška 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: javna.narocila@sb-izola.si 📧
Telefon: +38651280450 📞
URL: https://www.sb-izola.si 🌏
Vrsta naročnika
Oseba javnega prava
Glavna dejavnost
Zdravje
Komunikacija
URL dokumentov: https://www.enarocanje.si/api/datoteka/get?id=NDExMDQ4O05hZGdyYWRuamEgcmFkaW9sb8Wha2Ugb3ByZW1lLnppcA 🌏
URL za sodelovanje: https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=65419 🌏
Elektronska predložitev: Obvezno
Dopolnilne informacije
Pregled telesa
Ime: Državna revizijska komisija za revizijo postopkov odddaje javnih naročil
Nacionalna registrska številka:
1332716000
Poštni naslov: Slovenska cesta 54
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
E-naslov: dkom@dkom.si 📧
Telefon: +38612342800 📞
URL: https://www.dkom.si/ 🌏
Postopek pregleda
Natančne informacije o rokih za revizijske postopke:
Zakon o pravnem varstvu v postopkih javnega naročanja (Uradni list RS, št. 43/11 s spremembami)
Informacije o elektronskih delovnih tokovih
Sprejeti bodo elektronski računi
Vir: OJS 2025/S 216-744881 (2025-11-07)
Obvestilo o oddaji naročila (2026-08-14)
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 889769.7300 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
Oddaja naročila
Identifikacijska številka lota:
Številka pogodbe:
Datum sklenitve pogodbe: 2026-01-21 📅
Naslov: Siemens Healthcare d.o.o. - Pogodba JN 098/RN-25-POG
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Skupna vrednost pogodbe/delca: 889769.7300 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
Informacije o sklepanju pogodb s podizvajalci
Vrednost oddaje naročil podizvajalcem je znana ✅
Delež oddaje naročil podizvajalcem je znan ✅
Opis: Dobava in vzdrževanje injektorja
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
Vrednost brez DDV, ki bo verjetno oddana v podizvajanje tretjim osebam: 36870.9000 EUR 💰
Delež (%): 4.1500
Kratek opis dela naročila, ki se odda v podizvajanje: Dobava in vzdrževanje injektorja
Naročilo bo verjetno oddano podizvajalcem ✅
Ime in naslov izvajalca
Ime: SIEMENS Healthcare, Trgovsko in storitveno podjetje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
Poštni naslov: Letališka cesta 29C
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Spremembe
Druge dodatne informacije
Nova vrednost
Besedilo:
Objekt
Področje uporabe javnega naročila
Skupna vrednost javnega naročila (brez DDV): 889769.7300 EUR 💰
Opis
Notranji identifikator:
526966
Oddaja naročila
Identifikacijska številka lota:
LOT-0000
Številka pogodbe:
JN 098/RN-25-POG
Datum sklenitve pogodbe: 2026-01-21 📅
Naslov: Siemens Healthcare d.o.o. - Pogodba JN 098/RN-25-POG
Podatki o vrednosti naročila/dela (brez DDV)
Skupna vrednost pogodbe/delca: 889769.7300 EUR 💰
Identifikator ponudbe:
TEN-0000
Informacije o sklepanju pogodb s podizvajalci
Vrednost oddaje naročil podizvajalcem je znana ✅
Delež oddaje naročil podizvajalcem je znan ✅
Opis: Dobava in vzdrževanje injektorja
Identifikator sklopa ali skupine sklopov:
LOT-0000
Vrednost brez DDV, ki bo verjetno oddana v podizvajanje tretjim osebam: 36870.9000 EUR 💰
Delež (%): 4.1500
Kratek opis dela naročila, ki se odda v podizvajanje: Dobava in vzdrževanje injektorja
Naročilo bo verjetno oddano podizvajalcem ✅
Ime in naslov izvajalca
Ime: SIEMENS Healthcare, Trgovsko in storitveno podjetje, d.o.o.
Nacionalna registrska številka:
6829759000
Poštni naslov: Letališka cesta 29C
Poštna številka: 1000
Poštno mesto: Ljubljana
Regija: Osrednjeslovenska 🏙️
Država: Slovenija 🇸🇮
Spremembe
Druge dodatne informacije
Nastopila je potreba po spremembi pogodbe o izvedbi javnega naročila in sicer iz razloga po določbi 2. in 3. točki prvega odstavka 95. člena ZJN-3.
Glavni razlog za spremembo: Potreba po spremembah zaradi okoliščin, ki jih skrben kupec ne bi mogel predvideti.
Nova vrednost
Besedilo:
Stranki se dogovorita za dobavo dodatnih artiklov po obstoječi pogodbi. Skladno z navedenim se vrednost aneksa poveča.
Vir: OJS 2026/S 157-567163 (2026-08-14)
Nova javna naročila v povezanih kategorijah 🆕
- Programski paketi in informacijski sistemi (11 nova javna naročila)
- Informacijski sistemi in strežniki (3)
- Komunikacijski in multimedijski programski paket
- Programski paket s pripomočki (2)
- Programski paket za omrežja, internet in intranet (2)
- Programski paket za podatkovne baze in operacijski programski paket
- Programski paket za posamezno industrijo
- Programski paket za poslovne transakcije in osebno poslovanje (1)
- Programski paket za ustvarjanje dokumentov, risanje, zajem slik, časovno načrtovanje in storilnost
- Razni programski paketi in računalniški sistemi